Co dětem koupit k narozeninám?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14367
24.1.14 19:40

@MaJiKa nějakou společenskou hru, Furbyho a jemu podobné, něco na parádu(náramek, řetízek, sponky, prstýnek…)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4077
24.1.14 19:40

Pokud nemá iPad tak ji kup tablet, dneska kdo nemá v první třídě iPad iPhone nebo aspoň Samsung Galaxy Note tak je out.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
982
24.1.14 19:43
@MartinKa36 píše:
Pokud nemá iPad tak ji kup tablet, dneska kdo nemá v první třídě iPad iPhone nebo aspoň Samsung Galaxy Note tak je out.

Tablet zabavuje pravidelně tatínkovi :D Přála si už k vánocům svůj, ale to jsme (já) zamítli, bo už tak u toho všeho tráví dost času (máme velký Pc, noťas a manžel má tablet a chytrý telefon) :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
982
24.1.14 19:48
@maraida píše:
@MaJiKa nějakou společenskou hru, Furbyho a jemu podobné, něco na parádu(náramek, řetízek, sponky, prstýnek…)

Společenskou hru bych koupila ráda, přemýšlím nad Activity junior, ještě počkám, jestli nenapíše někdo, kdo jí má doma, jaká je :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
557
24.1.14 20:06

Co třeba kolo, brusle, nebo koloběžku? 8) něco na ven..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
83
25.1.14 17:42

Já loni dcerce koupila víkendový pobyt v zábavním centru v Babylonu v Liberci (samozřejmě i s rodiči), protože různých hraček má už dost a stejně něco dostane od příbuzných. Letos to bude zase Liberec nebo něco podobného. Skvěle jsme si to všichni užili.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48
7.2.14 18:05

Ja koupila dceri (7 let) od kamaradky Magnetickou stavebnici , protoze ma tyhle veci rada. neni to teda tablet nebo mobil, spis jen takova drobnost, ale hraje si s tim docela casto a ja taky, kdyz k nim prijdu na navstevu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný