Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Jakou vybrat? To snad záleží na typu obřadu (jiná píseň se hodí do kostela, jiná na radnici, jiná na klasickou vesnickou veselku, jiná na nějaký netradiční obřad) - a hlavně na vkusu Vás dvou, ne? Jakou hudbu máte rádi a jakou byste oba chtěli v ten den slyšet… ![]()
my jí máme na zřecenině hradu, byli sme se podívat na vícero místěch a na jednom nám pouštěli tuhle na nástup http://www.youtube.com/watch?… samozřejmně bez slov, je netradiční a krásná, uvažuju o ní taky ![]()
@Cikyto píše:
bohuzel to co by jsme tam opravdu chteli by se vubec nehodilojasne ze to je na nas
A co byste chtěli? My jsme měli svatbu na zámku a na příchod Fear of the Dark od Iron Maiden (zacyklené Intro)
Nepřišlo mi to, že by se to nějak bilo
![]()
Mě jako nejkrásnější svatební písnička napadá „I can't help falling in love…“ od Elvise a pak se mi líbí „I don't know how to love him“ z Jesus Christ Superstar.
Kdybych se vdávala, tak asi něco z toho. ![]()
tak my meli tuhle : http://www.youtube.com/watch?…
je to rychlejsi od Bocelliho
mě manžel zpíval ,,into my arms,, je to moje oblíbená písnička. Pěkná i jen na piano.
Nick Cave - into my arms
Mi se hrozně líbí tahle
http://www.youtube.com/watch?…
ale ta je spíše na závěr, kdy už se gratuluje a tak… škoda, že nebyla, když jsem se vdávala… ![]()
@Sati ta je hezká.Jinak vím že to sem nepatří,ale Lucce se ten malý podařil,fakt je hezký.
My jsme měli Stairway to heaven od Led Zeppelin, když jsem přicházela od zámku k manželovi a pak Nothing else matters od Metallicy, když jsme šli spolu k oddávajícímu. A pak směsku dalších rockových balad při gratulacích. A taky to bylo moc pěkné. Doteď když slyším Stairway to heaven, tak ho vidím na mě čekat pod tou slavobránou a mám husí kůži a jsem dojatá a přitom na svatbě jsem byla hrozně vysmátá, jak jsem byla šťastná. Jo a měli jsme to i se slovy, jen byly trošku zkrácené.
@Sati píše:
Mi se hrozně líbí tahle
http://www.youtube.com/watch?…ale ta je spíše na závěr, kdy už se gratuluje a tak… škoda, že nebyla, když jsem se vdávala…
Tyjo, jak nejsem moc svatebně dojímací, tak to bych si možná i pořvala ![]()
@Angua píše:
A co byste chtěli? My jsme měli svatbu na zámku a na příchod Fear of the Dark od Iron Maiden (zacyklené Intro)Nepřišlo mi to, že by se to nějak bilo
![]()
Tak ta je naprosto dokonalá.
Tak já jsem pro: Od Buchlova od Jožky Černého a od Nedvědů Skládanka.