Svatební píseň

Napsat příspěvek
Velikost písma:
baixy
18.5.12 13:11

My měli od Hapky Panna a Netvor…

http://www.youtube.com/watch?…

  • Citovat
  • Upravit
1083
18.5.12 13:20

Zkus kouknout na email: hudbasvatba@seznam.cz (heslo: beremese) , čerpala jsem i tam :-)
Jinak u nás vyhrála Halellujah (či jak se to píše)- verze ze Shreka :-) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
18.5.12 13:21

já teda ještě po svatbě nemám,ale s přítelem jsme se shodli,že nám na svatbě při nástupu bude hrát píseň draw me od sonata arctica… je to moje srdeční záležitost. Kapela je sice čistě heavy metalová,ale tahle píseň prostě nemá chybu a to jak v instruměntáůní verzi,tak v nazpívané..... posílám odkazy na obojí. instrumentální verze se na svatbu hodí samozřejmě víc..... snad se bude líbit :-) http://www.youtube.com/watch?… http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
18.5.12 13:23
@ArankaC. píše:
Tak z Twillight bych brala z trojky „A thousand years“, tak se hodí k svatbě dobře.
:pankac: :pankac: :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
18.5.12 13:29

@gabi.design : je samozřejmě na každym co se mu líbí a co si vybere. Já osobně bych však když už ze slaďáren volila čistě metaloové kapely :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
411
18.5.12 13:39

My měli z filmu Tenkrát na západě, ale originál verzi, i když ta česká je taky super
http://www.youtube.com/watch?…
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6792
18.5.12 13:54
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6792
18.5.12 14:02

@Cikyto :oops: ja nevim my jen tohle dame svedkovi od zenicha a on si poradi :nevim: promin :think: :oops: ja nevim jak se to dela,to nejde stahnout na flesku a pak nejak dat na cd? fakt nevim :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2109
18.5.12 14:03

Ahojky!
Já měla taky na příchod Pachebel in D :palec:
Jinak zkus mrknout na slunečnici např. http://www.slunecnice.cz/…-downloader/ já si tehdy stahovala písničky z you tube přes jeden program, ale ten už jsem tam nenašla, mají zase jiný
během obřadu nám pak hrála písničky z Pearl Harboru a Final Fantasy v instrumentální podobě, a na závěr a gratulace jsme měli písničky z disneyovek, ty jsou nádherný a o lásce
akorát jsem si tím dost naběhla- celej obřad jsem byla děsně dojatá a se slzama v očích :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6792
18.5.12 14:17
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
18.5.12 14:28

mě se strašně líbí tahle…dokážu si představit ten nástup..hmmm :oops:
lepší by byla samozřejmě beze slov.....
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
18.5.12 14:33

my meli Malaska - klavir k celemu obradu a bylo to kouzelne ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6597
18.5.12 14:34
@lentilka76 píše:
My měli z filmu Tenkrát na západě, ale originál verzi, i když ta česká je taky super
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…

Tu jsme měli taky, ale né na příchod, ale na prstýnky, polibek, podpis a dál…ale od Špinarky a pak jí máme i na svatebním videu a když jí slyším v autě, mám husinu až na zadku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17363
18.5.12 14:39

My měli Perfect day od Various artists:
http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6792
18.5.12 14:44
@Janik101 píše:
My měli Perfect day od Various artists:
http://www.youtube.com/watch?…

@Janik101 prave ze ja ji chci taky :palec: a tos mela na svuj nastup? nam totiz rekla ze si mame prinest nejake cd ktere radi poslouchame a rekla ze to bude tak na 10min.takze mam pocit ze nam to nijak poustet nebude jen to asi necha hrat :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný