Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Cikyto My jsme také měli Pachelbela canon in d -
http://www.youtube.com/watch?… (na můj příchod - jako nevěsty)
Yanni - Aria
http://www.youtube.com/watch?… (na začátku, než se všichni usadili)
Louis Armstrong - What a wonderfull world -
http://www.youtube.com/watch?… (podpisy)
Pak jednu písničku na gratulace - nemůžu si vzpomenout na název, ale byla od Lisy Gerald
Když jsme odcházeli - tak Jason Mraz -
nevím, jestli ti to tu už někdo nepsal, ale já toužila po Pachelbel - Canon in D major, ale bohužel na matrice nám dali seznam skladeb s CD a při obřadu to fidlali na housle, takže výběr hodně omezený ![]()
My nakonec měli při obřadu Elvise - Can´t help falling in love a pak Time to say goodbay… no a jako sólo na hostině Sinead O´Connor - Nothing Compares 2U ![]()
Ne, nastupovala jsem na klasickej svatební pochod. Hrála nám ale na prstýnky, podpisy a na gratulace. Měli jsme ty písničky 3 (kvůli gratulacím, byly dlouhé ![]()
@jaja84 píše:
@Janik101 prave ze ja ji chci takya tos mela na svuj nastup? nam totiz rekla ze si mame prinest nejake cd ktere radi poslouchame a rekla ze to bude tak na 10min.takze mam pocit ze nam to nijak poustet nebude jen to asi necha hrat
Neboj, budou to pouštět (a nebo k tomu postavte nějakýho kamaráda). My měli obřad venku, takže to taky byla jen reprodukovaná hudba.
Na můj příchod klasický svatební pochod.
Na výměnu prstýnku a polibek: Perfect day
na podpisy Power of love od Celine Dion
A na gratulace naší zamilovanou: Scorpions: Here in my heart (je to duet s ženskou a má to nádhernej text) ![]()
http://www.youtube.com/watch?…
my to máme asi takhle ![]()
http://www.youtube.com/watch?… příchod něvesty
a pak http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
@lucka_mac píše:
My jsme měli Stairway to heaven od Led Zeppelin, když jsem přicházela od zámku k manželovi a pak Nothing else matters od Metallicy, když jsme šli spolu k oddávajícímu. A pak směsku dalších rockových balad při gratulacích. A taky to bylo moc pěkné. Doteď když slyším Stairway to heaven, tak ho vidím na mě čekat pod tou slavobránou a mám husí kůži a jsem dojatá a přitom na svatbě jsem byla hrozně vysmátá, jak jsem byla šťastná. Jo a měli jsme to i se slovy, jen byly trošku zkrácené.
My měli taky Stairway to heaven
.Kráááása ![]()
Holky, jakou českou nebo slovenskou písničku jste si nechaly zahrát k prvnímu novomanželkému tanci? My posloucháme každý úplně něco jiného a ještě k tomu samé cizí písničky. A chceme, aby tomu, co se zpívá všichni rozumněli…
@anabel9 Navrh to sám muzikant, nechali jsme ho. Tohle mi bylo jedno, chtěla jsem klasiku tři na tři a muzikant byl super.
A tuhle jste už slyšely, prý zpívá i živě na svatbě
https://youtu.be/PeMzNJnH2Ps
Nam zpival pan farar v kostele s varhannim doprovodem a bylo to moc hezky, jinak mit svatbu na nejakem civilnim miste, umela bych si predstavit treba Jednoho dne se vratis od Spinarove (Tenkrat na zapade, behem obradu, to je proste takova moje srdecni zalezitost:-) a v nejakem vetsim prostoru by to znelo hezky) nebo takovou tu pomalou z Pulp Fiction „Girl… you`ll be a women…“ pro prichod k zenichovi…
Je to uz 12 let…Toto solo patri nam…
tu pesnicku vybral DJ odvtedy ju milujem…dovtedy som ju nepocula ani snad