Svatební píseň

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1252
18.5.12 14:59

@Cikyto My jsme také měli Pachelbela canon in d -
http://www.youtube.com/watch?… (na můj příchod - jako nevěsty)

Yanni - Aria
http://www.youtube.com/watch?… (na začátku, než se všichni usadili)

Louis Armstrong - What a wonderfull world -
http://www.youtube.com/watch?… (podpisy)

Pak jednu písničku na gratulace - nemůžu si vzpomenout na název, ale byla od Lisy Gerald

Když jsme odcházeli - tak Jason Mraz -

http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
473
18.5.12 15:06

nevím, jestli ti to tu už někdo nepsal, ale já toužila po Pachelbel - Canon in D major, ale bohužel na matrice nám dali seznam skladeb s CD a při obřadu to fidlali na housle, takže výběr hodně omezený :roll:
My nakonec měli při obřadu Elvise - Can´t help falling in love a pak Time to say goodbay… no a jako sólo na hostině Sinead O´Connor - Nothing Compares 2U :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17363
18.5.12 15:14

Ne, nastupovala jsem na klasickej svatební pochod. Hrála nám ale na prstýnky, podpisy a na gratulace. Měli jsme ty písničky 3 (kvůli gratulacím, byly dlouhé :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17363
18.5.12 15:22
@jaja84 píše:
@Janik101 prave ze ja ji chci taky :palec: a tos mela na svuj nastup? nam totiz rekla ze si mame prinest nejake cd ktere radi poslouchame a rekla ze to bude tak na 10min.takze mam pocit ze nam to nijak poustet nebude jen to asi necha hrat :nevim:

Neboj, budou to pouštět (a nebo k tomu postavte nějakýho kamaráda). My měli obřad venku, takže to taky byla jen reprodukovaná hudba.
Na můj příchod klasický svatební pochod.
Na výměnu prstýnku a polibek: Perfect day
na podpisy Power of love od Celine Dion
A na gratulace naší zamilovanou: Scorpions: Here in my heart (je to duet s ženskou a má to nádhernej text) :palec:
 http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2410
18.5.12 15:46
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
18.5.12 16:45
@lucka_mac píše:
My jsme měli Stairway to heaven od Led Zeppelin, když jsem přicházela od zámku k manželovi a pak Nothing else matters od Metallicy, když jsme šli spolu k oddávajícímu. A pak směsku dalších rockových balad při gratulacích. A taky to bylo moc pěkné. Doteď když slyším Stairway to heaven, tak ho vidím na mě čekat pod tou slavobránou a mám husí kůži a jsem dojatá a přitom na svatbě jsem byla hrozně vysmátá, jak jsem byla šťastná. Jo a měli jsme to i se slovy, jen byly trošku zkrácené.

My měli taky Stairway to heaven :palec: .Kráááása :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
487
1.11.12 20:26

Holky, jakou českou nebo slovenskou písničku jste si nechaly zahrát k prvnímu novomanželkému tanci? My posloucháme každý úplně něco jiného a ještě k tomu samé cizí písničky. A chceme, aby tomu, co se zpívá všichni rozumněli…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25219
1.11.12 20:58

Ta naše Morava :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
487
1.11.12 21:01
:lol: :potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25219
1.11.12 21:04

@anabel9 Navrh to sám muzikant, nechali jsme ho. Tohle mi bylo jedno, chtěla jsem klasiku tři na tři a muzikant byl super.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
15.11.17 00:40

A tuhle jste už slyšely, prý zpívá i živě na svatbě
 https://youtu.be/PeMzNJnH2Ps

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17536
15.11.17 02:59

Nam zpival pan farar v kostele s varhannim doprovodem a bylo to moc hezky, jinak mit svatbu na nejakem civilnim miste, umela bych si predstavit treba Jednoho dne se vratis od Spinarove (Tenkrat na zapade, behem obradu, to je proste takova moje srdecni zalezitost:-) a v nejakem vetsim prostoru by to znelo hezky) nebo takovou tu pomalou z Pulp Fiction „Girl… you`ll be a women…“ pro prichod k zenichovi…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
525
15.11.17 06:47

Je to uz 12 let…Toto solo patri nam…
tu pesnicku vybral DJ odvtedy ju milujem…dovtedy som ju nepocula ani snad

https://m.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný