Reklama

Co dovede sexuální půst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:28
Co dovede sexuální půst?

Tak jsem dospěla k novému životnímu poznatku, a to takovému, že mi došlo, co všechno může sexuální abstinence dělat s psychikou a už fakt chápu, že je to jedna z důležitých fyziologických potřeb (i když ne ultimátně nezbytná, pravda :lol: ). Uvedu to na svém příkladu.
Je mi 30. Sex mám ráda, ale není to tak, že bych bez něj nějaký ten pátek nevydržela, nejsem tak strašně náruživá. Nicméně teď se mi z nějakýho pátku vyvrbil takřka rok a půl sexuálního půstu (zatím nejdelší za můj milostný život, před tím jsem byla max. na polovině, který byl zahnán cca 14 dní zpátky jednorázovým sexem (na tohle moc nejsem, ale stalo se). A musím říct, že přišlo prozření. Dříve bych se bila za to, že na mně ta sexuální abstinence nemá vliv, nicméně teď vidím, jak jsem se šeredně mýlila. Ač jsem docela dost vyrovnaný člověk, najednou zmizeli ty pochybnosti o tom, jestli se líbím chlapům nebo ne, najednou nevisím na každém pěkném chlapovi pohledem a doma nemám splíny, že si nejsem schopná najít chlapa. Najednou mám zas po dlouhé době všechny na háku a přístup „co má být, to má být“je po čase zpět. To jsem potřebovala. Najednou jsem po všech stránkách v pohodě a doufám, že už se to nebude opakovat. Obdivuji lidi, kteří bez sexu vydrží x let a zůstanou normální, já už asi přestávala být.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 09.08.18 20:31

Proč zakládáš dvě stejné diskuse?
Tady

salamio
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.08.18 20:32

Nemám, ale nejspíš ti z toho fakt mrdlo, když cítíš potřebu založit dvě totožná témata.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:34

Ja jsem bez sexu x let, snížilo to me sebevědomí na dno.Navenek se snazim nedávat to najevo, ale vevnitř mě to hodně uzira…Jsem vdaná, s mužem se radi nemáme…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:40

Taky sexu doma moc nemáme a nedělá to se mnou vůbec nic. Rozhodně na tom nezávisí mé sebevědomí :nevim: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:41

mě se stalo naopak.Podlehla jsem po delší době půstu svrbění pipiny a pak toho litovala.

rokris
Kelišová 6004 příspěvků 09.08.18 20:43
@Anonymní píše:
Taky sexu doma moc nemáme a nedělá to se mnou vůbec nic. Rozhodně na tom nezávisí mé sebevědomí :nevim: .

Myslím, že pokud na tom sebevědomí závisí, je to velmi smutné.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 09.08.18 20:46
@171Jirka píše:
Proč zakládáš dvě stejné diskuse?
Tady

no co? Má radost, že si štrejchla. To máš stejný, jako když jsi na dlouhodobé dovolené na Moravě, piješ to jejich šílené víno a pak přijedeš do civilizace dom a dáš si točenou plzeň. Bys pak po třech kouskách taky nejraději založil několik diskuzí, jen na emiminu je to blbý. ;)

rokris
Kelišová 6004 příspěvků 09.08.18 20:47
@samá práce píše:
no co? Má radost, že si štrejchla. To máš stejný, jako když jsi na dlouhodobé dovolené na Moravě, piješ to jejich šílené víno a pak přijedeš do civilizace dom a dáš si točenou plzeň. Bys pak po třech kouskách taky nejraději založil několik diskuzí, jen na emiminu je to blbý. ;)
:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:47

Jak si to nastavíš, tak to máš. Já jsem roky bez sexu

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 09.08.18 20:52

@samá práce Á, přečetl jsem si to znova. Připomnělo mi to, že se dřív používaly k léčbě ženské hysterie dilda. Tak už chápu, zakladatelka je z toho celá vedle.

salamio
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 09.08.18 21:03
@Anonymní píše:
mě se stalo naopak.Podlehla jsem po delší době půstu svrbění pipiny a pak toho litovala.

Musela sis pak zapíchat i s manželem, aby nebylo divné, že máte další dítě?

Uživatel je onlineTopSecret
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 09.08.18 21:04
@samá práce píše:
no co? Má radost, že si štrejchla. To máš stejný, jako když jsi na dlouhodobé dovolené na Moravě, piješ to jejich šílené víno a pak přijedeš do civilizace dom a dáš si točenou plzeň. Bys pak po třech kouskách taky nejraději založil několik diskuzí, jen na emiminu je to blbý. ;)
:lol: :palec:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1745 příspěvků 09.08.18 21:08
@171Jirka píše:
@samá práce Á, přečetl jsem si to znova. Připomnělo mi to, že se dřív používaly k léčbě ženské hysterie dilda. Tak už chápu, zakladatelka je z toho celá vedle.

Možná by neexistovaly hysterické ženské, kdyby nezašantročily svoje dildo? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:11
@salamio píše:
Musela sis pak zapíchat i s manželem, aby nebylo divné, že máte další dítě?

je to od vás hloupé, bylo to v době,kdy jsem žádného manžela ani přítele neměla

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >