Co dovede sexuální půst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:28
Co dovede sexuální půst?

Tak jsem dospěla k novému životnímu poznatku, a to takovému, že mi došlo, co všechno může sexuální abstinence dělat s psychikou a už fakt chápu, že je to jedna z důležitých fyziologických potřeb (i když ne ultimátně nezbytná, pravda :lol: ). Uvedu to na svém příkladu.
Je mi 30. Sex mám ráda, ale není to tak, že bych bez něj nějaký ten pátek nevydržela, nejsem tak strašně náruživá. Nicméně teď se mi z nějakýho pátku vyvrbil takřka rok a půl sexuálního půstu (zatím nejdelší za můj milostný život, před tím jsem byla max. na polovině, který byl zahnán cca 14 dní zpátky jednorázovým sexem (na tohle moc nejsem, ale stalo se). A musím říct, že přišlo prozření. Dříve bych se bila za to, že na mně ta sexuální abstinence nemá vliv, nicméně teď vidím, jak jsem se šeredně mýlila. Ač jsem docela dost vyrovnaný člověk, najednou zmizeli ty pochybnosti o tom, jestli se líbím chlapům nebo ne, najednou nevisím na každém pěkném chlapovi pohledem a doma nemám splíny, že si nejsem schopná najít chlapa. Najednou mám zas po dlouhé době všechny na háku a přístup „co má být, to má být“je po čase zpět. To jsem potřebovala. Najednou jsem po všech stránkách v pohodě a doufám, že už se to nebude opakovat. Obdivuji lidi, kteří bez sexu vydrží x let a zůstanou normální, já už asi přestávala být.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 09.08.18 20:31

Proč zakládáš dvě stejné diskuse?
Tady

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 09.08.18 20:32

Nemám, ale nejspíš ti z toho fakt mrdlo, když cítíš potřebu založit dvě totožná témata.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:34

Ja jsem bez sexu x let, snížilo to me sebevědomí na dno.Navenek se snazim nedávat to najevo, ale vevnitř mě to hodně uzira…Jsem vdaná, s mužem se radi nemáme…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:40

Taky sexu doma moc nemáme a nedělá to se mnou vůbec nic. Rozhodně na tom nezávisí mé sebevědomí :nevim: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:41

mě se stalo naopak.Podlehla jsem po delší době půstu svrbění pipiny a pak toho litovala.

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 09.08.18 20:43
@Anonymní píše:
Taky sexu doma moc nemáme a nedělá to se mnou vůbec nic. Rozhodně na tom nezávisí mé sebevědomí :nevim: .

Myslím, že pokud na tom sebevědomí závisí, je to velmi smutné.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 09.08.18 20:46
@171Jirka píše:
Proč zakládáš dvě stejné diskuse?
Tady

no co? Má radost, že si štrejchla. To máš stejný, jako když jsi na dlouhodobé dovolené na Moravě, piješ to jejich šílené víno a pak přijedeš do civilizace dom a dáš si točenou plzeň. Bys pak po třech kouskách taky nejraději založil několik diskuzí, jen na emiminu je to blbý. ;)

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 09.08.18 20:47
@samá práce píše:
no co? Má radost, že si štrejchla. To máš stejný, jako když jsi na dlouhodobé dovolené na Moravě, piješ to jejich šílené víno a pak přijedeš do civilizace dom a dáš si točenou plzeň. Bys pak po třech kouskách taky nejraději založil několik diskuzí, jen na emiminu je to blbý. ;)
:)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:47

Jak si to nastavíš, tak to máš. Já jsem roky bez sexu

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 09.08.18 20:52

@samá práce Á, přečetl jsem si to znova. Připomnělo mi to, že se dřív používaly k léčbě ženské hysterie dilda. Tak už chápu, zakladatelka je z toho celá vedle.

salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 09.08.18 21:03
@Anonymní píše:
mě se stalo naopak.Podlehla jsem po delší době půstu svrbění pipiny a pak toho litovala.

Musela sis pak zapíchat i s manželem, aby nebylo divné, že máte další dítě?

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 09.08.18 21:04
@samá práce píše:
no co? Má radost, že si štrejchla. To máš stejný, jako když jsi na dlouhodobé dovolené na Moravě, piješ to jejich šílené víno a pak přijedeš do civilizace dom a dáš si točenou plzeň. Bys pak po třech kouskách taky nejraději založil několik diskuzí, jen na emiminu je to blbý. ;)
:lol: :palec:
LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 09.08.18 21:08
@171Jirka píše:
@samá práce Á, přečetl jsem si to znova. Připomnělo mi to, že se dřív používaly k léčbě ženské hysterie dilda. Tak už chápu, zakladatelka je z toho celá vedle.

Možná by neexistovaly hysterické ženské, kdyby nezašantročily svoje dildo? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 21:11
@salamio píše:
Musela sis pak zapíchat i s manželem, aby nebylo divné, že máte další dítě?

je to od vás hloupé, bylo to v době,kdy jsem žádného manžela ani přítele neměla

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >