Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
holky, poraďte co pořídít, vůbec se nevyznám:
http://mamitati.cz/index.php?…
http://mamitati.cz/index.php?…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
cetla jsem, ze z te latky- kdyz se to namoci, pak je miminku zima ![]()
u plastu se mi to zda takove nepohodlne a ta pena se mi nejak nazda, tim ze je to v jedne poloze ![]()
Měla jsem to molitanový lehátko, ale moc jsem ho nepoužívala, protože jsme potom koupali v kyblíku. Vadilo mi na tom, že to blbě schlo, bylo to těžký…Myslím, že na to plasotvý budeš muset stejně dát plínku, takže to vyjde stejně jako to látkový lehátko. Jinak to molitanový není v jedné poloze, je to nahoře vyšší než dole, díte do toho dobře zapadne.
já bych nekupovala nic. Myla jsem mimčo vždy na ruce a nikdy ho nenechávala ležet ve vodě, to až bylo větší a cachtalo se tam samo
ahojky mi máme klasický hadroví a malýmu z toho zima nejni. Nejdřív jsme koupali ve vaničce a asi od 3 měsíců hodím lehátko do sprcháče a sprchujem a jsme spokojený ![]()
my nepoužívali nic, jen plínečku pod hlavu a jednou rukou přidržovat, a od šesti měsíců jsme pořídili toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?… absolutní spokojenost.
ynax píše:
já bych nekupovala nic. Myla jsem mimčo vždy na ruce a nikdy ho nenechávala ležet ve vodě, to až bylo větší a cachtalo se tam samo
Tohle jsem zkoušela a nikdy mi to teda nešlo
pro mě teda svatý lehátko…
My měli to první, ale používala jsem to jen pokud se pokadil až za uši… jinak jsme koupali v kyblíku, malému se vanička nelíbila. A od doby kdy jistě pásl koníky se koupal ve sprcháči na bříšku.
To plastový lehátko je fajn třeba pro druhátko, syn na něm byl od cca třech měsíců se starší ségrou ve velký vaně, do malý vaničky jsem nepoužívala žádné, to plastové je celkem i velké, my bychom ho do vaničky ani nenacpali. Měli jsme i to molitanové, muselo se dávat minimum vody, protože se prolehlo až na dno, po pár dnech se rozthalo, tak šlo. Nepoužívala jsem poté nic, jen plenu na dno vaničky.
werunkaw123 píše:ynax píše:Tohle jsem zkoušela a nikdy mi to teda nešlo
já bych nekupovala nic. Myla jsem mimčo vždy na ruce a nikdy ho nenechávala ležet ve vodě, to až bylo větší a cachtalo se tam samopro mě teda svatý lehátko…
100% souhlas taky se mi bez lehátka koupalo na prd…
Za mě jedině kyblík na koupání, super vynález. Máme tento:
http://www.branakdetem.cz/…shantala.htm
Do malé vaničky nic, do velké vany pak od tří měsíců to látkové, stejně měla vždycky napuštěné tolik vody, že jí nad hladinou čouhala jen hlava a ten kousek mokré látky se stejně pořád omýval tou teplou vodou atd., že zima jí z toho určitě nebyla.
Plastové podle mě tlačí
a to molitanové se mi zas nezdá kvůli schnutí… My tu máme vlhko a bála bych se, že to dost nevyschne a kdoví, co v tom bydlí za breberky…
já mám to první, látkové.. malou na to šupnu do velké vany a sprchuju, zatím si nestěžovala ![]()