Co je praktičtější a vhodnější ke koupání

11522
21.2.12 18:47

co je praktičtější a vhodnější ke koupání

holky, poraďte co pořídít, vůbec se nevyznám:
http://mamitati.cz/index.php?…
http://mamitati.cz/index.php?…
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
cetla jsem, ze z te latky- kdyz se to namoci, pak je miminku zima :nevim:
u plastu se mi to zda takove nepohodlne a ta pena se mi nejak nazda, tim ze je to v jedne poloze :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27265
21.2.12 18:50

Měla jsem to molitanový lehátko, ale moc jsem ho nepoužívala, protože jsme potom koupali v kyblíku. Vadilo mi na tom, že to blbě schlo, bylo to těžký…Myslím, že na to plasotvý budeš muset stejně dát plínku, takže to vyjde stejně jako to látkový lehátko. Jinak to molitanový není v jedné poloze, je to nahoře vyšší než dole, díte do toho dobře zapadne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13119
21.2.12 18:50

já bych nekupovala nic. Myla jsem mimčo vždy na ruce a nikdy ho nenechávala ležet ve vodě, to až bylo větší a cachtalo se tam samo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
21.2.12 18:51

Já mám to první a nemůžu si postěžovat :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3931
21.2.12 18:51

ahojky mi máme klasický hadroví a malýmu z toho zima nejni. Nejdřív jsme koupali ve vaničce a asi od 3 měsíců hodím lehátko do sprcháče a sprchujem a jsme spokojený :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1297
21.2.12 18:52

my nepoužívali nic, jen plínečku pod hlavu a jednou rukou přidržovat, a od šesti měsíců jsme pořídili toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?… absolutní spokojenost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14090
21.2.12 18:52
ynax píše:
já bych nekupovala nic. Myla jsem mimčo vždy na ruce a nikdy ho nenechávala ležet ve vodě, to až bylo větší a cachtalo se tam samo

Tohle jsem zkoušela a nikdy mi to teda nešlo :roll: pro mě teda svatý lehátko…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
21.2.12 18:54

My měli to první, ale používala jsem to jen pokud se pokadil až za uši… jinak jsme koupali v kyblíku, malému se vanička nelíbila. A od doby kdy jistě pásl koníky se koupal ve sprcháči na bříšku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2926
21.2.12 18:54

To plastový lehátko je fajn třeba pro druhátko, syn na něm byl od cca třech měsíců se starší ségrou ve velký vaně, do malý vaničky jsem nepoužívala žádné, to plastové je celkem i velké, my bychom ho do vaničky ani nenacpali. Měli jsme i to molitanové, muselo se dávat minimum vody, protože se prolehlo až na dno, po pár dnech se rozthalo, tak šlo. Nepoužívala jsem poté nic, jen plenu na dno vaničky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3931
21.2.12 18:55
werunkaw123 píše:
ynax píše:
já bych nekupovala nic. Myla jsem mimčo vždy na ruce a nikdy ho nenechávala ležet ve vodě, to až bylo větší a cachtalo se tam samo
Tohle jsem zkoušela a nikdy mi to teda nešlo :roll: pro mě teda svatý lehátko…

100% souhlas taky se mi bez lehátka koupalo na prd…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5862
21.2.12 18:55

Za mě jedině kyblík na koupání, super vynález. Máme tento:
 http://www.branakdetem.cz/…shantala.htm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11896
21.2.12 18:57

ja mam to latkove a bez problemu, malou koupu ve velke vane :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24798
21.2.12 19:01

Do malé vaničky nic, do velké vany pak od tří měsíců to látkové, stejně měla vždycky napuštěné tolik vody, že jí nad hladinou čouhala jen hlava a ten kousek mokré látky se stejně pořád omýval tou teplou vodou atd., že zima jí z toho určitě nebyla.
Plastové podle mě tlačí :think: a to molitanové se mi zas nezdá kvůli schnutí… My tu máme vlhko a bála bych se, že to dost nevyschne a kdoví, co v tom bydlí za breberky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25959
21.2.12 19:17

já mám to první, látkové.. malou na to šupnu do velké vany a sprchuju, zatím si nestěžovala ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
21.2.12 19:17

ty breberky me asi nenapadly :palec: asi koupim tu z te latky ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek