Co je to za vyrážku/krupičku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25179
29.6.15 20:55

Tak úplně neporadím, ale rybíz je alergen, ze současného ovoce ještě jahody. Dráždit může jak přímá konzumace, tak skrz kojení. Mě se takhle kdysi osypal kojený syn, když jsem snědla asi půl kila jahod :oops:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
945
18.9.18 15:46

Co to může být?

Ahoj. Obnovuji. Nevíte co by mohlo být tohle zač?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2976
18.9.18 15:54

@topkiss neštovice?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
945
18.9.18 15:57
@12tuna píše:
@topkiss neštovice?

To je mi divný. Poslední dobou jsme nikde nebyli. Jen chodíme na procházky. Nemám ani kamarády, co by měli děti, takže jsme po většinu času sami

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
18.9.18 16:10
@topkiss píše:
Ahoj. Obnovuji. Nevíte co by mohlo být tohle zač?

A má to ještě někde jinde? Pokud jen ty, co jsou na fotce, tak bych si myslela, že to jsou štípance.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
945
18.9.18 16:14
@ivašot. píše:
A má to ještě někde jinde? Pokud jen ty, co jsou na fotce, tak bych si myslela, že to jsou štípance.

Ma jich na obličeji asi 5. Taky jsem myslela, že stipance, ale nějak se to zvětšilo. Pak jsem si všimla, že tu lítají nějaký malý černý mušky, tak nevím jestli třeba neštípou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2976
20.9.18 12:00

@topkiss tak jak pupinky. Byl to stipanec?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
945
20.9.18 18:54

@12tuna
Jo jo. Stipance. Párkrát jsme namazali fenistilem a skoro jsou pryč :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.18 07:47

Co to asi je?

Dcera 13 let.
Kazdy den se ti zhorsuje. To, co mela vcera malinke ms dnes vetsi.
Stipance? Asi ne… dekuji

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
14.10.18 10:37

Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? V pátek se to vytvořilo přímo před zraky. Narostla ta bílá skvrna během 2 minut ( po vysleceni trika u lékařky - k poslechu). Dr tipovala boreliozu. Teď ta skvrna vytvořila něco jako puchyr. Kolem to zfialovelo. Dítě tvrdí, ze to bolí. Při zmínce doktora už zase nebolí ;-).
Má i podobné fleky na jazyku, ale ty jsou jakoby odloupnuta kůže.
Od osmi večera ji zcervenalo už i druhé ucho a tvoří se bílá skvrna.
V pondělí máme opět dojít k lékařce, ale ptám se na zkušenosti zda se mám bát a jet raději na pohotovost už zítra.
Prosím kvůli fotce anonym. Dekuji

  • Citovat
  • Upravit
15432
14.10.18 13:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? V pátek se to vytvořilo přímo před zraky. Narostla ta bílá skvrna během 2 minut ( po vysleceni trika u lékařky - k poslechu). Dr tipovala boreliozu. Teď ta skvrna vytvořila něco jako puchyr. Kolem to zfialovelo. Dítě tvrdí, ze to bolí. Při zmínce doktora už zase nebolí ;-).
Má i podobné fleky na jazyku, ale ty jsou jakoby odloupnuta kůže.
Od osmi večera ji zcervenalo už i druhé ucho a tvoří se bílá skvrna.
V pondělí máme opět dojít k lékařce, ale ptám se na zkušenosti zda se mám bát a jet raději na pohotovost už zítra.
Prosím kvůli fotce anonym. Dekuji

Nemohlo by to být impetigo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.10.18 15:58

Tak už se to rozlezlo krasne dal, tak má antibiotika a je to impetigo.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek