Co k výročí 2 let?

2
23.4.20 18:34

Co k výročí 2 let?

Ahojky. S přítelem spolu budeme 2 roky za měsíc a já stále nevím čím ho potěšit. Na večeři se jít teď nedá, zážitek taky nic… Chtěla bych ho něčím překvapit, ale vůbec nic mě nenapadá :roll:
Máte nějaký návrh? Chtěla bych něco osobitého :think:…a fotek jsem mu dala už víc než dost :lol:
Budu ráda za každej nápad! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17956
23.4.20 18:40

Objednej/uvař večeři- jeho oblíbené jídlo a splň mu nějakou jeho sexuální fantazii. Pokud o nich nevíš, tak máš měsíc na to, abyste se o nich naučili mluvit.

Pokud mu chceš něco věnovat, tak primárně potřebuješ přemýšlet nad tím, co má rád, co ho těší, co ho zajímá.

Rada od cizích lidí na internetu těžko bude osobitá vzhledem k tomu, co by jeho potěšilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21972
23.4.20 18:40

MAximálně uvařit večeři, otevřít lahev vína a pak sex :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101628
23.4.20 18:43
@jahuhudka píše:
MAximálně uvařit večeři, otevřít lahev vína a pak sex :lol:

To je fakt.To ocení nejvíc chlapů. Nekteri teda radši místo vína pivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.4.20 18:44

Asi bych měla podotknout že spolu ještě nebydlíme :D Ráda bych mu něco koupila, ale je těžké pořád něco vymýšlet. Proto by mě zajímalo co jste koupily třeba vy svým přítelům :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22824
23.4.20 18:46

Nic. Dali jsme si pusu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21972
23.4.20 18:47
@VanessIdk píše:
Asi bych měla podotknout že spolu ještě nebydlíme :D Ráda bych mu něco koupila, ale je těžké pořád něco vymýšlet. Proto by mě zajímalo co jste koupily třeba vy svým přítelům :kytka:

A to vadí? Sex může být kdekoliv :mrgreen: dej mu vybrat fotku a nebo sex :mrgreen: nebo sex po telefonu :think: video sex :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
XoxoCaroline
23.4.20 18:47

@VanessIdk svýmu jsem dala k prvnímu výročí krásnou koženou peněženku, k druhému výročí jsem dala tričko pro sebe i pro něj s oblíbenou hláškou ze seriálu, je to dar oboustranný, společná radost. Nebo bych něco dobrého upekla, to většinou chlapi neodmítnou. :)

• Citovat
  • Nahlásit
101628
23.4.20 18:48
@VanessIdk píše:
Asi bych měla podotknout že spolu ještě nebydlíme :D Ráda bych mu něco koupila, ale je těžké pořád něco vymýšlet. Proto by mě zajímalo co jste koupily třeba vy svým přítelům :kytka:

Jenže pro každého je něco osobitého holt něco jiného. Pro někoho kniha, hrnek na kávu, láhev vína, tričko, pěkné spodní prádlo, co my víme…třeba by ten hezký večer s večeří, vínkem atd opravdu ocenil víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3645
23.4.20 18:50

Pro mě to má smysl až v manželství - jako výročí významného dne, zapamatovatelné datum… U „přítele“ bych to neřešila.
Ani nevím datum, kdy jsme se potkali. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
23.4.20 18:51

My pravidelně chodíme na naše místo prvního rande. Stačí nám to, je to milé připomenutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
23.4.20 18:56
@divine woman píše:
Nic. Dali jsme si pusu. :mavam:

Taky tak. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17956
23.4.20 19:06
@VanessIdk píše:

Ale ty chceš vědět co dělá radost tomu tvému konkrétnímu člověkovi. Představ si, že by on tobě dal dárek podle toho co mu poradí anonymní chlapi na internetu - a že by poradili třeba mixér. Ty chceš aby on věděl, co ti udělá radost, že? No tak ale pak to samé potřebuješ vědět i o něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7098
23.4.20 19:08
@VanessIdk píše:
Ahojky. S přítelem spolu budeme 2 roky za měsíc a já stále nevím čím ho potěšit. Na večeři se jít teď nedá, zážitek taky nic… Chtěla bych ho něčím překvapit, ale vůbec nic mě nenapadá :roll:
Máte nějaký návrh? Chtěla bych něco osobitého :think:…a fotek jsem mu dala už víc než dost :lol:
Budu ráda za každej nápad! :kytka:

Jestli to má být osobitý, tak to musíš osobně vymyslet. Něco, co by cizího nenapadlo. Něco, co se týká jen vás dvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6988
23.4.20 19:10

Tak místo restaurace uvař něco eňoňůňo, co běžně nevaříš a udělejte si hezký večer :-) Já jsem nějak vypozorovala, že chlapa potěší vždy nejvíc tohle místo nějakých darů. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat