Co mám dělat? Prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 15:14
co mám dělat?prosím o radu

Ahoj, moje tříměsíční dcera (doteď plně kojená) celý den odmítá MM, ale i UM, zkouším různé lahvičky a nic. Mám jí dávát alespon vodu ať není dehydrovaná?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 8262 příspěvků 19.03.18 15:17
@Anonymní píše:
Ahoj, moje tříměsíční dcera (doteď plně kojená) celý den odmítá MM, ale i UM, zkouším různé lahvičky a nic. Mám jí dávát alespon vodu ať není dehydrovaná?

Teplotu má? jak reaguje? je čilá nebo apatická? na dehydrataci pozor, u takto malých dětí to jde strašně rychle…co zoubky? nemá horké a nateklé dásně?

Anonymní  19.03.18 15:19

Teplotu nemá, jen pár dní kašel. Je více spavější? Myslite že ji tedy můžu dávat samotnou vodu?

Keyllah
Echt Kelišová 8262 příspěvků 19.03.18 15:21
@Anonymní píše:
Teplotu nemá, jen pár dní kašel. Je více spavější? Myslite že ji tedy můžu dávat samotnou vodu?

A vodu ti pije? určitě převařenou, ju? Co ty dásně? jestli je to jen dnes, tak ji asi něco trápí, takže jestli to přetrvá do zítřka, zauvažovala bych o návštěvě pediatra. Pokud do ní ale během dnešního dne nedostaneš ani trochu vody, je to na pováženou -) od kdy nic nepila?

Anonymní  19.03.18 15:23

Takže jí můžu po lžičkách dávat převařenou kojeneckou vodu? studenou nebo vlažnoou? doteď byla plně kojená, takže žádnou vodu jsem nedávala, dneska si trošku cucne vždy kojení a dostala jsem do ní trošku UM, dásně nevím, teď spí, ale nepláče, tak nevím

Keyllah
Echt Kelišová 8262 příspěvků 19.03.18 15:26
@Anonymní píše:
Takže jí můžu po lžičkách dávat převařenou kojeneckou vodu? studenou nebo vlažnoou? doteď byla plně kojená, takže žádnou vodu jsem nedávala, dneska si trošku cucne vždy kojení a dostala jsem do ní trošku UM, dásně nevím, teď spí, ale nepláče, tak nevím

voda jí neuškodí, ale jestli alespoň pocucává MM, tak bych spíš nabízela to. Častěji a po troškách, to by bylo pro ni lepší. Ale klidně vyzkoušej trošku té vody, dala bych vlažnou, a uvidíš. Až se vzbudí, mákni jí do pusinky na dásně a uvidíš.

Anonymní  19.03.18 15:29

Mám pocit, že přicházím o mléko :(

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 19.03.18 16:04
@Anonymní píše:

Pro jistotu bych si zavolala na pohotovost a řekla jim co se deje- poradí ti, a s tím MM proc mas pocit ze přicházís o mleko?

Keyllah
Echt Kelišová 8262 příspěvků 19.03.18 16:08
@Anonymní píše:

Jen kvůli jednomu dní ó mléko nepřijdeš, neboj. Co zkusit odstrikavat v čase kdy by jsi normálně kojila?

ka2ka
Extra třída :D 12088 příspěvků 19.03.18 16:18

Není víc spavá?

Jannnkaaa
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 19.03.18 16:39
@Anonymní píše:

Já bych zkusila kontaktovat i nějakou laktacni poradkyni a určitě se snažila opět laktaci rozjet…vodu bych dneska dala, pokud ji bude chtít, ale jak radí holky, asi bych zasla za pediatrem…

Karleon
Kelišová 5155 příspěvků 19.03.18 17:18

Jestli je hodně spavá, tak na to bacha, jestli nevypije ani tu vodu, zvažovala bych pohotovost. Takhle malé děti jsou strašně rychle dehydrovaný.

Anonymní  19.03.18 18:43

Tak jdeme radši na pohotovost, ale nevím co budu dělat jestli přijdu o mléko, když malá nechce pít z láhve

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 19.03.18 19:09
@Anonymní píše:
Tak jdeme radši na pohotovost, ale nevím co budu dělat jestli přijdu o mléko, když malá nechce pít z láhve

To neprijdes za jeden den, normálně si odstrikej a dej vědět jak to dopadlo :-)

Schíza008
Stálice 65 příspěvků 20.03.18 14:23

A je to tak, že vyloženě odmítá jíst, nebo odmítá jíst pouze z prsu (a také z té lahve)? Trochu mě napadá, zda třeba nejde o bojkot kojení, to se na těch třech měsících stává. Láhev ti odmítá zřejmě proto, že ji ještě nikdy pořádně nezkusila, tak neví, jak na to. V klidnějším stavu by jí ale vzít mohla, stejně tak to prso (např. v polospánku, v noci, při probuzení..). V tom případě bych se aspoň snažila, dávat jí něco např. lžičkou, přes stříkačku, pohárek (alternativně). Za pár dní to obvykle přechází, ale je to hrozně o nervy, to fakt věřím. Mám s tím zkušenost a nakonec jsme na té lahvi skočily. Pokud ti ale odmítá vyloženě pít, tak to může být z důvodu nemoci, bolesti v krku, i těch zoubků (bolest dásní). Za pediatrem bych s ní raději zašla, ten to posoudí spíš. Jinak určitě jí dávej aspoň tu obyčejnou vodu po lžičkách (klidně i studenou, kojenecká voda se snad už převařená prodává), nebo zkus i nějaký dětský čaj (např. fenyklový). Jinak za pár dní určitě o mléko nepřijdeš, ale je potřeba, prsa stimulovat (pravidelně odstříkávat, odsávat manuální, nebo el. odsávačkou), aby se množství nesnížilo. A snaž se taky hodně pít a normálně jíst, i když chápu, že je to asi dost těžké. Určitě dej vědět, co ti poradili a jak jste dopadli s prckem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama