Co můžu při kojení?

99
5.2.21 19:46

Co můžu při kojení?

Ahoj holky, může se když kojím Dr.Max Cranberries & D-manose Akut? Mám pálení při močení a chci to zkusit přes víkend přeléčit sama.. Poslala jsem přítele pro urinal akut, který se prej může a místo toho mu tam dali tohle.. :nevim:.. Je tam psané, že by se při kojení neměl, ale víte jak to bývá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1152
5.2.21 20:02

A řekl přítel, že kojiš? Jestli ano, tak bych si to vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
5.2.21 20:11

Zeptej se, zda oznámil, že jde o kojící. Případně ještě můžeš cinknout třebas do lékárny, pokud u vás jede večer v rámci nemocnice. Nebo na gyn. oddělení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
5.2.21 20:11

Zakezi taky, jak stary je miminko. Ale rekla bych, ze v klidu muzes. Me chytl kdysi mocak uz v porodnici, takze jsem brusinky brala asi v trojnasobnem nez doporucenem mnozstvi. Lepsi nez antibiotika. A dite bylo v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
5.2.21 20:13

@Oliverka28 No právě neřekl :roll:… Tak mi to jel vyměnit a to mu řekla, že to nevymeni, že bych neměla tohle ani ten urinal a mám se poradit s doktorem.. To nevím s jakým když bude víkend :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
5.2.21 20:16

Ještě to není tak hrozné abych musela na pohotovost, ale říkala jsem si, že do pondělí to zkusím sama přeléčit a kdyby nic samozřejmě lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
899
5.2.21 20:21

Na krabičce je napsáno, že se to nemůže, ale u takových věci je to jen kvůli tomu, že to není otestované. Testování na dětech, těhotných a kojících je hrozně drahé. Lepší tohle než skončit na antibiotikách ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
899
5.2.21 20:22

Ale za sebe bych doporučila blokurimu a brusinky od swiss, to se při kojení může, myslím, že to co ti dali bude podobné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
5.2.21 20:25

No treba takova Blokurima (D-manoza) se muze i v tehotenstvi, o kojeni v pribalovem letaku nepisou :think: ale tady treba pisou ze se muze https://www.blokurima.cz/vase-dotazy/
jako nedovedu is predstavit ze neco na bazi D-manozy bude rizikovejsi nez atb… jedine ze by brusinky byly napr. silny alergen pro mimco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
5.2.21 20:57

Nojo, Maxíci vesele vyměňujou :zed: jo, klidně to můžeš, je to jen cukřík a brusinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat