Co myslíte? Vyleze/Nevyleze?

Anonymní
12.5.20 06:38

Co myslíte? Vyleze/Nevyleze?

Ahoj miminky a budoucí maminky. Jsem dnes 21+5 tt a takhle vypada zatím můj pupík. Co myslíte? Vyleze ještě ven nebo už nemá šanci? :lol: Podotýkám ze se dost změnil ale je zatím furt vevnitř :D předem díky

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
568
12.5.20 06:48
@Anonymní píše:
Ahoj miminky a budoucí maminky. Jsem dnes 21+5 tt a takhle vypada zatím můj pupík. Co myslíte? Vyleze ještě ven nebo už nemá šanci? :lol: Podotýkám ze se dost změnil ale je zatím furt vevnitř :D předem díky

Je ještě hodně brzy :) jsi teprve za půlkou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4507
12.5.20 06:56

Mě nevylezl až do porodu… uvidíš :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1557
12.5.20 06:58

Já myslím, že vylézt nemusí, ale třeba se zarovná s břichem. Mě se taky srovnal, když mi narostlo břicho :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
12.5.20 07:01

Mi nikdy nevylezl. Vzdycky se mi to libilo a proste nee. Ani sestra nemela vylezly pupik.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
12.5.20 07:07

Měla jsem ho úplně plochej z břichem, vystouplej mi prisel nechutnej, takovej hrbolek.. Ale uvidíš, třeba ti vyleze :D

  • Citovat
  • Upravit
15191
12.5.20 07:14

Spíš se jakoby narovna a bude v jedné rovině s břichem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
12.5.20 07:18

Ani u jednoho obr bricha, které jsem s ctyrkilovyma detma mela, mi pupik nevylezl a jsem rada, prijde mi to hnusne, i když chapu, ze se s tim neda nic delat. Ale rozhodne, kdyby mi vylezl, tak bych nenosila prilehave věci, pac je to proste fuj…

Co mne teda prislo mega odporne na monitorech ty pupky s dirou po piercingu, to bych :poblion: aneb jak roste bricho, roste i dira po napupnici a je to fakt hnus fialovy…

  • Citovat
  • Upravit
1540
12.5.20 07:40

Nevylezl..naštěstí :D měla jsem tam jen takovou pidi hvězdičku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.20 08:27

Díky holky :D je to zajímavé, někomu vyliza někomu ne..ale je zvláštní když venku vidím těhotné ženy, tak ten pupek vidím u všech vystrceny :D asi náhoda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9098
12.5.20 08:49

Mně nevylezl, dikybohu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mackA159
12.5.20 09:12
@Hanka1 píše:
Ani u jednoho obr bricha, které jsem s ctyrkilovyma detma mela, mi pupik nevylezl a jsem rada, prijde mi to hnusne, i když chapu, ze se s tim neda nic delat. Ale rozhodne, kdyby mi vylezl, tak bych nenosila prilehave věci, pac je to proste fuj…Co mne teda prislo mega odporne na monitorech ty pupky s dirou po piercingu, to bych :poblion: aneb jak roste bricho, roste i dira po napupnici a je to fakt hnus fialovy…

Souhlas až na piercing. Mě se díra nezvetsila.. Ale měla jsem celkem malý břicho, jsem hubenour..

  • Citovat
  • Upravit
14313
12.5.20 10:11
@Anonymní píše:
Ahoj miminky a budoucí maminky. Jsem dnes 21+5 tt a takhle vypada zatím můj pupík. Co myslíte? Vyleze ještě ven nebo už nemá šanci? :lol: Podotýkám ze se dost změnil ale je zatím furt vevnitř :D předem díky

To ti nikdo neřekne…já doufala že nevyleze bohužel vylezl :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty