Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Ahoj miminky a budoucí maminky. Jsem dnes 21+5 tt a takhle vypada zatím můj pupík. Co myslíte? Vyleze ještě ven nebo už nemá šanci?Podotýkám ze se dost změnil ale je zatím furt vevnitř
předem díky
Je ještě hodně brzy
jsi teprve za půlkou
Já myslím, že vylézt nemusí, ale třeba se zarovná s břichem. Mě se taky srovnal, když mi narostlo břicho ![]()
Mi nikdy nevylezl. Vzdycky se mi to libilo a proste nee. Ani sestra nemela vylezly pupik.
Měla jsem ho úplně plochej z břichem, vystouplej mi prisel nechutnej, takovej hrbolek.. Ale uvidíš, třeba ti vyleze ![]()
Ani u jednoho obr bricha, které jsem s ctyrkilovyma detma mela, mi pupik nevylezl a jsem rada, prijde mi to hnusne, i když chapu, ze se s tim neda nic delat. Ale rozhodne, kdyby mi vylezl, tak bych nenosila prilehave věci, pac je to proste fuj…
Co mne teda prislo mega odporne na monitorech ty pupky s dirou po piercingu, to bych
aneb jak roste bricho, roste i dira po napupnici a je to fakt hnus fialovy…
Nevylezl..naštěstí
měla jsem tam jen takovou pidi hvězdičku.
Díky holky
je to zajímavé, někomu vyliza někomu ne..ale je zvláštní když venku vidím těhotné ženy, tak ten pupek vidím u všech vystrceny
asi náhoda
@Hanka1 píše:
Ani u jednoho obr bricha, které jsem s ctyrkilovyma detma mela, mi pupik nevylezl a jsem rada, prijde mi to hnusne, i když chapu, ze se s tim neda nic delat. Ale rozhodne, kdyby mi vylezl, tak bych nenosila prilehave věci, pac je to proste fuj…Co mne teda prislo mega odporne na monitorech ty pupky s dirou po piercingu, to bychaneb jak roste bricho, roste i dira po napupnici a je to fakt hnus fialovy…
Souhlas až na piercing. Mě se díra nezvetsila.. Ale měla jsem celkem malý břicho, jsem hubenour..
@Anonymní píše:
Ahoj miminky a budoucí maminky. Jsem dnes 21+5 tt a takhle vypada zatím můj pupík. Co myslíte? Vyleze ještě ven nebo už nemá šanci?Podotýkám ze se dost změnil ale je zatím furt vevnitř
předem díky
To ti nikdo neřekne…já doufala že nevyleze bohužel vylezl ![]()
Ahoj miminky a budoucí maminky. Jsem dnes 21+5 tt a takhle vypada zatím můj pupík. Co myslíte? Vyleze ještě ven nebo už nemá šanci?
Podotýkám ze se dost změnil ale je zatím furt vevnitř
předem díky