První trimestr a závislost na čokoládě

43
11.5.20 17:22

První trimestr a závislost na čokoládě

Ahoj holky, asi od 5tt jsem neuveritelne zavisla na cokolade. Nikdy jsem ji nemusela, ale ted kdykoli ji nemam, muzu se zblaznit. Ujizdim na vsech druzich, na horke, mlecne, oriskove i bile. Snazim se kazdy den jen trosku, ale casto tu tabulku proste sezeru celou. Nemuze to nejak ublizit mimcu? Je to prvni tehotenstvi tak se vseho trochu bojim. Jsem 11tt. Diky moc a snad nejsem sama :D :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16849
11.5.20 17:35

Nemuze, ja ji zrala v těhotenství po kilech, ze vseho mi bylo zle a tohle jedine mi drzelo v zaludku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
11.5.20 17:37

@Kriss Tina dekuju :D :hug: taky je mi skoro ze vseho zle, zajimavy, ze hlavne z ovoce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
11.5.20 17:46

@SabinkaKo Od 2.trimestru úplně ujíždím na sladkém a to jsem ho v 1.trimestru nemohla ani vidět. :mrgreen: S tím ovocem buď v klidu, já to tak mám s většinou vařené zeleniny. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16849
11.5.20 17:46

@SabinkaKo tak ono spousta ovoce je kysele a to celkově nedela na zaludek moc dobre :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
788
11.5.20 19:21

@SabinkaKo mám to úplně opačně, čokoládu nemůžu ani vidět. Já ujíždím na sýrech, mléce a banánech a občas chipsech:grinning: Čokoládu a sladké celkově nemůžu ani cítit. Z kyselého se mi zvedá kýbl na povel.
Ono mě tech pár milimetrů ve mě snad ještě naučí jist zdravě :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
11.5.20 20:20

@SabinkaKo celé těhotenství jsem jedla sladké, pořád, bylo to super :lol: malej je zdravej, jen hodně nenažranej :lol: :lol: :lol: a teda co jsem porodila, tak sladké zas nemůžu opět ani vidět, tak jak před těhotenstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
11.5.20 20:51

To zalezi na vice vecech..ublizit asi vylozene ne, ale urcite mu to neni ani nicim prospesne…muze to ublizit tobe, pokud mas problemy s vahou, jako miminko si o cokoladu nerika, jestli mas vetsi chut na sladke, znaci to spis nedostatek neceho jineho…, navic jestli myslis normalni cokolady, orion, milka apod..tak to je proste tuk s cukrem 8o nic vic…ale tak jestli nemas zdravotni problemy a nepribiras kilo tydne, tak si muzes jist co chces :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama