Co na nízké libido?

Anonymní
22.3.21 18:41

Co na nízké libido?

Ahoj dámy, co byste doporučily na nízké libido? Je mi 20, už přes rok beru antikoncepci a asi si jsem jistá, že je to způsobeno tím. HA beru kvůli menstrauci, takže ji úplně vysazovat nechci :nevim:

Přítel je stejně starý a oba nás to dost trápí. Jen já prostě nemám náladu a nechci se k sexu nutit. Co s tím prosím? Existují třeba nějaké kapky, bylinky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63030
22.3.21 18:42

Změnit značku ha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
22.3.21 18:44

Zmenit partnera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
22.3.21 18:54

Změnit obojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
22.3.21 19:29

Čim víc sexu, tim větší chuť. Párkrát se prostě přinuť a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
22.3.21 19:32

Změnit antikoncepci. Ty se nechceš nutit, takže partner má abstinovat? :think: Ono se může stát, že se vedle něj objeví nějaká, která bude mít libido jako on a to ta výměna partnerek jde pak velmi rychle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
22.3.21 20:29

Jen pozor aby se přítel nepohlížel někde jinde. Muži to mají trochu jinak nastavené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
22.3.21 20:40
@Johnny1240 píše:
Jen pozor aby se přítel nepohlížel někde jinde. Muži to mají trochu jinak nastavené

Tak hlavně 20 lety kluk má prostě své fyziologické potřeby…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
22.3.21 20:44

Změn ha navic i bez toho ženská sexualita lítá hore dole.. hodně žen začne opravdu lacnit po sexu až po třicítce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2269
22.3.21 22:05

Vyměním, je mi 22 ha beru skoro 6 let a ke snížení libida bych to plato musela sežrat najednou. :mrgreen: něco ti tam chybí, něco co by tě lákalo furt, si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
23.3.21 02:51
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, co byste doporučily na nízké libido? Je mi 20, už přes rok beru antikoncepci a asi si jsem jistá, že je to způsobeno tím. HA beru kvůli menstrauci, takže ji úplně vysazovat nechci :nevim:Přítel je stejně starý a oba nás to dost trápí. Jen já prostě nemám náladu a nechci se k sexu nutit. Co s tím prosím? Existují třeba nějaké kapky, bylinky?

Jdi soulozit s nekym, kdo te bude fyzicky vrusovat. Ne s tim kdo je pro tebe vzor ctnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 05:33

Ježiš, má otázka byla úplně jiná. Neptala jsem se jestli mám vyměnit partnera nebo jestli on vymění mě. Díky za vaše připomínky, jsem zapomněla že to je tady časté :poblion:

Značku HA zkusím vyměnit, díky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat