Co na rychlejší růst vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolSKip
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 14:53
Co na rychlejí růst vlasů

Ahoj! :)
Neznáte nějaký přípravek, tablety či babské rady na rychlejší růst vlasů? Já mám vlasy hodně dlouhé, ale můj cíl je mít je dlouhé alespoň jako Ariana G:)) Jenže se mi zdá, že čím jsou delší, tím pomaleji to jde

Reakce:
Ijen
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.01.18 15:01

Mne hodne pomohly zabaly s hennou, pak pouzivam Plantur sampon a aktivator, neuzivam nic. Strihat jsem se prestala na jare 13 a uz rok mam ty nejdelsi zhruba do pasu a dal to nejde. Myslim ze jsem dosahla maxima.

MáškaMarie33
Kecalka 221 příspěvků 21.01.18 15:07

Z doplňků stravy určitě methionin a pak pangamin, biotin a omega 3 a 6 mastné kyseliny.

Anyys
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 21.01.18 15:28

Curapil tablety, mám vyzkoušené a vlasy opravdu rychle rostly

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 21.01.18 16:14

Ja používala snad všechno možný a potom mi pomohl a pomáhá šampon Plantur39,po 3 měsících pravidelneho mytí se mi do delky rozrostly vlasy jako nikdy předtím. Měla jsem vlasy na ramena dlouhých 7 let a vubec se nehnuly a ted je mám po Planturu dlouhý do půlky zad ;) a to je moje max delka vlasů ;) dál mi nedorostou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >