Co na rychlejší růst vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicolSKip
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 14:53
Co na rychlejí růst vlasů

Ahoj! :)
Neznáte nějaký přípravek, tablety či babské rady na rychlejší růst vlasů? Já mám vlasy hodně dlouhé, ale můj cíl je mít je dlouhé alespoň jako Ariana G:)) Jenže se mi zdá, že čím jsou delší, tím pomaleji to jde

Reklama

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 21.01.18 15:01

Mne hodne pomohly zabaly s hennou, pak pouzivam Plantur sampon a aktivator, neuzivam nic. Strihat jsem se prestala na jare 13 a uz rok mam ty nejdelsi zhruba do pasu a dal to nejde. Myslim ze jsem dosahla maxima.

MáškaMarie33
Kecalka 152 příspěvků 21.01.18 15:07

Z doplňků stravy určitě methionin a pak pangamin, biotin a omega 3 a 6 mastné kyseliny.

Anyys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.18 15:28

Curapil tablety, mám vyzkoušené a vlasy opravdu rychle rostly

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 21.01.18 16:14

Ja používala snad všechno možný a potom mi pomohl a pomáhá šampon Plantur39,po 3 měsících pravidelneho mytí se mi do delky rozrostly vlasy jako nikdy předtím. Měla jsem vlasy na ramena dlouhých 7 let a vubec se nehnuly a ted je mám po Planturu dlouhý do půlky zad ;) a to je moje max delka vlasů ;) dál mi nedorostou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama