Zeleninové smoothie a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 21.01.18 13:40
zeleninove smoothie a menstruace

Ahoj, chci se zeptat, zda muze konzumace zeleniny ovlivnit silu a delku menstruace. Jedna se o to, ze mam vzdy menstruaci pravidelnou 6 dni, z toho 3 dny velmi, velmi silnou a dalsi dny slabsi. Ve cvrtek mi zacla, mela jsem hodne velke bolesti a velice silnou menstruaci hned ze zacatku, coz tedy nebyva, protoze se to rozjede vic vzdy az ten druhy den. Kazdopadne jsem mela ten den rano smoothie, ktere obsahovalo avokado, spenat, okurku, banan a vodu. Totez jsem mela i druhy den rano. A dalsi den, to je vcera jsem uz menstruaci nemela a dnes uz taky nic. Samozrejme mi to nevadi, ale zajima mne, zda to mohla ovlivnit ta zelenina. Dekuji

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 21.01.18 13:42

Nemyslím si že by to nemělo mít na to žádný vliv :think:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 21.01.18 13:50
@Petruna21 píše:
Nemyslím si že by to nemělo mít na to žádný vliv :think:

ja tuto zeleninu nejim vubec a bylo to prvni smoothie, ktere jsem mela, tak jsem si myslela, ze by to mohlo byt z toho. Pry tato zelenuna hodne cisti telo apod. Ale asi je to vazne blbost. Akorat je to dost divne, ze z niceho nic takova zmena menstruace.

Petruna21
Echt Kelišová 9786 příspěvků 21.01.18 14:06
@Včelička992 píše:
ja tuto zeleninu nejim vubec a bylo to prvni smoothie, ktere jsem mela, tak jsem si myslela, ze by to mohlo byt z toho. Pry tato zelenuna hodne cisti telo apod. Ale asi je to vazne blbost. Akorat je to dost divne, ze z niceho nic takova zmena menstruace.

No já si myslím že to na to vliv nemá ale taky neříkám že to nemůže být pravda :)

evill
Závislačka 3744 příspěvků 21.01.18 14:19

Ahoj, k tematu nic nemam, netusim jestli a jaky by to mohlo mit vliv, ale vternu se s dovolenim s otazkou. Zrovna dneska jsem premyslela, ze bych si zitra na cesty udelala smothie z avokada, jedu uz ve ctyri rano, tak abych nebudila cely barak, chci udelat uz vecer. Ma otazka zni, prezije to noc v lednici? Nebo je avokado potreba udelat vzdy cerstve? Vzhledem k tomu, ze pomazanka se musi snist hned, jinak hnedne dost vaham co to udela. Z repy, mrkve a podobne zeleniny delam klidne vecer dopredu a konzomuju rano a v pohode. Mate nekdo zkusenost? Dekuji :)

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 21.01.18 14:21

Menstruaci může ovlivňovat hodně věcí, já jsem třeba náchylná i na takové věci jako například změna stravy nebo prostředí (doma pravidelná, na dovolené nepravidelná menstruace apod.),občas dokonce i náhlé velké změny počasí :D každopádně to může být i stresem, nemocí… Každá ženská to má jinak. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama