Zeleninové smoothie a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 21.01.18 13:40
zeleninove smoothie a menstruace

Ahoj, chci se zeptat, zda muze konzumace zeleniny ovlivnit silu a delku menstruace. Jedna se o to, ze mam vzdy menstruaci pravidelnou 6 dni, z toho 3 dny velmi, velmi silnou a dalsi dny slabsi. Ve cvrtek mi zacla, mela jsem hodne velke bolesti a velice silnou menstruaci hned ze zacatku, coz tedy nebyva, protoze se to rozjede vic vzdy az ten druhy den. Kazdopadne jsem mela ten den rano smoothie, ktere obsahovalo avokado, spenat, okurku, banan a vodu. Totez jsem mela i druhy den rano. A dalsi den, to je vcera jsem uz menstruaci nemela a dnes uz taky nic. Samozrejme mi to nevadi, ale zajima mne, zda to mohla ovlivnit ta zelenina. Dekuji

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.01.18 13:42

Nemyslím si že by to nemělo mít na to žádný vliv :think:

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 21.01.18 13:50
@Petruna21 píše:
Nemyslím si že by to nemělo mít na to žádný vliv :think:

ja tuto zeleninu nejim vubec a bylo to prvni smoothie, ktere jsem mela, tak jsem si myslela, ze by to mohlo byt z toho. Pry tato zelenuna hodne cisti telo apod. Ale asi je to vazne blbost. Akorat je to dost divne, ze z niceho nic takova zmena menstruace.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 21.01.18 14:06
@Včelička992 píše:
ja tuto zeleninu nejim vubec a bylo to prvni smoothie, ktere jsem mela, tak jsem si myslela, ze by to mohlo byt z toho. Pry tato zelenuna hodne cisti telo apod. Ale asi je to vazne blbost. Akorat je to dost divne, ze z niceho nic takova zmena menstruace.

No já si myslím že to na to vliv nemá ale taky neříkám že to nemůže být pravda :)

evill
Závislačka 3774 příspěvků 21.01.18 14:19

Ahoj, k tematu nic nemam, netusim jestli a jaky by to mohlo mit vliv, ale vternu se s dovolenim s otazkou. Zrovna dneska jsem premyslela, ze bych si zitra na cesty udelala smothie z avokada, jedu uz ve ctyri rano, tak abych nebudila cely barak, chci udelat uz vecer. Ma otazka zni, prezije to noc v lednici? Nebo je avokado potreba udelat vzdy cerstve? Vzhledem k tomu, ze pomazanka se musi snist hned, jinak hnedne dost vaham co to udela. Z repy, mrkve a podobne zeleniny delam klidne vecer dopredu a konzomuju rano a v pohode. Mate nekdo zkusenost? Dekuji :)

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 21.01.18 14:21

Menstruaci může ovlivňovat hodně věcí, já jsem třeba náchylná i na takové věci jako například změna stravy nebo prostředí (doma pravidelná, na dovolené nepravidelná menstruace apod.),občas dokonce i náhlé velké změny počasí :D každopádně to může být i stresem, nemocí… Každá ženská to má jinak. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >