Pohřeb kamarádky maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 20.01.18 21:56
Pohřeb kamarádky maminky

Dobrý večer..Mám takový dotaz..Kamarádky maminka měla těžkou nemoc půl roku a ve čtvrtek bohužel zemřela. Její maminku jsem viděla asi tak 5-6×..Zas tak tolik jsem jí neznala, ale i tak bych se s ní šla rozloučit. Myslíte, že je to vhodné, ikdyž jsem jí tolik neznala? Vždycky, když jsme se viděly, jsme se hodně nasmály..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 20.01.18 22:02

Podle mě to vhodné je, pro jistotu se zeptej kamarádky, zda jí to nebude vadit. :(

Sashie
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 20.01.18 22:06

Vhodné to je. Mně takhle šly podpořit kamarádky na pohřeb tatínka (umřel na rychlorakovinu) a byla jsem jim moc vděčná. A to ho neviděli v životě.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 20.01.18 22:07

@Petra.brozova
Jdi tam určitě jako podpora kamarádky aby věděla že Ti na ni záleží a to i v případě že bys její matku neznala osobně. Určitě bych se ani neptala. Protože je to samozřejmost.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 20.01.18 22:08

Mně to osobně úplně vhodné nepřipadá :think: Já bych tam asi nechtěla každého kdo maminku párkrát potkal.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 20.01.18 22:09

Asi bych šla

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 20.01.18 22:12

Kamarádky jsem se zeptala dnes ráno..a bude prý ráda, když přijdu..Jen jsem nevěděla, jestli je to tedy vhodné..

vokishka
Extra třída :D 11977 příspěvků 20.01.18 22:24

Nadpis je trochu zavadejici, podle nej se jedna o pohreb maminciny kamaradky. K dotazu, sla bych a postavila se nekam dozadu.

Jana206
Nadpozemská drbna 26141 příspěvků 20.01.18 22:27

Pohreb je veřejně přístupný. Podle me bude myslenkama jinde, nez aby řešila, jestli je to vhodné. A podpora může jen pomoci :kytka: Ja osobně bych ale nesla na sílu a za kazdou cenu. Rozhodne bych na takovy pohreb nebrala svoje děti prip. jiné příbuzné.

Jana206
Nadpozemská drbna 26141 příspěvků 20.01.18 22:30
@vokishka píše:
Nadpis je trochu zavadejici, podle nej se jedna o pohreb maminciny kamaradky. K dotazu, sla bych a postavila se nekam dozadu.

Ano, taky me hned „trkl“ nespravny slovosled.

Russet
Echt Kelišová 9348 příspěvků 20.01.18 22:37

@Petra.brozova
Zeptala bych se kamarádky, zda mě tam chce mít. Jinak pohřby nesnáším a pohřeb vlastní mámy jsem chtěla mít co nejdřív za sebou. Bez kamarádek. V ničem by mi nepomohly.

markyj
Závislačka 3968 příspěvků 20.01.18 22:37

@Petra.brozova určitě je to vhodné, je to podpora kamarádky. Je úplně jedno kolikrát jsi maminku viděla.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 20.01.18 22:41

@Petra.brozova Určitě bych šla.

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 20.01.18 22:44

Teď jsem si také všimla, že jsem napsala špatně nadpis..omlou­vám se..

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 20.01.18 23:10

Já osobně jsem byla ráda, že jsem na pohřbu tatínka viděla i „známou“ tvář své kamarádky, byť ho také viděla párkrát :,( brala jsem to jako její podporu, nenapadlo by mě, že to není vhodné:)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama