Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ja mu nakopu tak doprd.ele a bude prevlikat postele. A jestli mi neda darek tak bude bez vecere ![]()
Dostane poukaz na soukromou vířivku, 3hodiny pro 2 osoby s šampáněm. A běda jak si tam nevezme mě
![]()
Mně Valentýn nepřijde jako svátek velkých darů, já osobně ‚dám‘ asi nějaký hezký vášnivý večer - a předpokládám, že od manžela dostanu to stejné ![]()
@barca77 píše:
Mně Valentýn nepřijde jako svátek velkých darů, já osobně ‚dám‘ asi nějaký hezký vášnivý večer - a předpokládám, že od manžela dostanu to stejné
a muze se to i jako dopredu uz dneska?
mam chute ![]()
@gabča 36 píše:
@wildcherry![]()
![]()
rodinná idylka
Si pis
.A jestli bude remcat, hodim po nem ze sedacky papucu ![]()
Holky tak honem, napady napady, taky nevim co
Strip ma i normalne
,na vecu chodime
,vecery i s vanou, vinkem taky celkem casto. Staci klidne i blba drobnost ![]()
@drobececek píše:
Striptíz.(Samozřejmě domáci!
)
hm to by nebyl špatný nápad jenže ted po porodu by asi ten stripyz s tím bříškem moc nevypadal ![]()
@wildcherry „Slavíte“ pravidelně, tak k čemu Valentýn?
Stejně to z nás má jen tahat prachy.
@drobececek píše:
@wildcherry „Slavíte“ pravidelně, tak k čemu Valentýn?Stejně to z nás má jen tahat prachy.
sice jooooo, ale ja rada slavim
.Kdyz je to hezky.Ono je to hlavne pro pobose bych rekla, protoze plysove medvidky, polstarky a jiny picicandy odmitam kupovat i dostavat
.
Ja to vidim na kus zvance, vino a pokrovej kufrik, nebo harasenicko
.Fakt nevim, co bych mu mela kupovat.Uz ted se desim, bude mit narozeniny
.
Tak já to beru, že je to prostě Valentýn - takže belgické pralinky Leonidas, relaxační levandulová pěna do koupele a srandovní trenky ![]()
@kamilka 23 píše:
hokej a video hrynijak moc koníčku nemá
Tak bych mu koupila cokoladovou hokejku, anebo nejakou hru, ale to asi neni originalni ![]()
@Bella1988 píše:
Tak já to beru, že je to prostě Valentýn - takže belgické pralinky Leonidas, relaxační levandulová pěna do koupele a srandovní trenky
covece, trencle bych mu sehnat mohla
.Svatecni ma jen velikonocni a vanocni
.Bozeeee, nekde jsem cetla, ze chlap dsl svoji polovicce kalhotky, kde nechal natisknout fotku jejich maleho syna
.