Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Co by jste mi poradili pro manžela na valentyna neobvykleho?
Jezis, tady se nabizi tolik moznosti…same prasarny me napadaj:)
Mam na mysli něco ne příliž draheho (velka cena neznamena velká laska),něco čemu by se i zasmál ale přitom to třeba využil…nemám moc velkou inspiraci ![]()
Muj muz tedka syte a zdrave snida
tak jsem mu koupila z mixit velky tubus tech ruznych vlocek s nazvem „The morning kicker“
jde spis o takovy vtip, nejak valentyna neprozivame ale mame se radi, tak spis ze si clovek vzpomnel
je to hezk yzabaleny a radost mit bude, to je mi jasny, jak jde o jidlo
anonym..obcas sem nacumne a bavi se ![]()
@kamilka 23 píše:
Mam na mysli něco ne příliž draheho (velka cena neznamena velká laska),něco čemu by se i zasmál ale přitom to třeba využil…nemám moc velkou inspiraci
A ma nejake hobby? Co ho bavi? ![]()
@Weru píše:
A ma nejake hobby? Co ho bavi?
hokej a video hry
nijak moc koníčku nemá
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh.. ![]()
@monika999 píše:
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh..
asi to tak dopadne i u nas jak nic jineho nenapadne
@monika999 píše:
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh..
Parada napad ![]()
@monika999 píše:
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh..
Parada napad ![]()
Mě přijde nejlepší zajít na dobrou večeři, nebo něco dobrýho nachystat doma, dát si víno, šampus, vanu…prostě takovej klasickej večer ve dvou ![]()