Co na Valentýna pro manžela?

631
6.2.14 17:37

co na valentýna pro manžela

Co by jste mi poradili pro manžela na valentyna neobvykleho?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46867
6.2.14 17:40

Seskok padakem :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2411
6.2.14 17:40

Jezis, tady se nabizi tolik moznosti…same prasarny me napadaj:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
6.2.14 17:46

Mam na mysli něco ne příliž draheho (velka cena neznamena velká laska),něco čemu by se i zasmál ale přitom to třeba využil…nemám moc velkou inspiraci :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.14 17:51

Muj muz tedka syte a zdrave snida :mrgreen: tak jsem mu koupila z mixit velky tubus tech ruznych vlocek s nazvem „The morning kicker“ :mrgreen: jde spis o takovy vtip, nejak valentyna neprozivame ale mame se radi, tak spis ze si clovek vzpomnel ;) je to hezk yzabaleny a radost mit bude, to je mi jasny, jak jde o jidlo :mrgreen: anonym..obcas sem nacumne a bavi se :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
46867
6.2.14 17:53
@kamilka 23 píše:
Mam na mysli něco ne příliž draheho (velka cena neznamena velká laska),něco čemu by se i zasmál ale přitom to třeba využil…nemám moc velkou inspiraci :(

A ma nejake hobby? Co ho bavi? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
6.2.14 17:55
@Weru píše:
A ma nejake hobby? Co ho bavi? :nevim:

hokej a video hry :-)nijak moc koníčku nemá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6543
6.2.14 17:56

Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh.. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
631
6.2.14 18:01
@monika999 píše:
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh.. :mavam:

asi to tak dopadne i u nas jak nic jineho nenapadne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4697
6.2.14 18:02
@monika999 píše:
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh.. :mavam:

Parada napad :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4697
6.2.14 18:03
@monika999 píše:
Já zřejmě udělám jednoduchý dortík - korpus, ovoce, šlehačka vs. tvaroh.. :mavam:

Parada napad :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10048
6.2.14 18:04

Mě přijde nejlepší zajít na dobrou večeři, nebo něco dobrýho nachystat doma, dát si víno, šampus, vanu…prostě takovej klasickej večer ve dvou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
6.2.14 18:04

Striptíz. :mrgreen: (Samozřejmě domáci! :twisted: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1391
6.2.14 18:06

Já chlapovi udělám čokoládové brownies to mám hrozně ráda :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24379
6.2.14 18:10
@gabča 36 píše:
Já chlapovi udělám čokoládové brownies to mám hrozně ráda :D :D
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný