Co od toho čeká?

Anonymní
5.2.21 18:05

Co od toho čeká?

Mám velkou slabost pro bývalého kolegu.
Pracovali jsme spolu jen chvíli, ale na první pohled jsem se do něj zamilovala. On do mě bohužel taky. Tehdy mi řekl, že by se mnou chtěl být oficiálně, že milenecký vztah neuznává. Já byla naopak spíš svolná k mileneckému vztahu. Nikdy k ničemu fyzickému nedošlo. Protože jsem vdaná a on byl ženatý, vyřešila jsem to výpovědí v práci, sejde z očí, sejde z mysli. On se mezitím rozvedl a já mám úžasnou práci, která mě naplňuje a dost mě zaměstnává, bylo to dobré rozhodnutí. Ale - nikdy jsem ho nepustila z hlavy a on mě nejspíš taky ne. Už tři roky za mnou jezdí a to hodně často, říká, že je stále nezadaný. Já jsem pořád vdaná a nehodlám na tom nic měnit. Ale jeho nemůžu pustit z hlavy. Zkoušela jsem se s ním přestat vídat, ale on to nedopustí, začne volat, psát více. A protože mi nijak neubližuje a chová se hezky, neumím ho zablokovat nebo vyškrtnout ze života. Někdy spolu řešíme, kde si může najít partnerku, seznamky, okolí atd. Já to fakt blbě nesu, přestože mu to přeju a vím, že spolu být nemůžeme, tak to prostě bolí. Pořád si myslím, že by bylo fajn, být jen milenci, mohla bych být pro něj převoznicí, ale on se jasně vyjádřil, že to nechce, takže to respektuji. Chová se ke mně ale docela partnersky, žárlí, vymezuje svou pozici, někdy se urazí, když třeba slíbím, že zavolám a nevyjde mi to. Když má slabou chvilku, tak přizná, že na mě myslí, že by mě třeba chtěl pozvat k sobě, ale hned to vždycky vezme zpět, nebo obrátí v žert. Ale většinou z 99% se tváří, jakože jsme kamarádi a nic mezi náma není.
Nevím co s tím. Samozřejmě rozum ví - vykašlat se na něj a přestat se s ním stýkat. Ale já se o to pokoušela fakt mockrát, i tu výpověď jsem dala a nepomohlo to.
Nevím, zda to tedy nebrat jen tak, že je to vlastně fajn a nikomu to neubližuje. Ale co když to ubližuje mně? Nebo možná jemu, třeba proto si nemůže žádnou najít? Pro mě je úžasný chlap, mohl by mít na každém prstu deset ženských a ženským se moc líbí (to vím, právě z práce) a přesto nikoho nemá? Už tři roky? Je nám oběma přes 40 a máme svoje děti. Děti jsou taky důvod, proč bych se nerozvedla, manžel je sice už víc kamarád, než wow partner, ale to není důvod k rozvodu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4443
5.2.21 18:19
@Anonymní píše:
Pracovali jsme spolu jen chvíli, ale na první pohled jsem se do něj zamilovala. On do mě bohužel taky. Tehdy mi řekl, že by se mnou chtěl být oficiálně, že milenecký vztah neuznává. Já byla naopak spíš svolná k mileneckému vztahu. Nikdy k ničemu fyzickému nedošlo. Protože jsem vdaná a on byl ženatý, vyřešila jsem to výpovědí v práci, sejde z očí, sejde z mysli. On se mezitím rozvedl a já mám úžasnou práci, která mě naplňuje a dost mě zaměstnává, bylo to dobré rozhodnutí. Ale - nikdy jsem ho nepustila z hlavy a on mě nejspíš taky ne. Už tři roky za mnou jezdí a to hodně často, říká, že je stále nezadaný. Já jsem pořád vdaná a nehodlám na tom nic měnit. Ale jeho nemůžu pustit z hlavy. Zkoušela jsem se s ním přestat vídat, ale on to nedopustí, začne volat, psát více. A protože mi nijak neubližuje a chová se hezky, neumím ho zablokovat nebo vyškrtnout ze života. Někdy spolu řešíme, kde si může najít partnerku, seznamky, okolí atd. Já to fakt blbě nesu, přestože mu to přeju a vím, že spolu být nemůžeme, tak to prostě bolí. Pořád si myslím, že by bylo fajn, být jen milenci, mohla bych být pro něj převoznicí, ale on se jasně vyjádřil, že to nechce, takže to respektuji. Chová se ke mně ale docela partnersky, žárlí, vymezuje svou pozici, někdy se urazí, když třeba slíbím, že zavolám a nevyjde mi to. Když má slabou chvilku, tak přizná, že na mě myslí, že by mě třeba chtěl pozvat k sobě, ale hned to vždycky vezme zpět, nebo obrátí v žert. Ale většinou z 99% se tváří, jakože jsme kamarádi a nic mezi náma není.
Nevím co s tím. Samozřejmě rozum ví - vykašlat se na něj a přestat se s ním stýkat. Ale já se o to pokoušela fakt mockrát, i tu výpověď jsem dala a nepomohlo to.
Nevím, zda to tedy nebrat jen tak, že je to vlastně fajn a nikomu to neubližuje. Ale co když to ubližuje mně? Nebo možná jemu, třeba proto si nemůže žádnou najít? Pro mě je úžasný chlap, mohl by mít na každém prstu deset ženských a ženským se moc líbí (to vím, právě z práce) a přesto nikoho nemá? Už tři roky? Je nám oběma přes 40 a máme svoje děti. Děti jsou taky důvod, proč bych se nerozvedla, manžel je sice už víc kamarád, než wow partner, ale to není důvod k rozvodu.

U tebe se mi dost hnusí, že bys přistoupila a milenecký vztah :poblion:. Chudák manžel.
Jeho bych neřešila, je dost dospělý a svéprávný, aby se dobrovolně blokoval pro vztah s kvalitní partnerkou. Ale mám pocit, že. Tobě jeho zájem dělá víc než dobře, tak ti ani jeho samota moc nevadí a moc dobře víš, že až bude partnerka, nebude zájem o tebe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
5.2.21 18:22

Co si od toho slibuje?

Ze ty chces slyset, ze je do tebe blazen :mrgreen:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:24
@Kockazvysocan píše:
U tebe se mi dost hnusí, že bys přistoupila a milenecký vztah :poblion:. Chudák manžel.
Jeho bych neřešila, je dost dospělý a svéprávný, aby se dobrovolně blokoval pro vztah s kvalitní partnerkou. Ale mám pocit, že. Tobě jeho zájem dělá víc než dobře, tak ti ani jeho samota moc nevadí a moc dobře víš, že až bude partnerka, nebude zájem o tebe :nevim:

S manželem nemám žádný sex, chybí mi to, chybí mi ty něžnosti a vše co k tomu patří. Má nějaký zdravotní problém, bere léky a sex prostě není. A sex mi prostě chybí. Já si už dlouho říkala, že kdyby se naskytl někdo kompatibilní, že bych do toho šla. On je jediný, co mě zaujal.
Jeho zájem mi dobře samozřejmě dělá - líbí se mi, ale o to víc je to patová situace. Už jsme ten milenekcý poměr mohli mít dávno za sebou. Užít si a jít životem dál. Už mohl mít partnerku a žít s ní, já bych měla na co vzpomínat. Takhle je to na prd.

• Citovat
  • Nahlásit
5026
5.2.21 18:27
@Anonymní píše:

Jo miluje te a chce si te vzit a byt s tebou az dokud vas smrt nerozdeli..jsi jeho laska a jeho sen chce te libat kazdy den a chce s tebou jit po svete.. 8o prober se 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:31
@ontarova.stara píše:
Co si od toho slibuje?Ze ty chces slyset, ze je do tebe blazen :mrgreen:?

Spíš si myslím, že mu vyhovuje aspoň nějaký pseudo vztah, než žádný. Pokud tedy opravdu nemá partnerku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:36
@lilith1 píše:
Jo miluje te a chce si te vzit a byt s tebou az dokud vas smrt nerozdeli..jsi jeho laska a jeho sen chce te libat kazdy den a chce s tebou jit po svete.. 8o prober se 8o 8o

Tohle neříká, tak nemám důvod si to myslet, pochybovala bych o tom, i kdyby to říkal. Jen mi prostě vrtá hlavou, proč za mnou pořád jezdí. Jako já jsem ráda - ale já bych se s ním chtěla vyspat, takže proto se s ním vídám já. Ale proč on - jako svobodný nezadaný chlap - jezdí za ženskou, do které byl kdysi zabouchnutý - to prostě nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
7351
5.2.21 18:38

Bude to nejaka podivna osobnost. Co jako ceka, ze na zaklade platonicke lasky, oznamis manzelovi, ze se budes rozvadet?
Tri roky za tebou jezdi, nikoho nema a spat s tebou nechce? Promin, ale blikala by mi hodne kontrolka, ze ten pan neni uplne normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
5.2.21 18:39
@Anonymní píše:
Spíš si myslím, že mu vyhovuje aspoň nějaký pseudo vztah, než žádný. Pokud tedy opravdu nemá partnerku.

Podivej, kdyby mu bylo dvacet, reknu ti, at se stahnes a neblokujes ho, protoze plane nadeje na vztah, ze…
Ale jemu je pres ctyricet, pokud mu nedavas nejake nadeje a signaly, je to jeho boj. Respektive vas. Tobe take neni jedno a neudrzujes s nim kontakt jen za ciste pratelskym ucelem. Libi se ti jeho jista oddanost. On asi doufa, ze se to casem zlomi. Jak moc je to fer? To uz si musite zodpovedet vy dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:42
@Jana525 píše:
Bude to nejaka podivna osobnost. Co jako ceka, ze na zaklade platonicke lasky, oznamis manzelovi, ze se budes rozvadet?
Tri roky za tebou jezdi, nikoho nema a spat s tebou nechce? Promin, ale blikala by mi hodne kontrolka, ze ten pan neni uplne normalni.
Že je to divné, že s nikým nespí? Aspoň to teda tvrdí. Ne že bych se ptala, ale semtam si tak nějak povzdechne. Zdravý svobodný a hezký chlap a bez sexu? Samotné se mi tomu nechce věřit. Kdyby to tak bylo, byl by přece nadržený, no ne? Kdysi, když jsme spolu pracovali, vedl neustále dvojsmyslné řeči, to byl ještě ženatý, kolegové si z něj utahovali, že to asi moc doma nemá. A teď nevede dvojsmyslné řeči vůbec, naopak, je takový slušňák. Kdybych ho neznala z tehdy z pracovního kolektivu, vůbec bych si ho takového neuměla ani představit. Taky právě nevím, co si o tom myslet. A přestože za mnou jezdí už dlouho a často, tak nejsme žádní blízcí přátelé, on se ani moc nesvěřuje, nebo tak, je to takové na hraně pořád. Nevím jak to říct. Taková napnutá gumička mezi náma. Zvláštní je určitě. Ale taky přitažlivý, no :oops:
  • Citovat
  • Nahlásit
7351
5.2.21 18:46
@Anonymní píše: Že je to divné, že s nikým nespí? Aspoň to teda tvrdí. Ne že bych se ptala, ale semtam si tak nějak povzdechne. Zdravý svobodný a hezký chlap a bez sexu? Samotné se mi tomu nechce věřit. Kdyby to tak bylo, byl by přece nadržený, no ne? Kdysi, když jsme spolu pracovali, vedl neustále dvojsmyslné řeči, to byl ještě ženatý, kolegové si z něj utahovali, že to asi moc doma nemá. A teď nevede dvojsmyslné řeči vůbec, naopak, je takový slušňák. Kdybych ho neznala z tehdy z pracovního kolektivu, vůbec bych si ho takového neuměla ani představit. Taky právě nevím, co si o tom myslet. A přestože za mnou jezdí už dlouho a často, tak nejsme žádní blízcí přátelé, on se ani moc nesvěřuje, nebo tak, je to takové na hraně pořád. Nevím jak to říct. Taková napnutá gumička mezi náma. Zvláštní je určitě. Ale taky přitažlivý, no :oops:

No bude to proste nejaky mimon, takzvane z jine planety. Ma vubec nejake pratele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7351
5.2.21 18:47

Navic ty ocividne hledas chlapa na rande a postel. Tady to je ztrata casu, mela by ses poohlidnout uplne jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:49
@ontarova.stara píše:
Podivej, kdyby mu bylo dvacet, reknu ti, at se stahnes a neblokujes ho, protoze plane nadeje na vztah, ze…
Ale jemu je pres ctyricet, pokud mu nedavas nejake nadeje a signaly, je to jeho boj. Respektive vas. Tobe take neni jedno a neudrzujes s nim kontakt jen za ciste pratelskym ucelem. Libi se ti jeho jista oddanost. On asi doufa, ze se to casem zlomi. Jak moc je to fer? To uz si musite zodpovedet vy dva.

No zlomí - v jakém směru? Já jsem vdaná už 22 let a opravdu se nehodlám rozvádět, už proto, že by to bylo fakt nefér k manželovi, je o něco starší než já a s tím jsem ale do toho manželství před lety šla. Zlomit se to nemá jak. Kdyby mu šlo o milenecký poměr - prosím, má to. Já mu to na férovku řekla. Rozvod ne, ale milenecký vztah ano a ráda. On, že by se nezvládl dělit, že by to nepřekousnul a už jsme se k tomu tématu nevrátili. Jako upřímně, už jsem ze zoufalství uvažovala, že mu řeknu, že se rozvádím, abych viděla jeho reakci :oops: Asi bych hned zjistila, na čem jsem, ale to se prostě bojím, že by to někomu řekl a to prasklo. Určitě ale ke mně není upřímný, jezdit za mnou takovou dobu. To on mi dáva naděje - ne já jemu. Kdyby se to překlopilo k přátelství, tak neřeknu, ale tohle co máme přátelství fakt není. Je to flirt. Platonický flirt. Ženská co by chtěla a chlap, co je prý sám. Aha 8o :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:54
@Jana525 píše:
Navic ty ocividne hledas chlapa na rande a postel. Tady to je ztrata casu, mela by ses poohlidnout uplne jinde.

Jo jo, furt si říkám, že bych měla někoho potkat, kdo by mi ho vytloukl z hlavy. Ale cíleně opravdu nikoho nehledám. Ani jeho jsem nehledala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 18:55
@Jana525 píše:
No bude to proste nejaky mimon, takzvane z jine planety. Ma vubec nejake pratele?

Neznám žádné jeho přátelé, ani jednoho. Byl to jen kolega z práce, z jiného města. Vazby na sebe nula.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat