Reklama

Líbí se mi kamarád, mám poslechnout srdce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 23:05
Co poslechnout?

Ahoj :mavam:
Nechci to nejak moc rozebirat. Ale podle vasich zkusenosti… nakonec jste se rozhodly hlavou nebo srdcem?
Totiz kamarad… libi se mi, mam ho rada, kdyz ho jen vidim citim se stastne. Proste sama pozitiva. Jenze jak mile jsme od sebe odlouceni, uvedomin si i jeho spatne vlastnosti (samozrejme ma i pozitivni - to vsichni :)). Zacnu ho nenavidet. Hlava mi rika, ze bych mela dat ruce pryc. Ale i presto mi stale vic a vic prirusta k srdci.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 24.01.17 23:14

Já bych poslechla hlavu, říká se tomu intuice. Pobláznění odezní ani nebudete vědět jak. Já takhle odolala randění se starším mužem když mi bylo 16, on by tehdy měl i zájem, já vycouvala. Za rok jsem poznala svého muže a byla jsem ráda, že nemusím řešit minulost, ani mojí ani jeho.

jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 24.01.17 23:15

Kamarada vem jako milence a za manzela si najdi nejakeho hodneho troubu :mrgreen:

marketa94
Povídálka 17 příspěvků 24.01.17 23:33

Jestli se jen můžu zeptat.. Jaká jsou jeho špatné vlastnosti? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 05:46
@marketa94 píše:
Jestli se jen můžu zeptat.. Jaká jsou jeho špatné vlastnosti? :think:

Obcas nedodrzi sliby, protoze zapomnel. Spolehlivost je na tom stejne. (Radeji mu musim pripomenout.) Obcas mi nerika pravdu - nebo mi ji nedokaze rict, to nevim: Obcas, kdyz se ho zeptam, rekne neco (jenze si asi nepamatuje co rekl), pak se (po nejake dobe) bavime o stejne veci a rekne mi jinou odpoved (napr., kdyz se zepta obcas jestli chci vztah, zeptam se ho taky… po nejake dobe zazni stejna otazka, ale jina odpoved). Nebo si obcas vymysli - nevim jestli me tim chce nastvat nebo dohnat k zarlivosti (napr. mluvi o svych kamaradkach a predhazuje mi jak jsou fajn apod.). Poznam, ze si vymysli, protoze se do doho zamota. Nebo vim na 100%, ze to neni pravda.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 25.01.17 06:32
@Anonymní píše:
Obcas nedodrzi sliby, protoze zapomnel. Spolehlivost je na tom stejne. (Radeji mu musim pripomenout.) Obcas mi nerika pravdu - nebo mi ji nedokaze rict, to nevim: Obcas, kdyz se ho zeptam, rekne neco (jenze si asi nepamatuje co rekl), pak se (po nejake dobe) bavime o stejne veci a rekne mi jinou odpoved (napr., kdyz se zepta obcas jestli chci vztah, zeptam se ho taky… po nejake dobe zazni stejna otazka, ale jina odpoved). Nebo si obcas vymysli - nevim jestli me tim chce nastvat nebo dohnat k zarlivosti (napr. mluvi o svych kamaradkach a predhazuje mi jak jsou fajn apod.). Poznam, ze si vymysli, protoze se do doho zamota. Nebo vim na 100%, ze to neni pravda.

Shrnu to: nedodrzuje sliby, neni na nej spoleh, vymysli si :( :(. Tohle jsou zrovna zasadni vlastnosti.

Muzu se zeptat, kolik mu je? A jake jsou jeho kladne vlastnosti?

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 25.01.17 07:14

Já poslechla hlavu. Občas se zasním co by kdyby, ale nelituji a jsem šťastná. ;)

LittleBoy
Kecalka 309 příspěvků 25.01.17 07:16
@Heivka píše:
Já bych poslechla hlavu, říká se tomu intuice. Pobláznění odezní ani nebudete vědět jak. Já takhle odolala randění se starším mužem když mi bylo 16, on by tehdy měl i zájem, já vycouvala. Za rok jsem poznala svého muže a byla jsem ráda, že nemusím řešit minulost, ani mojí ani jeho.

A já bych právě naopak tvrdil, že „hlava“ nemá s intuicí nic společného a že je to hlavně o pocitech. Pocit prostě nevymyslíš a ani si ho nijak rozumově nezdůvodníš.

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 25.01.17 07:20
@Anonymní píše:
Nechci to nejak moc rozebirat. Ale podle vasich zkusenosti… nakonec jste se rozhodly hlavou nebo srdcem?
Totiz kamarad… libi se mi, mam ho rada, kdyz ho jen vidim citim se stastne. Proste sama pozitiva. Jenze jak mile jsme od sebe odlouceni, uvedomin si i jeho spatne vlastnosti (samozrejme ma i pozitivni - to vsichni :)). Zacnu ho nenavidet. Hlava mi rika, ze bych mela dat ruce pryc. Ale i presto mi stale vic a vic prirusta k srdci.

vždy se rozhoduji podle svých pocitů ty prostě hlavou neovlivníš a intuice sestřičkou naší duše ta mě ještě nikdy nezklamala ;)

Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 25.01.17 07:23
@LittleBoy píše:
A já bych právě naopak tvrdil, že „hlava“ nemá s intuicí nic společného a že je to hlavně o pocitech. Pocit prostě nevymyslíš a ani si ho nijak rozumově nezdůvodníš.
:palec:

zrcadlo
Kelišová 6616 příspěvků 25.01.17 07:33

Počkala bych si, až potkám někoho, u koho bude „hlava a srdce v symbióze“. Jinak se obávám, že to, co popisuješ, ani tak není srdce, ale spíš šimrání ještě o fous níž, alespoň já bych se tedy do lháře a pohádkáře zamilovat nedokázala. Když jsi s ním, přitahuje tě, když s ním nejsi, tak ne, dost možná se s ním vyspíš a bude pryč už i to kouzlo přitažlivosti :nevim:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 07:36

Intuice není hlava. Intuice Ti říká, že není ono. A hlava Ti naopak říká, že občas není tak špatný, jak Ti říká intuice.

Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 25.01.17 07:39
@Kobea píše:
Intuice není hlava. Intuice Ti říká, že není ono. A hlava Ti naopak říká, že občas není tak špatný, jak Ti říká intuice.

hezký popis :palec:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 07:43
@Denisa76 píše:
hezký popis :palec:

Díky :kytka:.
Já to mám vyzkoušené na sobě. Jak se snažím intuici očůrat a právě tím mozkem :?. Jak si říkám, že to vlastně není tak hrozné :mrgreen:. Přitom intuice mi během půl vteřiny řekne jasné a nezaměnitelné: NE :mrgreen:.

Malike
Extra třída :D 11590 příspěvků 25.01.17 07:50
@Anonymní píše:

Hlavu..Protože ten stav zamilovanosti má na svědomí oxitocin..Až tě přejde tak jeho špatné vlastnosti se znásobí.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama