Sprcha s přítelem po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LindaaHankaa
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 21:25
Sprcha s přítelem po styku

Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Je lepší jít s přítelem do sprchy před nebo po sexuálním styku? Proč se ptam? protože jsem někde viděla, že by se moc po styku nemělo z důvodu úniku zbylých spermií. Předem děkuji za odpověď :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22985 příspěvků 24.01.17 21:49
@LindaaHankaa píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Je lepší jít s přítelem do sprchy před nebo po sexuálním styku? Proč se ptam? protože jsem někde viděla, že by se moc po styku nemělo z důvodu úniku zbylých spermií. Předem děkuji za odpověď :D

teď prosím ještě jednou, pro nás méně chápající? Odkud kam ty spermie unikají? Hodláte v tý sprše konkrétně dělat co?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 24.01.17 21:54
@lleennttiillkkaa píše:
teď prosím ještě jednou, pro nás méně chápající? Odkud kam ty spermie unikají? Hodláte v tý sprše konkrétně dělat co?
:lol: :lol: :lol: Dobrej doplňující dotaz, taktéž nechápu :jazyk:
Marie432875
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 24.01.17 21:55

@lleennttiillkkaa no to je přeci jasný, ne? Spermie se spláchnou do vany, vylezou ji po noze a sup za vejcem ;)

Shari81
Kelišová 6037 příspěvků 24.01.17 21:55
@LindaaHankaa píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Je lepší jít s přítelem do sprchy před nebo po sexuálním styku? Proč se ptam? protože jsem někde viděla, že by se moc po styku nemělo z důvodu úniku zbylých spermií. Předem děkuji za odpověď :D
:zed: :zed: :zed: tvl co to je zase za otázku?? Hygiena před stykem je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Hygiena po styku je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Jestli nechceš otěhotnět, tak používej ochranu :zed: :zed: :zed:
Shari81
Kelišová 6037 příspěvků 24.01.17 21:56
@Marie432875 píše:
@lleennttiillkkaa no to je přeci jasný, ne? Spermie se spláchnou do vany, vylezou ji po noze a sup za vejcem ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lychee13
Závislačka 3100 příspěvků 24.01.17 21:57
@Marie432875 píše:
@lleennttiillkkaa no to je přeci jasný, ne? Spermie se spláchnou do vany, vylezou ji po noze a sup za vejcem ;)

Tak takhle jsem přišla k synovi! 8o :think:

Ivan PPZ
Kelišová 5717 příspěvků 24.01.17 21:57

Já to pochopil, že pokud se zadělává na mimi, tak při sprchování POST může zbytečně unikat genetický materiál a snažení může být neúspěšné.

Tunrida
Hvězda diskuse 48275 příspěvků 24.01.17 21:59
@Shari81 píše: :zed: :zed: :zed: tvl co to je zase za otázku?? Hygiena před stykem je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Hygiena po styku je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Jestli nechceš otěhotnět, tak používej ochranu :zed: :zed: :zed:

Fakt jo? A co když se stykuje mimo domov?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22985 příspěvků 24.01.17 21:59
@Marie432875 píše:
:palec: děkuji za osvětu, zase jsem o něco chytřejší :-D
Moise
Hvězda diskuse 37616 příspěvků 18 inzerátů 24.01.17 22:01
@lleennttiillkkaa píše: :palec: děkuji za osvětu, zase jsem o něco chytřejší :-D

až chlap nám to musel vysvětlit :mrgreen: :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22985 příspěvků 24.01.17 22:04
@Moise píše:
až chlap nám to musel vysvětlit :mrgreen: :mrgreen:

tož tak to je jasný ne? Však jsou to jejich zvířátka.

Celina
Závislačka 3859 příspěvků 24.01.17 22:06

Zůstává mi rozum stát, tedy fakt takové starosti bych chtěla mít…
Až se mi rozváže tkanička, už vím, kam napsat :pankac: :pankac: :pankac:

Kelsey
Hvězda diskuse 45102 příspěvků 24.01.17 22:11
@lleennttiillkkaa píše:
teď prosím ještě jednou, pro nás méně chápající? Odkud kam ty spermie unikají? Hodláte v tý sprše konkrétně dělat co?

Odkud vime a kam jedine do kanálu :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16979 příspěvků 24.01.17 22:15

@LindaaHankaa umyla bych se před stykem i po něm :think: Pokud chceš otěhotnět a máš obavy, že by se ty spermie vyplavily (ač si myslím, že je to nesmysl), tak si genitál umyj jen zvenčí :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >