Sprcha s přítelem po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LindaaHankaa
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 21:25
Sprcha s přítelem po styku

Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Je lepší jít s přítelem do sprchy před nebo po sexuálním styku? Proč se ptam? protože jsem někde viděla, že by se moc po styku nemělo z důvodu úniku zbylých spermií. Předem děkuji za odpověď :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 24.01.17 21:49
@LindaaHankaa píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Je lepší jít s přítelem do sprchy před nebo po sexuálním styku? Proč se ptam? protože jsem někde viděla, že by se moc po styku nemělo z důvodu úniku zbylých spermií. Předem děkuji za odpověď :D

teď prosím ještě jednou, pro nás méně chápající? Odkud kam ty spermie unikají? Hodláte v tý sprše konkrétně dělat co?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 24.01.17 21:54
@lleennttiillkkaa píše:
teď prosím ještě jednou, pro nás méně chápající? Odkud kam ty spermie unikají? Hodláte v tý sprše konkrétně dělat co?
:lol: :lol: :lol: Dobrej doplňující dotaz, taktéž nechápu :jazyk:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 24.01.17 21:55

@lleennttiillkkaa no to je přeci jasný, ne? Spermie se spláchnou do vany, vylezou ji po noze a sup za vejcem ;)

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 24.01.17 21:55
@LindaaHankaa píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat.. Je lepší jít s přítelem do sprchy před nebo po sexuálním styku? Proč se ptam? protože jsem někde viděla, že by se moc po styku nemělo z důvodu úniku zbylých spermií. Předem děkuji za odpověď :D
:zed: :zed: :zed: tvl co to je zase za otázku?? Hygiena před stykem je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Hygiena po styku je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Jestli nechceš otěhotnět, tak používej ochranu :zed: :zed: :zed:

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 24.01.17 21:56
@Marie432875 píše:
@lleennttiillkkaa no to je přeci jasný, ne? Spermie se spláchnou do vany, vylezou ji po noze a sup za vejcem ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 24.01.17 21:57
@Marie432875 píše:
@lleennttiillkkaa no to je přeci jasný, ne? Spermie se spláchnou do vany, vylezou ji po noze a sup za vejcem ;)

Tak takhle jsem přišla k synovi! 8o :think:

Ivan PPZ
Kelišová 5671 příspěvků 24.01.17 21:57

Já to pochopil, že pokud se zadělává na mimi, tak při sprchování POST může zbytečně unikat genetický materiál a snažení může být neúspěšné.

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 24.01.17 21:59
@Shari81 píše: :zed: :zed: :zed: tvl co to je zase za otázku?? Hygiena před stykem je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Hygiena po styku je snad samozřejmost a je jedno jestli jdete společně nebo zvlášť. Jestli nechceš otěhotnět, tak používej ochranu :zed: :zed: :zed:

Fakt jo? A co když se stykuje mimo domov?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 24.01.17 21:59
@Marie432875 píše:
:palec: děkuji za osvětu, zase jsem o něco chytřejší :-D

Moise
Hvězda diskuse 36445 příspěvků 24.01.17 22:01
@lleennttiillkkaa píše: :palec: děkuji za osvětu, zase jsem o něco chytřejší :-D

až chlap nám to musel vysvětlit :mrgreen: :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 24.01.17 22:04
@Moise píše:
až chlap nám to musel vysvětlit :mrgreen: :mrgreen:

tož tak to je jasný ne? Však jsou to jejich zvířátka.

Celina
Závislačka 3315 příspěvků 24.01.17 22:06

Zůstává mi rozum stát, tedy fakt takové starosti bych chtěla mít…
Až se mi rozváže tkanička, už vím, kam napsat :pankac: :pankac: :pankac:

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 24.01.17 22:11
@lleennttiillkkaa píše:
teď prosím ještě jednou, pro nás méně chápající? Odkud kam ty spermie unikají? Hodláte v tý sprše konkrétně dělat co?

Odkud vime a kam jedine do kanálu :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16462 příspěvků 24.01.17 22:15

@LindaaHankaa umyla bych se před stykem i po něm :think: Pokud chceš otěhotnět a máš obavy, že by se ty spermie vyplavily (ač si myslím, že je to nesmysl), tak si genitál umyj jen zvenčí :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >