Reklama

Zasnubni prstynek - cena

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 23.01.17 20:22
Zasnubni prstynek - cena

Ahoj kocky :)
Resili jsme s pritelem zasnubni prsten. Prochazel zlatnictvi a dosel domu uplne spatny, ze zasnubni prstynky s kaminkem ze zirkonu vypadaji strasne lacine, jak kdyby to koupil nekde na pouti :D A ze na diamant snad nikdy nenasetri… Je fakt, ze jdeme od vyplaty k vyplate…
Dotaz tedy zni..v jake cenove relaci mate zasnubak? Popripade existuje nejaka zlata stredni cesta mezi zirkomem a diamantem?
Pro rypalky…nestojim o diamanty a zirkony mi nevadi, ptam se ciste ze zvedavosti :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 23.01.17 20:24

Já mám krásný stříbrný se zirkonem, určitě pod 1000,–. A miluju ho, září krásně, třpytí se… Jeho cena je v něčem úplně jiném :srdce:

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 23.01.17 20:25

Zásnubní prsten ( manžel mi to neřekl přesně :-))ale záloha na nej 11tis
Ale máš pravdu o ceně to není…

Zireael
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 23.01.17 20:27

On totiž není zirkon jako zirkon. Ale viděla jsem opravdu krásné prsteny se zirkony, tak asi tvůj přítel špatně hledá.

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 23.01.17 20:28

Ještě by bylo zajímavé psát cenu prstenu a k tomu kolik let manželství to vydrželo :mrgreen:
Myslím, že právě ty ženy, co mají ty nejdražší prsteny, tak jich za život mají několik. Netvrdím, že je to pravidlo. Ale pokud to někdo myslí na celý život, tak ho cena prstenu zas tolik zajímat nebude. Mně manžel cenu ani neřekl. O to přece vůbec nešlo a nejde. A bylo by mi divné, kdyby mi před očima šermoval účtenkou :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.01.17 v 20:29

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 23.01.17 20:29

Mně by se líbil i tento stříbrný https://www.pandora.net/…ngs/190946cz

Já mám zásnubní bílé zlato s maličkým briliantem, byl za 6

cilam
Kecalka 339 příspěvků 23.01.17 20:29

Co nechat udělat nějaký prstýnek na míru? Je spousta šikovných zlatníků - umělců, kteří dovolí klientovi popustit uzdu fantazii (a to hodně, klidně i netradičně) a hodnota toho prstýnku pak bude v jeho jedinečnosti a nebude o diamantu/zirkonu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 20:29

Zasnubni, velikosti kamene 0,5 karátů, kousek pod 50 tisíc. Seženeš i za trojku, ale to bude tintítko. A upřímně, laik rozdíl mezi diamantem a zirkonem na první pohled nepozná.

Bublinka2015
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 20:30

Tak varianta jen nějaký přírodní kámen typu český granát, růženín apod. Jsou přírodní a nejsou kdovíjak drahé. Nebo třeba perly jsou také cenově přijatelné - beru tedy ty pravé-jen uměle kultivované, ne swarovskéno perly, to je skleněný šunt. Vyloženě přírodní perly jsou zase už cenově jinde. Jen na perly bacha, jsou křehké.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 23.01.17 20:30

@tamata Mě by cena taky nezajímala, ale dostala jsem prsten o 4 velikosti větší, tak jsem si jiný musela vybra sama :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 20:31

Ahoj nevesto, ja mam zasnubni prstynek stribrny s naprosto obycejnym kaminkem :-) Porizovaci cena byla par desitek korun, je stary a pamatecni. Tak at si pritel hlavu nelame a ty se taky netrap! Stejnak je hezci prstynek z lasky, ktera je opravdicka! Ten prstynek pro me ma beztak naprosto nevycislitelnou hodnotu. Ja jednou kuprikladu dostala zasnubni prstynek s pravym briliantem a vis co? Ten chlap byl darebak a dodnes dekuju panu Bohu, ze jsem si ho nakonec nevzala :srdce: Nejdulezitejsi nakonec je, kdo ti prstynek dal :kytka:

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 23.01.17 20:31

Já měla se zirkonem, teď mi po deseti letech vypadl, tak si tam nechám dát dražší kámen…tak i to je varianta:-)

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.01.17 20:31

Já od manžela dostala prstýnek původně vyrobený z papírku od cigaret takového toho stříbrného, protože žádost o ruku byla spontánní, na exotickém místě. Po chvilce se vypravil do místního krámu a koupil stříbrný, cena asi nebyla vůbec vysoká. já teda prstýnek po čase zvládla i ztratit, ale byl hezký a měl pro mě význam a tem opravdu nespočíval v ceně. Asi by mi vadilo, že partner přijde domů a řeší, jak jsou prsteny drahý. Kde je kouzlo okamžiku? No nic, věřím, že pěkný sežene i za 1000,– a hlavně, že se máte rádi a váš okamžik bude nezapomenutelný ;)

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 23.01.17 20:34

@BaraNem Mam stribrny se zirkonem za 900kc. Sama jsem takovy chtela. Nechtela jsem, aby pritel moc utracel. Penez neni na zbyt a cekame mimco. A je krasnej. Klidne by se dal splest s bilym zlatem. :kytka:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 20:34

Když jsem se chtěla vdávat, líbil se mi prstýnek asi za 10tis. Můj chlap má předpoklad tak za 75 :) což mi přijde škoda, nosit to na prstu a nechat v trezoru je také škoda, ještě, že se nebereme. Prsten, který mám za odměnu kvůli něčemu je za 15. a na něm jsou jen dva pidi brilianty, cena prstenu je ještě v něčem jiném.

@Anonymní píše:
Zasnubni, velikosti kamene 0,5 karátů, kousek pod 50 tisíc. Seženeš i za trojku, ale to bude tintítko. A upřímně, laik rozdíl mezi diamantem a zirkonem na první pohled nepozná.

Pokud si ten prsten pravidelně nečistí, tak poznáš. Jsem teda poučený laik, máme šperkařství v rodině.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama