Přitahuje mě partnerův bratr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 24.01.17 19:40
Přitahuje mě partnerův bratr

Svého partnera mám velice ráda, přitahuje mě a jsem s ním šťastná. Ale zároveň si nemůžu pomoct, ale hrozně mě přitahuje i jeho bratr. Líbí se mi a občas si s ním představuji sex. Dokonce si ho často prohlížím na soc. sítích (i jeho přítelkyni). Neustále se o něj zajímám. Ale partnerovi bych určitě nezahla, jen si nemůžu s představama pomoct. Jak z toho ven?

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 24.01.17 19:42
@ivanapesk píše:
Svého partnera mám velice ráda, přitahuje mě a jsem s ním šťastná. Ale zároveň si nemůžu pomoct, ale hrozně mě přitahuje i jeho bratr. Líbí se mi a občas si s ním představuji sex. Dokonce si ho často prohlížím na soc. sítích (i jeho přítelkyni). Neustále se o něj zajímám. Ale partnerovi bych určitě nezahla, jen si nemůžu s představama pomoct. Jak z toho ven?

první čím začni - přestaň ho šmírovat a prohlížet si jeho fotky.. to je to nejsnazší a hodně ti to pomůže

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 24.01.17 20:01

No ty jo, tak to dost na ho… situace :lol: Kdyby nemel pritelkyni, tak by si je mohla vymenit, ale takhle je to blby :lol: Snazim se to jen zlehcit ;) Takze ted vazne.. nikdy jsem tohle nezazila a tak neumim poradit, ale myslim si, ze to sledovani, ktery uz je tady receno bych urcite vypustila. No hele a jak to mas, kdyz se sejdete, jako rodina ci na vino, bowling nebo proste, kdyz nekam jdete spolecne?

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 24.01.17 20:03
@ivanapesk píše:
Svého partnera mám velice ráda, přitahuje mě a jsem s ním šťastná. Ale zároveň si nemůžu pomoct, ale hrozně mě přitahuje i jeho bratr. Líbí se mi a občas si s ním představuji sex. Dokonce si ho často prohlížím na soc. sítích (i jeho přítelkyni). Neustále se o něj zajímám. Ale partnerovi bych určitě nezahla, jen si nemůžu s představama pomoct. Jak z toho ven?

Mám stejný problém, jen ho nešmíruju, ale často se vídáme i s jeho ženou a dětmi. :mrgreen: Chlapovi jsem to řekla, že je z bráchy kus, ale děláme si z toho srandu. Však co, je to v rodině. :jazyk: :mrgreen:

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 24.01.17 20:04

@Markéta N.V. On na mě moc nemluví, ale hodně se střetáváme pohledem. Moc si spolu nemáme, co říct, jen mě přitahuje fyzicky.

Kriss Tina
Kelišová 5455 příspěvků 24.01.17 20:07

Tak ho porad nemsiruj na fb, jinak ja si nemyslim ze na nejake fantazii je neco spatneho, pokud to nezajde dal :lol:

Markéta N.V.
Kecalka 269 příspěvků 24.01.17 20:10

@ivanapesk aha,tak si nech proste jen zajit chut :lol: Kdyz v tom je jen fyzika a ne chemie, tak to prejde si myslim, kdyz si nechas tu chut zajit. Rikam to, jako by to nic nebylo, ale ono to tak jednoduchy neni.. ja vim.. noooo asi zadnou chytrou radu nemam :?

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 24.01.17 20:31

Tak hlavně přestaň s tím prohlížením fotek atp. prostě si ho zakaž, jo je to těžké, ale jiná rada není…čas…čas…čas

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 24.01.17 20:32

Ale prdlacku, klidne si ho prohlizej, je to prece verejny, ono te to casem prejde ;) „prejis“ se casem sama. Jen zustan u toho koukani :mrgreen: rada na to asi neni, ale nevidim to jako nejakou diagnozu :mrgreen:

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 24.01.17 21:01

Tak tuhle kombinaci okukovani zazila znama z druhe strany…druha pritelkyne dokonce toho brachu(pritele me zname) svedla, kdyz byl opilej…moje znama na to prisla, udelala ji neskutecnou ostudu vsude, propleskla toho svyho a chtela se rozejit. Bratr se s nestoudnici rozesel a nemela ani jednoho a ostudu na krku jako hrom. Znama nakonec vztah ustala, jsou spolu do ted a ten je jako beranek a nerad na svuj ulet vzpomina…tak asi tak:-))) jak to asi muze dopadnout :))

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 24.01.17 21:01

Tak tuhle kombinaci okukovani zazila znama z druhe strany…druha pritelkyne dokonce toho brachu(pritele me zname) svedla, kdyz byl opilej…moje znama na to prisla, udelala ji neskutecnou ostudu vsude, propleskla toho svyho a chtela se rozejit. Bratr se s nestoudnici rozesel a nemela ani jednoho a ostudu na krku jako hrom. Znama nakonec vztah ustala, jsou spolu do ted a ten je jako beranek a nerad na svuj ulet vzpomina…tak asi tak:-))) jak to asi muze dopadnout :))

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 24.01.17 21:02

Mobil se sekl, sorry

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 21:25

Pošli odkaz ;)

třeba má šikmý zuby, dřevěný nohy apod. :D :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >