Problém s partnerem, nebo u mě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 21:40
Problém s partnerem nebo u mě?

Ahoj, potřebovala bych se vyzpovídat, protože nemám komu. S přítelem jsem teprve rok a už mám chuť utíct. Problém je ale vtom, že jsem neplánovaně otěhotněla a miminko si rozhodla nechat. Mám ještě jedno dítě z předchozího vztahu…Problém máme takový, že se ke mě chová jako k psovi. Nevím jak to vše popsat. Nadává mi za věci, které by snad normální člověk nevypustil z pusy. Např. jsem uvařila jídlo a on mi začal nadávat, že to není k jídlu. Uvařila jsem ho tedy znova a on už to pak nejedl. Vyčítá mi věci, které mi do hlavy nejsou. Třeba jeho kočky mi chodí ze žárlivosti vykonávat potřeby na boty a ty pak smrdí a on mi pak vyčítá, že nedělám nic. Že on musí dělat vše i to chodit do krámu. Nebaví mě ty věčný hádky kvůli ničemu. Celé moje těhotenství je jenom o nervech. Možná to zní, že jsem rozmazlená nebo tak, ale já se opravdu snažím dělat vše co zmůžu. Dělám maximum a on mě jenom psychicky týrá nebo mi to aspoň tak příjde když jsem těhotná. Dnes jsem po něm chtěla aby mi na chvlku pohlídal dceru, která byla na nočníku a hrála si abych mohla uvařit večeři a on přilítl do kuchyně, že to dělám na schvál, že chtěl v klidu hrát hry né hlídat dítěs podělaným zadkem aby si někam náhodou nesedlo, tak jsem si tedy vzala do kuchyně a on šel uraženej spát. Takže zase několika denní hádka. Vyčítá mi opravdu vše, že musí po celodenní dřině chodit nakupovat a ještě nemá chvilku klid. Přitom příjde z práce a sedne si k počítaci, kde vydrží do té doby než jde spát. Nevšimne si, že je uklizeno, uvařeno, vyžehleno, postaráno o dítě. Už mě to nebaví. Rozejít se hned nechci kvůli dítěti. Vždy jsem byla hádavý typ ženský, ale když vidím jak je to často a kvůli kravinám, tak radši držím hubu, protože si uvědomuju v jaké jsem situaci. Když se zmíním o rozchodu, tak mi řekne, že žil jakou dobu sám a, že mu to vůbec bavit nebude. Poradíte někdo jak to zvládnout?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 24.01.17 21:44

Ty ses rozhodla si miminko nechat… Chtěl ho i on? Proč se chová k matce svého potomka jak ke kusu hadru?

vejilka
Závislačka 4589 příspěvků 24.01.17 21:45

8o 8o no holka s takovýmhle budeš mít dítě? To ti tedy nezávidim :( Neporadim jak to zvládnout já bych s takovýmhle člověkem být nemohla a myslím že po porodu bude hůř :(

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18535 příspěvků 24.01.17 21:45

Nejde to zvládnout. Buď budeš dělat svému partnerovi onuci, nebo půjdeš s dvěma dětmi o dům dál. Snad už ti dvě děti budou stačit na to, aby ses pořádně rozmyslela dřív, než s někým vlítneš do vztahu a do jiného stavu. Jako co ti říct víc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 21:46

Byli jsme nějak rozhodnutý, že to dáme pryč. Vzhledem k tomu, že jsem spolu krátce, ale nakonec mi on sám řekl, ať tam nechodím, takže ano. @Terisos

truelly
Závislačka 2771 příspěvků 24.01.17 21:47
@Terisos píše:
Ty ses rozhodla si miminko nechat… Chtěl ho i on? Proč se chová k matce svého potomka jak ke kusu hadru?

taky nechápu… :think:

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 24.01.17 21:48

Neznáte se dlouho a dobře a necháte si nechtěné dítě… Musíš doufat, že se po porodu změní, jinak budeš asi sama se dvěma dětmi, no… Smutné. Ale matky jsou silné.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 24.01.17 21:48

Za me, jdi od nej. Napisu to tvrde, ale je mi celkem jedno, jak se chova k tobe, ty se totiz muzes branit, ale je mi silene lito tveho ditete, ktere v tom musi byt. A co pak? Co az se narodi to druhy? Co cekas tady za odpovedi? Ze to bude lepsi nebo co cekas? Dost me zarazilo, ze panovi jidlo nejede a ty to uvaris znovu! Co blbnes? 8o Tak at to neji! Mas dobre naslapnuto smerem k obeti domaciho nasili.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 24.01.17 21:49

Gratuluju k výběru otce pro druhé dítě 8o Sakra, už ti to jednou nevyšlo a tak jsi opět zodpovědně zvolila další nejdůležitější krok v životě. Doufám, že je to smyšlenina, nebo chudáci děti…

Badblond
Kecalka 170 příspěvků 24.01.17 21:50

Poradím jen to co nechceš slyšet-odejít. Myslíš, že to narození prcka změní, když budeš kmitat kolem něho a muž bude chvilku na druhé koleji? Může to být ještě horší. Píšu ze své osobní zkušenosti a i ze zkušenosti slečny, která si s mým ex udělala dítě a dopadla dost blbě..

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 24.01.17 21:50
@hanka.br. píše:
Nejde to zvládnout. Buď budeš dělat svému partnerovi onuci, nebo půjdeš s dvěma dětmi o dům dál. Snad už ti dvě děti budou stačit na to, aby ses pořádně rozmyslela dřív, než s někým vlítneš do vztahu a do jiného stavu. Jako co ti říct víc.

Naprostý souhlas.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 24.01.17 21:52
@Pomka píše:
Za me, jdi od nej. Napisu to tvrde, ale je mi celkem jedno, jak se chova k tobe, ty se totiz muzes branit, ale je mi silene lito tveho ditete, ktere v tom musi byt. A co pak? Co az se narodi to druhy? Co cekas tady za odpovedi? Ze to bude lepsi nebo co cekas? Dost me zarazilo, ze panovi jidlo nejede a ty to uvaris znovu! Co blbnes? 8o Tak at to neji! Mas dobre naslapnuto smerem k obeti domaciho nasili.

Tak pokud se to nedá jíst… :nevim: co já vím, osobně bych to taky udělala znovu, kdybych to posr…,jen a tím rozdílem že bych mu to nedávala k testování.

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 24.01.17 21:53

Pryč od něj, je to normální domácí násilí. To musíš sama cítit, že je to špatně. I kdyby měl pravdu a to jídlo se nedalo jíst, dá se to říct a řešit jinak.

Klopotkova
Echt Kelišová 7892 příspěvků 24.01.17 21:56
@Terisos píše:
Neznáte se dlouho a dobře a necháte si nechtěné dítě… Musíš doufat, že se po porodu změní, jinak budeš asi sama se dvěma dětmi, no… Smutné. Ale matky jsou silné.

Jasně, on se po porodu změní… :lol: :lol: :lol:… jak mávnutím kouzelného proutku.
Jinak nevím co poradit, ale zakladatelky je mi líto…

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 24.01.17 21:59
@Klopotkova píše:
Jasně, on se po porodu změní… :lol: :lol: :lol:… jak mávnutím kouzelného proutku.
Jinak nevím co poradit, ale zakladatelky je mi líto…

Mně je taky jasné, že ten její spolubydlící není partner, ale tyran a idiot. Chtěla jsem jen malinko povzbudit nešťastnou těhuli… Je mi líto především obou dětí. Zakladatelka se unáhlila a teď se povezou…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >