Reklama

Co říct ve fitku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paja71580
Povídálka 23 příspěvků 19.02.17 13:05
Co říct ve fitku ?

Ahoj, dnes jdu s kámoškou do fitka a vůbec nevím co tam máme říct. Třeba jako: dvakrát na hodinu? Nebo jak? A taky se chci zeptat jestli jsou většinou ve fitkách sprchy a povoleno pití. Klidně mi napište jak to tam celé probíhá. Btw. Už vidím ten trapas tam :D

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 13:10

@paja71580 Jestli ty dotazy myslíš vážně, tak doporučuji ještě zaplatit si trenéra, aby jste si v tom fitkku neublížili.

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 19.02.17 13:10

@paja71580 ahoj, já když chodila, tak u recepce jsem zaplatila 40 Kč na celý den… sprchy tam jsou a pití je povolené.. :mavam:

beruska9
Extra třída :D 10557 příspěvků 19.02.17 13:10

Nejlepsi je rict: Dobry den, jsem tady poprve, muzete mi prosim vysvetlit, jak to tady probiha? ;)
Jinak co jsem zazila tak vetsinou se plati vstup a je jedno, jak dlouho, sprchy vzdy byly a piti bylo ne jen ze dovoleno, ale primo doporucovano.

Příspěvek upraven 19.02.17 v 13:13

Afrikana
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 19.02.17 13:10

A jdete tam na nejakou lekci (spinning, trampoliny…) nebo jen na stroje?

mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 19.02.17 13:11

@Svistice :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10557 příspěvků 19.02.17 13:12
@Svistice píše:
@paja71580 Jestli ty dotazy myslíš vážně, tak doporučuji ještě zaplatit si trenéra, aby jste si v tom fitkku neublížili.
:mrgreen: Treba jdou jen okouknot kluky :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 19.02.17 13:13

Pusť kamarádku před sebe a pak řekni ‚To stejný‘ :jazyk: jinak většina fitek má vstup jednorázový bez omezení. V každém fitku jsou sprchy, pití povoleno jak kde, někde povolí jenom koupené u nich. Jak to probíhá? No normálně, přijdeš, převlékneš se, jdes cvičit a zpátky stejně tak. Jo, po každé změně pozice bys měla místo po sobě vydesinfikovat, min. styčné plochy. Ručník nezapomeň.

nani77
Kecalka 405 příspěvků 19.02.17 13:13

No, jestli jste fitkem nepolíbené, tak bych si permanentku zatím nekupovala. Zavolej si tam předem a objednej si trenéra, který zjistí, jak na tom jste, představí vám všechny stroje a ukáže, co a jak se má dělat, připraví cvičební plán. Pak se teprve rozhodnete a dohodnete, zda a jak často budete chodit. Sportu zdar! :palec:

nani77
Kecalka 405 příspěvků 19.02.17 13:14

… ano, sprchy tam jsou, šatny na převlečení také. Ručník si vem jeden do sprchy a jeden na cvičení.

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 19.02.17 13:42

Každé fitko to má jinak, většinou je ale hrazen jednorázový vstup, který je časově neomezený. Pití je povoleno jak kde, někam si můžeš vzít své vlastní a někde je to zakázané a musíš si vzít pití od nic. Sprchy jsou v každém fitku, ale ne všude jsou zdarma. Ručník je nutné mít, nicméně hodně fitek počítá s tím, že člověk zapomene a ručníky za poplatek půjčují. Pokud jdete poprvé, nekupujte si hned permanentku, nebudete vědět co a jak cvičit (+vám nemusí posilovna vyhovovat) a dle mého názoru je lepší zapsat se bud na nějaké skupinové lekce, nebo si zaplatit trenéra, který vám alespon do začátku ukáže co a jak, aby nedošlo ke zranění a potom již můžete chodit samy :)

Nikody
Kecalka 190 příspěvků 19.02.17 13:52

@paja71580 8o začni tím, že pozdravíš :mrgreen:

fialofka
Kecalka 120 příspěvků 19.02.17 13:56

U nás se dává na recepci záloha na klíček 200,– a na konci si z toho strhnou jednorázový vstup, pokud máte permanentku, tak vrátí celou částku. U recepce stačí říct jen: fitko prosím, dostanete klíček a jdete. Ve všech fitkách, co jsem byla je povoleno vlastní pití, každý používá jiné preparáty jako bcaa nebo protein a když mi nevyhovuje jejich, tak mi ho nikdo nemůže vnucovat. Já si dokonce tahám pití s sebou i ke strojům, i když jsem jedna z mála, ale mám nízký tlak, tak skoro každou sérii cviků zapíjím, nedokážu si představit chodit přes půl fitka po každé serii jen se napít. Ručník můžete mít a nemusíte, když ho mít nebudete, tak se nic nestane, protože ve většině fitek jsou papírové ubrousky a desifinfikační sprej, kterým si můžete stroj před nebo po použití vyčistit. Jinak ano, jak říkají ostatní, pokud se vrhnete na posilovací stroje, tak by to chtělo aspoň do začátku trenéra, ať víte jak se to dělá, na pás, rotoped nebo eliptical to asi není potřeba, tam to zvládne i malé dítě. Sprchy jsou většinou zdarma, někde ale neteče teplá voda :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 16:45

Chodím do fitka pravidelně a jsem i recepční ve fitku..Jako stačí snad říct 1× vstup, nebo si vyhledat na internetu fitko kam chcete jít jaký má provozní řád, tam je vše vypsané co se smí atd… a co je zákazník povinnen. Jinak je povinné, ikdyž nikdo nedodržuje skoro si dát ručník na stroj na který jdu, nemyslím jako vlajku, že je tvůj stroj zabraný, ale ppd sebe ať se potíš do něj a pak stroj utřít dezinfekcí nebo aspoň tím ručníkem. A pití si můžeš vzít, nevím proč bys nemohla..

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama