Co s nosem?

Anonymní
5.6.21 13:51

Co s nosem?

Ahojte, velký nos s hrbolem, navíc ještě s uhry. Poradíte jak s ním naložit? Nějaký styl líčení, nebo šly byste na operaci? Doktor mi to rozmlouvá kvůli věku, že po 35. roce už se nosy neoperují - není to dobře. Nos mám po dvou úrazech s posunem chrupavek a prasklinou (pád ze schodů a při stojce), tvar v dětském věku byl v pohodě, nabídli mi operaci kvůli zhoršenému dýchání, ale tam by mi to prý esteticky nrspravili, naopak to může být ještě horší).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
279
5.6.21 14:02

Nic, je uplne normalni. ;) Nic co by me na první pohled nejak zarazilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
5.6.21 14:04

Normální nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
5.6.21 14:06

Mas hezky nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
5.6.21 14:23

Když se na něco moc soustředíš, tak ti to vždycky začne připadat stokrát horší, než to ve skutečnosti je. Znám lidi s mnohem většími a hrbolatějšími nosy a taky s nimi normálně chodí. Je to jen v tvojí hlavě, máš normální nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9779
5.6.21 14:24

Máš normální nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
5.6.21 14:29

Normální nos, nech ho byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
5.6.21 15:37

Nos je uplne v pohode. Pekne rovna, uzka spicka. Takova uhledna. Ten bych neopravovala. Libi se mi. Odstranenim hrbolu by byl az moc dokonaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
5.6.21 18:51

A foto zepředu by nebylo? :think: Na těchto fotkách mi připadá normální, nic co bych opravovala. Chápu, že tobě to připadá nehezké, ale on se každý až moc pozoruje. :) Já se denně setkávám se spoustou lidí a to bys viděla jaký mají lidi nosy. :)
Já třeba mám dost netypický nos a to jak z boku tak zepředu. Ze strany od obočí hodně rovný a teprve špička nosu nahoru - jako pršáček. Ale ne takový to roztomilý, prostě divný. :lol: A zepředu je křivý, k tomu ještě jedna nosní dirka je větší a ta strana nosu je níž než druhá. :mrgreen: Prostě obluda. :nevim: Pro tvůj nos bych udělala cokoliv. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 21:23

Zepředu je právě ještě křivý do jedné strany, ale je to málo vidět, vidím to já, protože vidím rozdíly před úrazem a po něm. Lidé to asi moc neregistrují. Rodina vidí rozdíl taky hodně, v operačním řešení by mě podpořili, ale doktorovi to nijak významně zlé nepřipadá, jako Vám. Asi je to tím, že vidím velkou změnu a blízcí taky.

• Citovat
  • Nahlásit
817
5.6.21 22:05
@Anonymní píše:
Zepředu je právě ještě křivý do jedné strany, ale je to málo vidět, vidím to já, protože vidím rozdíly před úrazem a po něm. Lidé to asi moc neregistrují. Rodina vidí rozdíl taky hodně, v operačním řešení by mě podpořili, ale doktorovi to nijak významně zlé nepřipadá, jako Vám. Asi je to tím, že vidím velkou změnu a blízcí taky.

Taky mam krivy nos, ale nenapadlo by me jit na operaci. Ostatni to asi ani neregistruji. Vidis to hlavne ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat