Tantra masáž pro ženy

Anonymní
3.6.21 16:41

Tantra masáž pro ženy

Ahoj holky,

stydím se, ale já strašně toužím po sexu se ženou :oops:
jsem na chlapy, ale asi jako hodně žen mě tohle prostě léta vzrušuje.

Kamarádka mi řekla, že byla na tantra masáži, řekla si že chce ženu a že to bylo to nejlepší, co kdy zažila. Prý se dohodli kam až to může zajít (řekla že chce masáž i uvnitř a ničemu se nebrání) a že to bylo strašně erotický, prý měla orgasmus který jinak nemá a že kdyby to šlo, tak si to tam s ní „rozdá“ :lol:

Šla tam proto, že neměla nikdy orgasmus. Myslím „vnitřní“. A prostě to chtěla zkusit. Chodí pravidelně třeba jednou za 3 měsíce a že se pak cítí strašně žensky, sexy a sebevědomě.

Máte s tím zkušenosti?

Jako můj hlavní důvod je fakt asi to překonat nějaký stud a nechat na sebe sahat ženu, zkusit něco erotického, jen se bojím že se budu stydět a pak že mě to tak bude vzrušovat, že budu chtít aby se taky svlékla :mrgreen: :lol: Ale hlavní problém bude asi stud, nevím no. Kdybych nebyla taková konzerva, tak už jsem si svůj „erotický sen“ dávno splnila.

Prosím anonymně, samozřejmě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22343
3.6.21 17:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

stydím se, ale já strašně toužím po sexu se ženou :oops:
jsem na chlapy, ale asi jako hodně žen mě tohle prostě léta vzrušuje.

Kamarádka mi řekla, že byla na tantra masáži, řekla si že chce ženu a že to bylo to nejlepší, co kdy zažila. Prý se dohodli kam až to může zajít (řekla že chce masáž i uvnitř a ničemu se nebrání) a že to bylo strašně erotický, prý měla orgasmus který jinak nemá a že kdyby to šlo, tak si to tam s ní „rozdá“ :lol:

Šla tam proto, že neměla nikdy orgasmus. Myslím „vnitřní“. A prostě to chtěla zkusit. Chodí pravidelně třeba jednou za 3 měsíce a že se pak cítí strašně žensky, sexy a sebevědomě.

Máte s tím zkušenosti?

Jako můj hlavní důvod je fakt asi to překonat nějaký stud a nechat na sebe sahat ženu, zkusit něco erotického, jen se bojím že se budu stydět a pak že mě to tak bude vzrušovat, že budu chtít aby se taky svlékla :mrgreen: :lol: Ale hlavní problém bude asi stud, nevím no. Kdybych nebyla taková konzerva, tak už jsem si svůj „erotický sen“ dávno splnila.

Prosím anonymně, samozřejmě.

Jsem bisexuálka, sex s ženami zažívám běžně, erotickou masáž mám též se ženou za sebou, ale pro mě je to zbytečné, protože ženy běžně v posteli mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 17:38

Tak se tam taky objednej 8) zas takova konzerva nejsi, kdyz si tyhle veci vykladate s kamoškou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
3.6.21 18:15

Masírující v tantrické masáži je pasivní. Nemůžeš si to tam s ní rozdat. Jdi do bordelu. Tak dívky za peníze udělají vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
3.6.21 19:06

Zavolej na nějakej privát, tam jsou zvyklý na vše, i ten olej po tobe rozmažou a můžeš si tam dovolit víc. :lol: Na erotických masážních je to značně omezené, holky jsou dost sterilní a odměřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 20:22

Já erotické masáže dělala, ne tedy ženám, ale v životě bych na nic takového nešla. A to z toho důvodu, že klienti si často masáže pletou s bordelem, a jsou překvapeni když ani za velký příplatek nesvolíme víc. Také doteky na nás jsou omezené, záleží na masérce, některé si nechají sahat mezi nohy i do vagíny, nicméně pro mne a spoustu dalších holek je to nemyslitelné. Na to taky pozor, pokud se chceš maséra/ky nějak dotýkat.
Opravdu nás baví ta atmosféra, svíčky, atd.. ale plést si to s bordelem nelze. Opravdu tam jde o něco úplně jiného. A na nadržence nejsme zvědavé :)
Takže si ujasni co chceš, pokud sex se ženou tak jdi na privát. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
4.6.21 03:00

Tantrická masáž je úžasná, chodím na ní už roky a je to i takový psychický očistec, vždycky jsem pak několik dní vyladěná, nic mě nerozhází a doporučila bych to každýmu, protože pak bychom žili v harmonii. Jen si opravdu vyber kvalitní salon, radši připlatit a hlavně podle fotek poznáš, jestli to je dobrý nebo ne, jakmile tam budou holky ve spodním prádle a ne v šátku a decentní, tak nebrat…
Byla jsem několikrát i s partnerem a jednou jsem mu na jeho konci položila ruku na spánky, jakoby jsem ho držela ze strany hlavy celou dlaní a ve chvíli, kdy stříkal, mnou projel od tý ruky až ke konečkům prstů na nohou jakoby ten jeho orgasmus, ale nebyl to pocit jako při mém orgasmu, ale asi jsem cítila jeho slast, nevím, nikdy jsem nic podobného nezažila a to jsem měla už i společný orgasmus s partnerem a díky tělísku stříká vždycky do mě a nic takového nikdy nepřišlo, bylo to fakt hodně zvláštní.

Takže jo, jdi do toho a nepřemýšlej nad tím, budeš jenom nadšená a pak to budeš každýmu doporučovat:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9769
11.6.21 22:12

Přečtu ráda, ale sama bych fakt nesla a to ani kdyby masíroval chlap

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu