Co s sebou do olomoucké porodnice?

1302
10.1.20 06:06

Co s sebou do olomoucké porodnice?

Ahoj zkušenější mámy. V březnu mám termín a vypadá to, že už možná v únoru bude drobek venku. Tak už si dávám dohromady seznam, co ještě pořídit. Moje otázka zní, co si vzít s sebou do porodnice, co se vám vyplatilo si vzít a co jste táhli zbytečně?
Na stránkách, co s sebou, nemají třeba psaný vůbec oblečení pro novorozence, to mají všechno oblečení na půjčení? Takže nemusím brát ani zavinovačku? A noční košile pro vás, je lepší si brát svoje? A budu za blázna, když s sebou potáhnu těhotenskej/kojící polštář (nevím jak to budu mít po porodu, ale teď už se bez něj kvůli velkému břichu nevyspím)? Případně budu ráda za vaše další postřehy. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

222
10.1.20 06:45

Ahoj, vlastní oblečení pro miminko pouze při odchodu, jinak ti dají i s zavinovačkou. Kojící polštář po porodu dostaneš. A já vlastní košili neměla, neviděla jsem že by vůbec někdo měl vlastní. Já si brala ještě kojící čaj. Doporučuji vzít něco na bradavky a hned od začátku mazat i když ještě nebolí, protože budou a hodně. Ale v případě potřeby se dá zakoupit i přímo na šestinedělí. Hodně štěstí tobě i mimi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
10.1.20 06:55

Košili dostaneš, ale já si brala svoje, nemám ráda ty jejich sterilní neforemný… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
18.1.20 07:01

Brala jsem si oblečení pro sebe i pro miminko. Mně se do těch jejich oblečení miminka prostě špatně oblékal, plandalo to na nich, atd. Potom nějakou deku, kojící polštář, kojící čaj a homeopatika na podporu kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 22:17

Ahoj, já oblečky pro miminko měla teda vlastní ikdyž mají na půjčení, protože to co jsme dostali za model.. :D no děs.. ale potom pozor při koupání.. omylem mi sbalili i mel oblečení, protože si mysleli, že máme půjčené a sestřička mi to potom musela hledat v koši na špinavé prádlo :D Jinak košili bych si vlastní určitě nebrala, protože budete třeba spocená nebo budete víc krvácet a budete se muset vícekrát převlékat a mohla by jste mít ty své košilky zničené.. :) Jinak kojící polštář dostanete i kloboučky kdyby bylo třeba :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama