Porodnice Motol - porod a návštěvy

1407
7.1.20 22:40

Porodnice Motol - porod a návštěvy

Zdravím, čekám druhé miminko a přemýšlím zda jít rodit do Slaného nebo Motola ( oboje máme stejne daleko). V Motole jsem před 4 lety rodila a vše bylo vcelku v pořádku a asi bych tam šla ráda znovu. Jediné, co mě aktuálně mrzí, že když jsem tam byla, nemohly děti na oddělení. Stále platí toto nařízení? Pokud jste tam teď rodily, bylo vše ok? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

44
7.1.20 22:50

Budu tam rodit tento měsíc a v papírech s intrukcema je že nesmí děti do 10 let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 22:54

@LůcaS93 nesmí, ale já jsem tam 3 letou na chvilku do kuchyňky propašovala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1721
7.1.20 23:12

Rodila jsem tam podruhe pred mesicem. Deti na oddeleni sestinedeli stale nesmi, dost se tam vymenili doktori a je tam velke mnozstvi mladych. Zdalo se mi ze personal mel jeste lepsi pristup nez pred dvema lety, co se naopak zhorsilo, to byla strava. Taky se mi zdalo, ze meli malo pacientek, a proto vsem rikali, ze se propousti az ctvrty den, ale pustili me klasicky treti den, tak nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
7.1.20 23:49

@Aanikaa Dekuji :)

@welovefashion :mrgreen:

@Helca83 Dekuji za info ohledně zlepšení personálu a naopak zhoršení jidla(to mi až tak nevadí :mrgreen:). Právě že mě zaráží, že před 4 lety člověk neměl téměř šanci, pokud se nepřihlásil cca v tom 14 týdnu. Teď jsem volala ve 27 týdnu a řekli že mají samozřejmě volno. Tak jsem se chtěla právě ujistit, zda to není například nějakým zhoršení oddělení/porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 02:50

@LůcaS93
Rodila jsem na začátku prosince. Děti tam stale nesmí. My to udělali tak, že mamka s tetou přivedly malého, já mámu pustila dovnitř, ona dohledla na miminko, já šla ven za starším a teta k mámě dovnitř za miminkem :mrgreen:. Jako logická hádanka s prevoznikem.

Bylo to jediný kvůli čemu jsem zvažovala nadstandard, nicméně zákaz platí i pro něj. :nevim:

Jinak za mě Motol top, personál úplně super, u druhého porodu jsem měla ještě lepší PA neu u prvního a super přístup prostě.

Jídlo hnusný teď i v únoru 2018,kdy jsem tam byla s malým… Měla jsem s sebou něco malo vlastních trvanlivych věci, je tam lednice na přinesene, je lepší se zařídit po svým, ale tech par dnu holt vydržíš, já stejně primárně pila a pila a jedla jejich polévky, aby jdu co nejvíc podpořila rozjetí laktace. Ale na těch pár dnů to člověk přežije…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 17:37

@Lara Farseer

Já jsem první rodila na Bulovce a tam měli fakt hnusný jídlo, po tom mi Motol přišel jako lepší restaurace :lol: ale měla jsem teda vegetariánské jidlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 10:53

Navstevy bohuzel stale stejna pravidla, ale ja rodila prvne, takze me to netrapilo :nevim: jidlo opravdu pomerne desne, ale personal moc fajn :kytka: jen v kvetnu 2019 tam naopak byl totalni pretlak maminek, ale pro me to dopadlo vyborne, dostala jsem se na nadstandard, prestoze jsem ho nemela zaplaceny :mrgreen: byly jsme tam teda dve a pravidla pro nas platila jako pro ostatni mamky, ale prostredi krasne, na pokoji lednicky a TV (zrovna davali MS v hokeji :lol: ) a celkove velmi prijemny pobyt, krasne se o nas starali, ale s druhym mimcem asi zvazim jinou porodnici, prave kvuli tomu, ze by me syn nevidel 3 dny minimalne a ja jeho take ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
9.2.20 11:08

Tak ja uz taky porodila a stejne jako brevnovanka bylo plno a dali nas na nadstandart. Tam jsme byli 3 dny a super. Na posledni den nas dali na normalni pokoj protoze se uvolnilo misto a prece nebudeme zadarmo na madstandartu ze :grin:. a to teda jsem rada ze jsme meli to stesti a bylo predtim plno protoze klasicke pokoje nic moc. Priste si nadstandart rada zaplatim protoze vlastni koupelna k nezaplaceni a hlavne pekna, to co je k dispozici pro bezne pokoje to je celkem silene, jedte ze jsme tam stravili jen jeden den. A soukromi taky k nezaplaceni. O jidle nemluvim, snist se dalo ale ze bych si v nem libovala to ne. U porodu jsem se dostala taky na box s nadstandartnim vybavenim s masazni vanou atd a to byl taky teda extra luxus, porodbi asistenka uzasna takze samotny porod super. Proste jsem mela celkove kliku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama