Plánovaná sekce a bezprostřední návštěva na JIP

Anonymní
4.1.20 08:04

Plánovaná sekce a bezprostřední návštěva na JIP

Ahoj, mám naplánovanou sekci se svodnou anestezií. Pustí za mnou na JIP hned manžela, pokud vše proběhne v pořádku? Budu v porodnici Mělník. Děkuji za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19653
4.1.20 08:08

Mě přinesl manžel na jip miminko hned jak mě probudili. Bylo to krásný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
4.1.20 08:13

Nevim jak kde maji zavedeno, mne na JIP pustili manzela i nasledne tchyni uplne bez problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1468
4.1.20 08:18

Informuj sa v pôrodnici, všade je to inak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
4.1.20 08:22

2× sekce / Apolinar a Krc / ani v jenom pripade na jip navstevy nesmi..
Nemela bys lepsi podivat se na web porodnice nebo si tam zavolat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
4.1.20 08:23

Pustili manzela na chvilku.Byli jsme tam dve, tak aby nerusil. Ale ja bych asi stejne delsi nedala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 08:24
@lisma píše:
Informuj sa v pôrodnici, všade je to inak.

Ano, mám to v plánu, jen jsem už hrozně zvědavá, tak mě zajímalo, zda je tu někdo se zkušeností z této porodnice. :-) Přišlo by mi to neomalené, kdyby ho poslali okamžitě pryč, ale také to tak může být.

• Citovat
  • Nahlásit
1468
4.1.20 08:27

Ono sa to mení aj v čase, takže ak tam niekto rodil pred rokom a viac, už to mohlo byť inak, než teraz. A bohužiaľ aj prístup jednotlivých zamestnancov nebýva konzistentný, takže často záleží, koho tam vychytáš… Držím palce, nech to máte čo najkrajšie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
4.1.20 08:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mám naplánovanou sekci se svodnou anestezií. Pustí za mnou na JIP hned manžela, pokud vše proběhne v pořádku? Budu v porodnici Mělník. Děkuji za info.

Před třemi lety mě manžel na Jip přivezl (rodila jsem na Mělníku), ale po 2 hodinách mi řekli, ať odejde, že si potřebuji odpočinout, tak prošel ještě odpoledne :). Za 2 týdny rodim znova a máme plán stejný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20505
4.1.20 09:23

Na jip ne, na dospávací pokoj ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
4.1.20 09:52

Rodila jsem na Melniku 2019 a muz me na jip ze salu vezl :) mohl zustat jak dlouho chtel, ale bylo to proto, ze tam se mnou nikdo jiny nelezel. Byli jsme tam i s mimcem, pak kdyz muz odjel domu, maleho mi vozili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat