Registrace v porodnici - zkušenost

110
10.1.20 05:46

Registrace v porodnici - zkušenost

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je nutné se nějak registrovat do porodnice, abych tam nepřijala jako úplně cizí. Nebo je to jedno? Jsem prvorodicks, tak nemám tušení jak to chodí. A nemáte někdo zkušenost konkrétně se strakonickou porodnici? Děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1833
10.1.20 06:07

@Jana84667 asi záleží, do které porodnice by si chtěla. Někde tě bez registrace nevezmou a někde jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
10.1.20 06:22

Tebe nepredal gynekolog? V 36tt me gynekolog predal, na kontrolu tyden co tyden uz jsem chodila tam. Registrace probehla pri prvni navsteve, dali vsechny papiry a pri dalsi kontrole jsem vse odevzdala podepsany vyplneny. Vetsinou ma kazda porodnice info na webu, nektera ma i online registrace od 14tt, plus dny kdy si muzes jit oddeleni prohlidnout vcetne salu. Tak jukni a urcite tam najdes seznam co mas mit sebou zabaleno. Hodne zdaru :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3595
10.1.20 06:24

Záleží, do které porodnice se chystáš. V Praze vyžadují registraci už asi ve 14. týdnu. V jiných zase registraci nepotřebuješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13569
10.1.20 07:47

Kromě té klasické registrace (v Praze 14+0, jinde měsíc předem, jinde vůbec), jde ještě o to, jak porodnice najede na pravidla, která by měla platit od začátku roku. Nově totiž rodička zůstává v péči gynekologa až snad do 39tt. Ja budu teprve volat do sve porodnice, jestli mě ještě vezmou ve 36tt, nebo už ne… Mrkni na stránky vybrané porodnice/porodnic a kdyžtak to obvolej. Zkušenosti staré byť měsíc teď nemusí být vůbec směrodatné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75819
10.1.20 09:00

@Ba-stet A pokud gynekolog nema vybaveni pro peci do toho 39tt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13569
10.1.20 09:56

@j.a.n.i1 Netuším :nevim: Nevím ani, jak dopředu jsou se změnami obeznámeni, je jich každopádně dost, hlavně se zřejmě úplně mění vykazování pojišťovnám. Byla jsem na kontrole hned 2.1. a pořád se radili s nějakým manuálem, co kam napsat, co jak naplánovat… A řekli, at se porodnici snažím ukecat, ať mě vezme v tom 36tt. Jsem prvorodička, takže nemám tušení, co se od te doby vyšetřuje, kromě těch tajemných monitorů… Bude to zajímavé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75819
10.1.20 10:39

@Ba-stet Já měla na mysli právě ty monitory, ne že by to tedy bylo něco světoborného, ale ne každý gynekolog tu mašinku má. Jinak nic moc dalšího se nevyšetřuje, ve smyslu něco navíc, co by běžně nekontroloval gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat