Co s tím? Chci kolegu

Anonymní
4.4.21 19:32

Co s tím holky?

Ahojky.. trápí mě taková věc..
dělám v jedné praci a libi se mi tam kolega, je tedy o rok mladší.. on 19, já 20.. to jsem zjistila od kolegu, protože já proste nejsem schopna/mám strach ta nim jít a rozvazat konverzaci, nevím o čem bychom si mohli povídat.. kdykoliv okolo něho projdu, koukáme na sebe, akorat já pak uhnu očima, pac mi to přijde trapný, na něho zírat.. začala jsem ho sledovat na ig a naivně jsem si myslela, jak mě začne sledovat taky a ono nic, tak to už mě docela rozsmutnilo :D vsichni kolem mě, mi říkají, abych mu napsala, ale co mu mám napsat? Co když si to jenom zobrazí a proste nepodepíše?? Já si pak budu v praci připadat hloupě. Není to žádný krason, ale mne se proste něco na něm libi a já nevím co a proto se na něho pořad dívám, ale pochybuju, ze on to má stejně, protože já nejsem opravdu krasavice, mám par kilo navíc a proste, proč by kluk se svaly, chtěl slečnu se špeky :think: ale je pravda, ze kvůli němu, jsem něco začala se sebou dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1461
4.4.21 19:35
@Anonymní píše:
Ahojky.. trápí mě taková věc..
dělám v jedné praci a libi se mi tam kolega, je tedy o rok mladší.. on 19, já 20.. to jsem zjistila od kolegu, protože já proste nejsem schopna/mám strach ta nim jít a rozvazat konverzaci, nevím o čem bychom si mohli povídat.. kdykoliv okolo něho projdu, koukáme na sebe, akorat já pak uhnu očima, pac mi to přijde trapný, na něho zírat.. začala jsem ho sledovat na ig a naivně jsem si myslela, jak mě začne sledovat taky a ono nic, tak to už mě docela rozsmutnilo :D vsichni kolem mě, mi říkají, abych mu napsala, ale co mu mám napsat? Co když si to jenom zobrazí a proste nepodepíše?? Já si pak budu v praci připadat hloupě. Není to žádný krason, ale mne se proste něco na něm libi a já nevím co a proto se na něho pořad dívám, ale pochybuju, ze on to má stejně, protože já nejsem opravdu krasavice, mám par kilo navíc a proste, proč by kluk se svaly, chtěl slečnu se špeky :think: ale je pravda, ze kvůli němu, jsem něco začala se sebou dělat.

Začínat si něco s kolegou nedělá dobrotu…ale můžeš si ho nechat jako nedostupný objekt zájmu pokud tě to motivuje k práci na sobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2268
4.4.21 19:36

Ahojky, můžeš úplně v klidu začít nějakou pracovní/kamaradskou konverzaci a uvidíš, někde na obědě nebo na kafi nebo tak. Třeba se chytne a pak te osloví sám od sebe ;). Víc asi nic, ale nepsala bych mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
4.4.21 19:44

Jsem spíš pro tu přímou konverzaci než nějaké vypisování na internetu když už se každý den potkáváte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17026
4.4.21 19:45

Začni něco dělat se svou sociánlí fobií, pak se ti bude dařit i nějak navazovat vztahy - aby to někam vedlo ne aby tě to zmrazilo ve strašlivé panice.

Ten děs z odmítnutí, posměchu atp. není něco s čím musíš prostě žít, je to něco co se dá ošetřit a rozpustit.

Kup si tuhle knížku a projdi to pro základní porozumění toho co máš v hlavě a co se s tím dá dělat. Je to svépopmocná záležitost, takže při troše štěstí i to pomůže překonat tobě samotné

https://www.antikvariat-olomouc.cz/…y-stud-2012/

Spíš to asi nepůjde, pak zvaž normální psychoterapii - což je nefektivnější cesta jak se s úzkostmi vypořádat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
4.4.21 19:51

Nevidím důvod proč by ses mu neměla líbit, každý má jiný vkus, myslím ze,,pár kilo navíc “ většině chlapům ani nevadí :D Každopádně pokud to nezkusis, nedozvis se to ;) Napsat můžeš, maximálně neodpoví no. Akorát se říkám ze možná kdyby o něco stál, ozve se jako první on, aspoň na tom instagramu, pokud není extra stydlivej :think:
A se vztahy na pracovišti je to bud a nebo… Když to nevyjde a pak se stejně pořad potkavate je to na nic :zed: Na druhou stranu, ja si kolegu z práce vzala a máme spolu rodinu, spoustu lidi co znám se poznali v práci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat