Jsem těhotná s milencem

Anonymní
4.4.21 17:11

Těhotná s "milencem" nevím co dělat

Ahoj, chtěla bych se vypovídat a případně si nechat poradit. Do této situace jsem se dostala sama svoji hlouposti, už nelze vzít zpět, proto budu ráda, když se udržíte nějakých nadávek. Předem se omlouvám za sloh.

Je mi 20 a milenci 35 (budeme mu říkat Petr). Známe se déle, je to rodinný známý. Vždy se mi strašně líbil. Byl ke mě vždy milý, pozorný, rozumněli jsme si. Párkrát mě pozval na oběd nebo jsme si někam vyšly, bylo to moc fajn. Nechala jsem se trochu unést i přes to, že jsem věděla, že je ženatý. Nakonec jsem ale couvla, že tohle nechci. Zůstali jsme tedy jen přátelé.

Ale v prosinci měl oslavu, jelo se na víkend na chatu, kde se dost pilo a bohužel jsme se spolu vyspali. Na jednu stranu jsem byla šťastná, ale morální stránka byla silnější a úplně mě to složilo a hrozně se potom opila. Následující den mi bylo neskutečně zle, jak fyzicky, tak psychicky. Nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla a rozhovor s Petrem mě rozhodil natolik, že jsem si ten den zapomněla vzít prášek a brala si ho až večer. I když riziko bylo malé, zbytek měsíce jsem trnula hrůzou, abych nebyla těhotná.
Začátkem ledna po dobrání prášku ms naštěstí dorazila a mě se neskutečně ulevilo.

S Petrem jsem se do toho strašně zamotala. Na jednu stranu jsem ho už nechtěla vidět na stranu druhou jsem ho strašně chtěla. On mi to moc neulehčoval a psal mi takové krásné věci. Jak jsem jeho zpřísněná duše, jak jsem inteligentní, chápavá a strašně by se mnou chtěl být, ale je to moc složité. Jsem sice hodně naivní, ale tady jsem měla jasno.. sladká slovíčka, jak mě znovu dostat do postele. Řekla jsem si, že znovu tu chybu neudělám. Sešla jsem se s ním abych mu vše vysvětlila, ale stále mě přesvědčoval o tomu, že to co říká myslí vážně. Nenechala jsem se zlomit a narovinu mu řekla, že dokud bude zadaný, že prostě nic. Ráda ho kdykoliv uvidím, ale pouze jako rodinného známého. Pak jsme se neviděli jen si občas napsali.

Po březnové ms mi bylo stále nějak divně, neustále mě pobolivalo břicho, zvětšili se prsa. Po pár dnech to přešlo a objevilo se to zase ke konci měsíce. Svěřila jsem se kamarádce a ta jakože jestli nejsem v tom. Tak jsem říkala, že to asi těžko, protože naposledy něco bylo v prosinci. Nicméně mi to začalo vrtat hlavou, tak jsem ji poprosila, aby mi došla koupit test. Bála jsem se aby mě nikdo třeba neviděl. K mé hrůze byl pozitivní, tak jsem ještě honem ve stresu a ubrečena utíkala na gyn, protože jinak bych asi přes svátky zešílela.

Výsledek jsem v 15tt… od doktorky, jsem šla ke kamarádce a bojím se jít domů.

Doktorka říkala, že potrat už není možný, mám neskutečný strach. Doma mě asi přetrhnou. Nevím co mám dělat.

Naivně si sem jdu pro nějakou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1461
4.4.21 17:16

Tak s tím se už nic dělat nedá. Doma budou brblat, ale podrží tě. Mohla sis ty životní komplikace ušetřit, ale nejsi ani první a ani poslední. Dobře to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1869
4.4.21 17:22

To jsi tech prasku bud musela zapomenout o dost vic, nez jeden den PO styku (navic pises, ze jsi ho vzala vecer, tedy jsi ho nevynechala), nebo je to zas nejaka trolli story :nevim: V takove situaci otehotnet je dost nepravdepodobny. Kazdopadne pokud neni, tak stejne neni moc co resit. 15tt, dite porodis, nic jineho ti nezbyva. Pan by mel platit alimenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
4.4.21 17:26

Co se stalo, se stalo. Tohle už nevrátíš. Té svojí zpřízněné duši to řekni a uvidíš, jak se k tomu postaví. Stejně tak to řekni doma vašim, asi to nevezmou úplně s nadšeným jásotem, ale určitě ti pomůžou.
Je ti 20, ne 15. Seš dospělá ženská, tak se podle toho chovej a nebuď srab.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:30

@Mutlice předtím jsem měla občas výkyv +-půl hodiny, ale to by mělo být v toleranci. Pak od té doby jsem je brala na minutu přesně.

Kéž by to byl jen výmysl. Vůbec nevím, jak to říct. Nevim co budu dělat, jak já se můžu postarat o malý dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:33

@fíkofka máte pravdu. Ale mám hrozny strach ani ne tak z reakce rodičům, to si nějak vyzeru. Ale jak se o to dítě zvládnu postarat, když vesměs nic nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
1869
4.4.21 17:34
@Anonymní píše:
@Mutlice předtím jsem měla občas výkyv +-půl hodiny, ale to by mělo být v toleranci. Pak od té doby jsem je brala na minutu přesně.Kéž by to byl jen výmysl. Vůbec nevím, jak to říct. Nevim co budu dělat, jak já se můžu postarat o malý dítě.

Pul hodina urcite nic neznamena. O dite se postaras, jako tisice jinych holek, co se jim toto stalo. Neni to prijemna situace, ale zvladnes ji. Podle projevu nejsi zadny primitiv, pomuze snad i rodina (?). Nebude to tak hrozne, jak se muze zdat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:34

@Magical-eyes děkuji. Snad máte pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit
1461
4.4.21 17:38

Ještě možná zkus jim to napsat, dát dopis na stůl a jít ještě ke kámošce s tím, že jim tam i napíšeš že se vrátíš třeba ve 4 a vypni si telefon. Až se uvidíte, už to budou vědět a nebude to pro ně takový šok a i stihnout trošku vychladnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
4.4.21 17:38

A teď děláš co? Pracujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:40

@Mutlice snad máte pravdu. Nikdy jsem žádný problém neměla, tak tohle pro ně bude asi velká rána. Ale snad mě v tom nenechají. Vztahy jsme měli vždy dobré.

Co bych měla udělat říci to první Petrovi nebo rodině? Nechci jim víc lhát, ale když jim řeknu koho to je, bojím se, aby na něj táta nenabehl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:42

@Magical-eyes to mi zase přijde celkem necitlivé. Jako kdyby jim to řekl někdo jiný.

• Citovat
  • Nahlásit
764
4.4.21 17:42

Z jednoho trochu později vzateho prášku?? Tomu moc nevěřím. To jsi nějaká extra plodná. Zapomněla jsem občas i dva v řadě a nic z toho nikdy nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 17:43

@BeNiPe studuju VŠ a přivydělávám si po brigádách. Takže moc nic.

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1594
4.4.21 17:44

Ahoj, kdyz s tim nejde nic delat, zamerila bych se na to, co delat jde. Rekla bych to nejdriv tomu oblbovaci, jestli je to rodinny znamy, mozna pak spis prizabijou jeho. A inpodle jeho reakce to servirovala rodicum. Vzala bych si nekoho na podporu nebo minimalne mit nekolik lidi v zaloze na telefonu, abys na to nebyla sama, kdyby ridice reagovali prikre. A az opadne prvotni sok na vsech stranach, muzete premyslet, zda to zvladnes atp. A urcite z toho blba dostat, pak s pomoci rodicu, co je ochoten delat, platit a, idealne, sepsat. To jeste naopak v tom jeho soku, abys pripadne chranila sebe a sve dite.
Sice nevim, jak bych zvladla dite v tve situaci, ale jako mama musim rict, ze nic vic neni. A kdyz bych vypichla to velike pozitivum-budes mlada mama a to, co ti ted muze pripadat, jako omezeni, budes treba za par let videt uplne jinak.. hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat