Další dítě s ním, nebo možná už nikdy žádné?

Anonymní
4.4.21 09:37

Další dítě s ním nebo možná už nikdy žádné?

Mám velké dilema. Mám úžasnou holčičku, bude mi 30 let a příroda se ozvala, velmi toužím po dalším dítěti. Vždy jsem i přála mít 2 děti, chci aby měli jeden druhého. Já sama jsem jedináček a mrzí mě to vlastně dodnes.

Co byste si zvolily?

Být se zlým mužem, který je však dobrým tátou a mít s ním dvě děti nebo být sama a mít jedno dítě s tím, že by možná někdy mohlo být další s jiným, ale nemáte to zaručené?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
4.4.21 09:42

Neměla bych dítě se zlým chlapem, vlastně nechápu proč teda s nim si :nevim:
Ale na souzení toho píšeš málo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597
4.4.21 09:42

B a zlý člověk podle mě nemůže být dobrý rodič. Děti se učí napodobováním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9889
4.4.21 09:46

Nikdy ne s člověkem, který je na tebe zlý. Není ti 40 aby ti už ujel s detmi vlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260

Nepíšeš co znamená zlý muž. Pokud je dobrý táta, tak nemůže být až tak strašný. Pokud je opravdu tak zlý, tak zas nemůže být super taťka ne? Sama si zhodnot zda s ním chceš být. Chceš být s timto člověkem 20 let? Pokud ne tak odejdi a hledej jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Jak zlý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31727
4.4.21 09:48
@Anonymní píše:
Mám velké dilema. Mám úžasnou holčičku, bude mi 30 let a příroda se ozvala, velmi toužím po dalším dítěti. Vždy jsem i přála mít 2 děti, chci aby měli jeden druhého. Já sama jsem jedináček a mrzí mě to vlastně dodnes.

Co byste si zvolily?

Být se zlým mužem, který je však dobrým tátou a mít s ním dvě děti nebo být sama a mít jedno dítě s tím, že by možná někdy mohlo být další s jiným, ale nemáte to zaručené?

Zlý muž nemůže být dobrý táta! Jestli je na tebe zlý, psychicky nebo fyzicky tě týrá, další dítě si nedělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
4.4.21 09:49

Taky by mě zajímalo jak je zlý?? To je dost podstatné! Jestli tě mlátí a zneužívá, tak rozhodně ne a škoda každé minuty s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9794
4.4.21 09:52

Zlý muž nemůže být dobrý otec. Jsi mladá, můžeš mít dítě s mužem, který si tě bude vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
4.4.21 09:57

Se zlým člověkem bych vubec nebyla, natož si s ním pořizovat dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
4.4.21 09:59

Zlý člověk nemůže být dobrým tátou. Dobrým tátou je člověk, který své děti učí respektu a úctě k druhým, k úctě ke své matce, rodině, přátelům a podobně.
Děti se učí především nápodobou, takže pokud uvidí, že se k tobě chová hnusně, tak to budou mít v sobě a třeba se to projeví v jejich budoucích vztazích. A to fakt nechceš.
S takovým člověkem bych nezůstala.
Nicméně nebyla bys první ani poslední, kdo by se rozváděl v těhotenství… je spousta takových zoufalých žen. Takže je na tobě, jestli si pořídíš dítě s člověkem s kterým už to první máš a odejdeš a budeš to mít velmi těžké a nebo zůstaneš s jedním a víceméně spokojená.
30ka ještě není konec života. Pořád máš šanci potkat dobrého chlapa, který by o své dítě stál a tvoje dcera by tak měla sourozence. Jsou tady ženy, které otěhotněly třeba v 35 (ne-li později) a jsou šťastné a spokojené s tím, jak se rozhodly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9003
4.4.21 10:05

Se zlým bych nebyla natož si porizovala dítě. Bude ti 30 to není ještě tak strašný věk. Já jsem po 30 stihla 3 děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9624
4.4.21 10:08

Zlý muž nemůže být dobrý otec, co tím myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25199
4.4.21 10:22
@Anonymní píše:

Co byste si zvolily?

Máš před sebou ještě cca 15-20 let plodného života. Radši bych si pořídila dítě ve 40 s někým dobrým, než ve 30 s hovadem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5974
4.4.21 10:27

Dobrý otec učí k respektu k dalším osobám, snaží se vytvářet příjemnou atmosféru doma dětem i matce, neboť ví, že šťastná matka rovná se šťastný dítě.
Takže můžeš upřesnit v čem je dobrý otec a v čem zlý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat