Líbí se mi kolega, ale nebavíme se..

Anonymní
3.4.21 17:54

Líbí se mi kolega, ale nebavíme se..

Pracuji v obchodním centru, v jednom z mnoha samostatných obchodů/kanceláři. V jiné kanceláři pracuje pán, co se mi velmi líbí. Bohužel spolu nepřicházíme běžně nijak do styku, kromě toho, že se někdy potkáme na chodbě, ale to je velmi zřídka. Když prochází kolem mého obchodu, tak na mě mává přes výlohu, minulý týden se stavil za mnou dovnitř. To se předtím nikdy nestalo a byl moc milý, žádný flirt, jen se mě ptal na zdraví, protože si všiml, že jsem v práci dlouho nebyla. Ale já byla asi trochu zaskočená a nepříliš komunikativní, navíc brzy přišel zákazník a kolega odešel, aby nerušil… Ráda bych dala nějak najevo zájem nebo se s ním dala do řeči, ale nevím moc jak. V jeho provozovně jsou stabilně dva další pánové, tak se mi tam asi nechce jen tak jít… Já jsem v provozovně sama. Když jdu kolem jeho výlohy a zkoušela jsem mávat, sedí tak blbě, že si mě nikdy vůbec nevšimne :D. Je rozvedený, nejspíš je sám. Budu moc ráda za každý tip.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
3.4.21 18:10

Nemá třeba sociální sítě? Nebo prostě za ním zajdi, jestli si nedá kafe, třeba někde u automatu nebo u vydejniho okynka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10449
3.4.21 18:32

Skoc si pro dobre kafe, jemu vem taky a cestou kolem jeho prace mu ho tam vyloz, ze sis na nej vzpomnela. A bez pryc, zbytek bude na nem, aby se pak zase stavil on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
3.4.21 19:12

Tak až zase příště půjde kolem tvého obchodu a bude na tebe mávat, tak na něj taky mávni, ať jde dál (jako k tobě do provozovny) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat