Tchyně vychvaluje přítelovu ex

Anonymní
3.4.21 21:31

Tchyně vychvalujíc přitelovu ex

Dnes jsme byli na rodinnem obede u tchyne. Pritel byl v jine mistnosti u bratra. Jeho bratr ma kamarada a ten prebral memu priteli tehdy onu zenu. A zrovna tam zvonil na jeho brachu, ze pujde nahoru. Jeho matka mi zacla mluvit jak ho muj pritel nemusi, protoze mu prebral pritelkyni. Nereagovala jsem na to at mluvi o necem jinem. Ale zacla to rozebirat a vypadlo z ni, ze ona fetovala a muj pritel ji z toho chtel dostat ( v tu dobu mela rocni holcicku, ne s pritelem) a ta pak odesla od nej k tamtomu co tam zvonil a naucila ho fetovat taky. Abych to tema cele ukoncila jsem ji rekla, ze ona asi nebude zrejme slusny oddil kdyz fetovala s rocnim ditetem a jeste to naucila jinehi chlapa. A ona mi uplne skocila do reci, ze to nebyla spatna holka a zastvala se ji. Ja uz pak mela po nalade :mrgreen: my tu ex zrovna predevcirem potkali a videla jsem na mem priteli jak je z toho nesvuj kdyz jinvidel. Takhle mi jeho exky “pripomnela” uz vickrat aniz bych to chtela. Dnes se ale poprve tak zastavala. Ja jsem z toho spatna. Bylo by vam to taky lito nebo jak byste na to reagovali vy? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
3.4.21 21:37

Ja bych tchyni utla hned v zacatku, ze me to nezajima.
Ale tchyne musi byt teda dobra. Kdyz omlouva fetacku ktera mela jeste k tomu rocni batole…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
3.4.21 21:38

Tchyně bude spíš taková žvanivá paní, důsledky nedomýšlí?
Ses měla zeptat, jestli ji mrzí, že s ní není. Nebo radši jedním uchem dovnitř, druhým ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504

Po pravdě bych to neřešila. Nemám čas řešit takové kraviny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768

Určitě by se mi nechtělo se nechat nějak pocitově zastiňovat nebo poměřovat s fetkou. A to ani formou obdivu od tchyně, ani bych nechtěla sledovat, jak má přítel neuzavřenou minulost.
Není nic divného na tom, že jsi se dozvěděla, že existovala nějaká ex-přítelkyně a její historii. To je OK. Vadí jenom to další - a to je stesk po ní nebo co to je.
To bych zkusila přesně definovat, co to přesně je a podle toho se zařídila. Rozhodně nedělat převoznici po feťačce ani léčit bebínko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
3.4.21 21:42

Bych se jí zeptala, jestli by byla radši kdyby k fetu přivedla jejího syna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.4.21 21:47

@Serpentini to jsem chtela :mrgreen: jenze jsem mela strach, ze by nas slysel a ja bych tu byvalku pred nim vyvysila, ze ji vubec resim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.4.21 21:47

Anonym odstranen :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
3.4.21 21:55

Sorry, ale to bude trochu jednodušší rodina, ne? Se mi nak nechce verit, že je normální žít s fetackou a byt s tim jakozto „tchyne“ v pohodě… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8123
3.4.21 22:00

Tchyně se „lekla“, že bys řekla, že exku pomlouvala, tak začala couvat. Však neřekla, že je škoda, že s ní nezůstal, ne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
3.4.21 22:08

No očividně to byl nezapomenutelný případ, tak si na to tchyně asi vzpomnela :mrgreen: :think: Třeba chtěla jen vyzdvihnout syna jaky je starostlivy a obetavy? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63029
3.4.21 22:11

Neřešila bych to, pokud je pro ni fetacka fajn, nestála by mi za to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 22:15

Rekla jsem priteli, ze uz s jeho mamou nechci byt v kontaktu a on vi, ze to neudelala prvne a rekl, ze to chape. Ptal se me ale co mi tedy rekla. Mam mu to rict? Nebo se tim ponizim? Aby si nemyslel, ze na ni jeste zarlim…

• Citovat
  • Nahlásit
18796
3.4.21 22:24
@Anonymní píše:
Rekla jsem priteli, ze uz s jeho mamou nechci byt v kontaktu a on vi, ze to neudelala prvne a rekl, ze to chape. Ptal se me ale co mi tedy rekla. Mam mu to rict? Nebo se tim ponizim? Aby si nemyslel, ze na ni jeste zarlim…

Kvuli tomu chces utnout kontakt? To je trochu prehnane, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
3.4.21 22:25
@Eemii píše:
Kvuli tomu chces utnout kontakt? To je trochu prehnane, ne?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat