Milenec pořád couvá

Anonymní
4.4.21 06:43

Milenec pořád couvá

Z různých důvodů jsem si našla milence přesto že jsem vdaná s malými dětmi (nechci z manželství odcházet a mít milence mi vyhovuje). Milenec je také ženatý s malými dětmi, ale narozdíl ode mě nikdy milenku nechtěl, akorát do toho se mnou „spadl“. Snažil se to už asi pětkrát ukončit a vždycky mu to vydrželo jen chvíli, ve finále spolu spíme v průměru jednou za čtrnáct dní už víc jak půl roku. Problém je v tom že on neustále řeší že to musíme někdy ukončit, že to takhle nejde, že nechce nikoho podvádět…a mě to trápí, protože jsem v permanentním napětí z toho, kdy to zase ukončí. Navíc jsem k němu začala něco cítit a mám pocit že se v tom hrozně plácám. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30311
4.4.21 07:04

Musíš mít pěkné hroší kůži. On se necítí dobře v tom vztahu, ale ty trváš na pravidelné souloži. Navíc se asi zamilováváš. No, uděláš několik lidí nešťastných, když v tom budeš pokračovat. Když to neperspektivní plácání se na místě ukončíš, možná si chvíli pobrečíš ty sama. I zanášet se musí umět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 07:17

Ad,, mě to trápí, protože jsem v permanentním napětí z toho, kdy to zase ukončí,,

Aby tě pak netrápilo více to, že rozbiješ dvě rodiny

Příspěvek upraven 04.04.21 v 07:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3600
4.4.21 07:19

Zkus natajno vysadit antikoncepci nebo pošli anonym jeho ženě. S tvojí povahou bys s tím neměla mít problém :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
4.4.21 07:24

Když už se kurví manželce, se kterou má malé děti, alespoň že z toho má blbý pocit. Ty se klidně utrap, nic jiného si nezasloužíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31328
4.4.21 07:25
@Anonymní píše:
Z různých důvodů jsem si našla milence přesto že jsem vdaná s malými dětmi (nechci z manželství odcházet a mít milence mi vyhovuje). Milenec je také ženatý s malými dětmi, ale narozdíl ode mě nikdy milenku nechtěl, akorát do toho se mnou „spadl“. Snažil se to už asi pětkrát ukončit a vždycky mu to vydrželo jen chvíli, ve finále spolu spíme v průměru jednou za čtrnáct dní už víc jak půl roku. Problém je v tom že on neustále řeší že to musíme někdy ukončit, že to takhle nejde, že nechce nikoho podvádět…a mě to trápí, protože jsem v permanentním napětí z toho, kdy to zase ukončí. Navíc jsem k němu začala něco cítit a mám pocit že se v tom hrozně plácám. :(

Tohle by mě naprosto nebavilo, mít milence labilní trosku, která se chce pořád rozcházet a tvrdí, že za nic nemůže, že do toho „spadl“, vždyt to není chlap, ale třtina ve větru.

Bych s ním tu jeho hru na „milence chudáka“ nehrála… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6260
4.4.21 07:26
@Anonymní píše:
Z různých důvodů jsem si našla milence přesto že jsem vdaná s malými dětmi (nechci z manželství odcházet a mít milence mi vyhovuje). Milenec je také ženatý s malými dětmi, ale narozdíl ode mě nikdy milenku nechtěl, akorát do toho se mnou „spadl“. Snažil se to už asi pětkrát ukončit a vždycky mu to vydrželo jen chvíli, ve finále spolu spíme v průměru jednou za čtrnáct dní už víc jak půl roku. Problém je v tom že on neustále řeší že to musíme někdy ukončit, že to takhle nejde, že nechce nikoho podvádět…a mě to trápí, protože jsem v permanentním napětí z toho, kdy to zase ukončí. Navíc jsem k němu začala něco cítit a mám pocit že se v tom hrozně plácám. :(

Má více rozumu a taky nějaké svědomí, takže mu v tom není dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
4.4.21 07:41

Vždyť on tě vlastně ani nechce..
tvl, máš tohle zapotřebí??
na tvém místě bych se po této zkušenosti s otázkou nevěry vypořádala rychle, snadno a napořád…

Váš „vztah“ (ani se tomu kukání jednou za 14dní takhle vlastně říkat nedá) nemá vůbec žádný smysl a riskuješ mnohonásobně víc, než dostáváš…
nemáš žádnou hrdost? čekat, až se na mne popáté vykašle labilní milenec, tak to je fakt hodně ubohé… stejně jako celá ta situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
4.4.21 07:41

@Modrásek modrý Oba je rozbíjí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
4.4.21 07:42
@Anonymní píše:

Najdi si někoho koho bude těšit že tě má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
4.4.21 07:43

Twl.. Docela síla.. Proč si nenajdeš takového, co nemá výčitky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2433
4.4.21 08:09

Na nevěru si musíš najít chlapa, který to má v hlavě nastaveno jako ty, pak to může fungovat.
Z toho tvého „milence“ by se mi tak akorát dělalo šoufl, ještě ho snad utěšovat, že s tebou zahýbá- to mu u toho držíš pistoli u hlavy?
A hlavně, hlavně se nikdy, nikdy, nikdy do milence nezamilovat! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 08:11
@Annabela11 píše:
@Modrásek modrý Oba je rozbíjí…

Jasně, teď píšu o jejich pocitech a trápení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
4.4.21 08:17

Vykašli se na to, protože jestli on takhle depresí, tak dřív nebo později to praskne. Manželka na něm pozná nervozitu a jeho tíží svědomí a je schopnej to vykvakat doma aby se mu ulevilo. Přijede za tebou jeho žena a velice ráda to oznámí tvé rodině. Všem Akorad ublížíš.
Milenec je nejspíš citlivé povahy a klepe se strachy, tyhle jsou nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
4.4.21 08:19

A ty výčitky má i před souloží nebo až když vyklepe pytlík?
Pana je mě líto jak je nucen do cizoložství chudák..
Občanku má?
Když to čtu pochybuji že ji máš i ty 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat