Orální sex a rovnátka

Anonymní
4.4.21 15:54

Orální sex a rovnátka

Ahoj holky!

Nechala jsem si nasadit fixní rovnátka na vrchní oblouk, spodní nemám. Nicméně ty zadní zámečky jsou při orálním sexu dost peklo, teda pro partnera :lol:

Nemáte někdo nějaké vychytávky? Třeba vosk, nebo jestli to můžou na ortodoncii zabrousit, aby to nebylo tak „ostré“?

Trosku choulostivé téma, tak se omlouvám některým za případné pohoršení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.4.21 16:03

:mrgreen: Ano, byly dost ostré, ale chlapi si nikdy nestěžovali. Co na to, nevím. Ty zadní zámečky, poslední, jakoby utahují, takže bych na to nic nelepila. Já chodívala na kontroly a vždy mi to nějak štelovala.

• Citovat
  • Nahlásit
643
4.4.21 16:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky!

Nechala jsem si nasadit fixní rovnátka na vrchní oblouk, spodní nemám. Nicméně ty zadní zámečky jsou při orálním sexu dost peklo, teda pro partnera :lol:

Nemáte někdo nějaké vychytávky? Třeba vosk, nebo jestli to můžou na ortodoncii zabrousit, aby to nebylo tak „ostré“?

Trosku choulostivé téma, tak se omlouvám některým za případné pohoršení.

Alespoň má důvod, těšit se na pochvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
4.4.21 16:14

Můžeš na to dát vosk, já ho měla pro případ aftu v puse, kdy mi to zamecky rozdirali a to bylo peklo. Dá se koupit normálně v lékárně, moc dlouho tam ale nevydrží, ale po dobu orálního sexu by vydržet mohl :lol: Každopádně já měla rovnatka nahoře i dole a partner si nikdy nestěžoval, když mi je sundali tak teda samozřejmě řekl, že bez je to lepší, ale že bych ho vyloženě nějak těma zameckama odirala nebo tak :think: Ani kamaradka s tim nikdy nemela nikdy problém, co jsme se tak bavily. Tak buď máš ty konce nechany moc dlouhy, nebo zkus jinou techniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5965
5.4.21 18:32

Já taky jen mohu potvrdit, ze si žádný z tehdejších partnerů při oralnich praktikách nikdy na moje fixní rovnátka nestezoval :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat