Problém ve vztahu

59
4.4.21 15:39

Ženy, co mám dělat?

Hezké velikonoční odpoledne ženy!
S přítelem se známe pět měsíců. Ze začátku bylo vše krásné, konečně jsem měla pocit, že jsem šťastná a že jsem pro někoho důležitá. Uměla jsem si s nim představit i společne bydlení a děti. Moc jsme si rozuměli, napadaly nas stejné myšlenky. Jako kdybychom se už dávno znaly. Prožili jsme spolu v i covid izolaci. Bála jsem se, ze budeme mít ponorku. Ale vůbec ne. Ani jednou jsme se nepohadali, stále jsme se něčemu smáli, jak zamilovaní pubertaci. Bylo to super.
Nevím co se vlastně stalo, nyni se necítím vůbec šťastná. Rozhodí me i to, když mi odsekne apod. On je moc prudké povahy. A na to ja nejsem zvyklá a navíc jsem citlivka. Mrzi me, že jsme spolu tak kratce a na jednu stranu to vypadá, jak kdybychom spolu byli x let. Chtěla bych si udělat třeba hezký večer, ale nevidim u nej z toho nadšení. Napr. hrali v telce,, nasi''písničku z filmu. Tak rikam, ze bychom si ten film mohli pustit a zavzpomínat… A on ze ho uz videl tisíckrát. Úplně mě to zkazilo náladu :,( Radši cuci do mobilu nebo na telku. Rozumime si, spíme spolu ale proč ta zamilovanost opadla tak brzy?! Stačilo by mi více pozornosti a vlidnejsich slov :(. Mám pocit, že když jsem byla sama, ze mi bylo vlastně lepe. Poslední měsíc často brečím, přemýšlím zda ho miluji, mám myslenky na rozchod. Sve pocity jsem mu i rekla. Pry to nechápe, ze se máme krásně a nic nam nechybí.
Bylo to jen chvilkove poblouzneni? Nebo mám vyčkat, jaký to bude dál? Jinak si rozumime, chce se mnou žít a mit deti. Pry by lepší ženskou nenašel :lol:
Možná je chyba ve mě. Chtěla bych s ním být… Ale ted mi to moc nejde…
Budu ráda za jakýkoliv poznatek na můj sloh :D. Prosím bez urážek. P. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
391
4.4.21 15:43

Nevim kde je ten problém? Že není po tvém? Myslím, že hledáš problém tam kde není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25120
4.4.21 15:51

Jako upřímně, jestli jste ten film spolu viděli už 10×…Jesli mu po 5 měsících vykládáš o dětech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
4.4.21 15:55

Jak dlouho si byla sama? Jestli ty nejsi moc aktivní..a přecitlivělá. Na to se vykašli. On asi okolo tebe jak motýlek lítat věčně nebude. Pravda, že to opadlo rychle mezi váma, ale jako nic, co by tě mělo hnát k myšlenkám na rozchod, nech ten vztah plynout a nehledej zmatky, tam kde nejsou. Nebo se z tebe zachvili zblázní a budeš za hysterii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
4.4.21 15:57

Brzdi holka. On prostě není typ, který ti potřebuje viset kolem krku každou volnou chvilku s tebou. Pokud nečumí do FB a telefonu každý večer, tak bych se hodila do klidu a taky si našla nějakou zábavu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
4.4.21 15:57

@Petra0009 Misto abys byla rada, ze je vam spolu dobre, tak hledas duvody k hadce? Umele vytvaris problemy? Se asi nudis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9552
4.4.21 16:00

Co to znamená, že je prudké povahy?
Jinak si musíš uvědomit, že pokud jsou ty začátky velmi intenzivní, tím rychleji opadnou, vy jste spolu strávili velmi mnoho času.
Jinak z toho nejsem schopna úplně rozklíčovat, jaký ten váš vztah bude, zda on bude ten typický, co se veze nebo ne.
Z toho, co píšeš, mi přijde, že jsi kapku hysterická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4830
4.4.21 16:01

Jsou tři varianty. První je, že ti skončilo období růžových brýlí a vidíš to takové jaké to už bude.
Nebo se chlap změnil a dostal se z fáze dělání slaďouška. A třetí varianta je, že jsi žena, která na ráda ty krásné začátky a když to skončí, tak už tě to nebaví.
Nic víc a nic míň. :D
Sama musíš vědět jaká varianta na Tebe pasuje.
Mám kamarádku, která miluje věcné romantické začátky. Je jí 30, měla už xx chlapů a nic z toho. Teď má tedy 3 letý vztah, ale to jen z toho důvodu, že tomu klukovi je 20 a nic za sebou nemá, když si ho našla v 17. Takže ještě neví, jakou bláznivku si našel. :lol:
A taky jí není rady. :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16142
4.4.21 16:04

No skončila hormonální jízda a teď se poznáváte takoví, jací jste bez růžovýc brýlí zamilovanosti. Půl roku je docla dost. Jen ses holt zamilovala do představy že o tebe někdo má zájem, ne do konkrtního člověka a tedˇpotřebuješ zjistit, jestli můžeš toho konkrétního chlapa mít ráda.

Pokud chceš aby se vůči tobě choval jinak, musíš mu říct co a proč tě zraňuje a říct mu co by ti tědy dělalo radost. Ani zamilovanost nezpůsobí, že dotyčný čte druhému myšlenky.

Docela dobrý princip jak se naučit akceptovat a komunikovat vlastní potřeby je tzv. nenásilná komunikace. Poslechni si tady audiodokument

A jinak ne – nemiluješ ho, láska je to co přijde a nebo nepřijde po té, co skončí zamilovanost - to že skutečně máš ráda, respektuješ, podporuješ a pečuješ o toho druhého - tak jak je, ne o iluzi jaký by měl být.

https://vltava.rozhlas.cz/…kace-6249993

a když tě to zaujme, tak zkus buď knihu https://www.kosmas.cz/…ace-v-praxi/

a nebo on-line seminář https://nenasilnakomunikace.org/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10749
4.4.21 16:23

@Petra0009 Já ti nevím, ale žádný problém nevidím :nevim: Opravdu ti zkazí náladu to, že se nechce s tebou dívat na film, kerý už viděl tolikrát? Možná by ti pomohlo, kdyby sis přestala všechno brát tak osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30638
4.4.21 16:41

@Petra0009
Vyčkat. Ale jestli je prudký a utrhuje se na tebe po 5 měsících, dream man to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
4.4.21 17:48

@lleennttiillkkaa
Viděli jsme ho jednou… A o dětech mu nevykladam. O stěhování a dětech mluví on.. Ja se v tomhle držím zpatky, protože jsme spoli chvíli.. Nechci si malovat obraz šťastné rodinky tak brzy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
4.4.21 17:49

@Ou děkuji moc. určitě se podívám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
4.4.21 17:56
@Sany80s píše:
Co to znamená, že je prudké povahy?
Jinak si musíš uvědomit, že pokud jsou ty začátky velmi intenzivní, tím rychleji opadnou, vy jste spolu strávili velmi mnoho času.
Jinak z toho nejsem schopna úplně rozklíčovat, jaký ten váš vztah bude, zda on bude ten typický, co se veze nebo ne.
Z toho, co píšeš, mi přijde, že jsi kapku hysterická.

Hned vylitne. Třeba něco děláme a ja jen zminim, že by to šlo udělat i jinak… A on hned, ze takhle jako fakt ne, ze neni idiot, ze by to pak dalo mnohem víc práce. Apod. Přitom to je úplná prkotina.pak si prijdu, ze nesmím ani říct svůj nazor nebo se na te práci taky podilet. Akorát na vaření to mu jsem dobrá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
4.4.21 18:01
@Nelel12 píše:
Jak dlouho si byla sama? Jestli ty nejsi moc aktivní..a přecitlivělá. Na to se vykašli. On asi okolo tebe jak motýlek lítat věčně nebude. Pravda, že to opadlo rychle mezi váma, ale jako nic, co by tě mělo hnát k myšlenkám na rozchod, nech ten vztah plynout a nehledej zmatky, tam kde nejsou. Nebo se z tebe zachvili zblázní a budeš za hysterii.

Bez vazneho vztahu jsem byla dva a pul roku. Pak jsem mela par známosti, které bohužel dřív skoncili nez pořádně začali a pak jednoho kamarada s vyhodama. Který me bohuzel miloval, ale ja ho milovat nedokázala.
Přecitlivěla jsem, to o sobe vím. Snažím se s tim pracovat, myslim, ze to bylo se mnou i horší 8o. Aktivní jsem taky, odpočívat umím malokdy. A kdyz k nemu přijedu, tak bych radši něco podnikala, nez ze se on diva do mobilu a ja varim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat