Co se stane po nahlášení podezřelého videa na webových stránkách?

7385
21.7.13 16:17

co se bude dit dal

Omlouvám se předem, doufám, že tu podobně téma není, jsem znechucena a v šoku. K veci. Nebudu jmenovat, každému dojde. Na jedněch známých net stránkách s videi jsem poustela své dceři videa s pohádkami a různé zvířátka a tak jsem zadavala i různá jména drůbeže a naskočí mi 20 ti sekundovém video dětského holciciho přirození, podle nozicek tak 3-5 let… Okamžitě jsem to nahlasila oněm stránkám, ale pořád mi to vrtá hlavou, jestli jsem to neměla třeba nahlásit přímo policii? Mám strach, že ten server dotyčné video i s uživatelem, který ho tam dál pouze smaže a ticho po pěšině. Tohle je hnus největší a všem prasakum bych nejradši… Ještě podotýkám, to nebylo video někde z koupaku, to bylo cílené. Chudacek maličká, doufám, že je ok a že ten deb..il, co to točil je jen hodně špatný vtipalek. Je to hnus a absolutně bych to nečekala na takových stránkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
21.7.13 16:24

Samozřejmě, že to jen smažou, uživatele bloknou a jedeme dál… Nevím, co čekáš :nevim: Samozřejmě by bylo správné předat video a IP adresu a vše o uživateli, podat trestní oznámení na neznámého pachatele… No už je vidím, jak se řítěj :|

(mimochodem jsi mi připomněla poněkud veselejší historku, dětem googlím obrázky, abych hned ukázala, cojaké slovo znamená, řešili jsme rozdíl mezi lavičkou a hlavičkou. Na dotaz hlavička hned jako první vyskočila dětská hlavička čouhající z ženského mezinoží - porod :zed: Naštěstí to nějak nepobrali, co to je :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
21.7.13 16:39

Někde na webu policie byl přímo formulář pro nahlášení internetové kriminality, poslala bych to přes něj i policajtům… ;) Ale adresu si už nepamatuju. Jen vím, že jsem takhle už jednou něco na PČR hlásila…

Tak jsem pohledala a našla:

http://www.policie.cz/…inality.aspx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.13 18:39
@MarieOVMUC píše:
Omlouvám se předem, doufám, že tu podobně téma není, jsem znechucena a v šoku. K veci. Nebudu jmenovat, každému dojde. Na jedněch známých net stránkách s videi jsem poustela své dceři videa s pohádkami a různé zvířátka a tak jsem zadavala i různá jména drůbeže a naskočí mi 20 ti sekundovém video dětského holciciho přirození, podle nozicek tak 3-5 let… Okamžitě jsem to nahlasila oněm stránkám, ale pořád mi to vrtá hlavou, jestli jsem to neměla třeba nahlásit přímo policii? Mám strach, že ten server dotyčné video i s uživatelem, který ho tam dál pouze smaže a ticho po pěšině. Tohle je hnus největší a všem prasakum bych nejradši… Ještě podotýkám, to nebylo video někde z koupaku, to bylo cílené. Chudacek maličká, doufám, že je ok a že ten deb..il, co to točil je jen hodně špatný vtipalek. Je to hnus a absolutně bych to nečekala na takových stránkách.

My jsme pred rokem podavali trestni oznameni na magora co nejen nam ale i par dalsim mainam, tak ukradl fotky z FB. Podotykam ja jich tam mela jen 5 a vsechny obleceny nic nahatyho jen od fotaka foceny ale nejaky ostatni tam byli i prckove v bazenku na zahrade nebo jak se domou koupou atd. Policie mu udelala domovni prohlidku kvuli podezreni z pedofilie a nasla mu plnej disk deti a vse kolem nich prevazne nahaty :poblion: ale nejlepsi na tom je to :zed: ze samozrejme priznal, ze fotky z FB ukradl a mel je v pc ale rekl, ze nefotil ty nahaty deti ale ty stromy a keře a pozadi za nima a oni mu ale vuuuubec nic nemuzou chvivakovi jednomu :zed: :poblion: takze dle me si vesele stahuje prcky a deti dal pac je vysmatej a buh vi kam je vsude vystavuje na jaky servery ci kam to prodava dal :zed:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama