Co s víčkama, sbírá někdo?

31695
20.7.13 11:09

co s víčkama, nevíte kdo sbírá?

Ahojky, potřebovala bych poradit. Někdy v zimě jsme narazila na sbírku víček pro nějakého chlapečka, z Moravy, na FB měl akci. Tak jsem je začala sbírat, kamarádka taky, ale na toho chlapečka ta sbírka skončila asi už v květnu, a nakonec mám pocit, že ani neměli sběrný místo v Praze. No a já tu mám teĎ půl igelitky víček, sice to není moc, ale je mi to líto vyhodit…nevíte o někom, pro koho se sbírají, a mají sběrný místo v Praze? Protože zase nechci za víčka v hodnotě pár korun platit drahý poštovný, to ty peníze místo pošty dám taky raději na charitu :nevim: poradíte? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1848
20.7.13 11:40

Na FB se sbírají víčka pro chlapečka, Daniela Trdlu. Najdi si skupinu „Víčka pro Danečka“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
20.7.13 11:40

U nás je berou na poště a v knihovně, tak mrkni, jestli u vás třebas taky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4784
20.7.13 11:47

U nás v lékárně na chlapečka s obrnou, koukni po okolí třeba na něco narazíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4721
20.7.13 12:04

Ve Slanem jsou igelitky v autobusech CSAD na nejakeho chlapecka, jmeno si nepamatuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
20.7.13 12:11

Určitě pro Danielka, najdi si na fb… sbíráme celá ves a celé naše okolí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
20.7.13 13:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
20.7.13 13:22

Pro toho Danečka v Praze sběrné místo není :think: buď se ještě mrknu na ty autobusy, nebo na tu Markétku, to bydlí na Jižáku, a je možný jim to tam doručit. každopádně díky za pomoc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.13 16:05

Dají se zbírat i jiná víčka než jen od pet lahví:

A jaká víčka se sbírají? Víčka od pivních sudů tzv. KEGy (označení PS či 6 v trojúhelníku), víčka od kávy zbavená polepek a papíru uvnitř, víčka od šlehačky, od PB lahví, aviváží (označení PP či 5 v trojúhelníku), víčka z krabiček od žvýkaček zbavená nálepek s označením HDPE, PE-HD (2 v trojúhelníku) či víčka od PETek, Cappy, mléka (2 v trojúhelníku), rovněž i žluté obaly od Kinder vajíček a odměrky od Sunaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
20.7.13 16:46

Danielek Trdla https://www.facebook.com/daniel.trdla?…

zeptej se maminky Petry, akoráz dělá svozy víček. Také tu pro ni mám pytel :srdce:

Daneček měl podobný TP jako moje mimi, jenže on přišel na svět o hodně dříve a moje mimi bylo vyháněno po termínu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.7.13 20:26

Já je posílám přímo paní Trdlové poštou… kdybys chtěla písni SZ a já ti pošlu adresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
20.7.13 22:16
@Mína13 píše:
Já je posílám přímo paní Trdlové poštou… kdybys chtěla písni SZ a já ti pošlu adresu.

no já myslím, že poštou se to moc nevyplatí, co jsem slyšela, tak to vykupují za cca 6 korun kilo, ty víčka, a poslat pár kilo, a dát za poštu kolem 60 korun, nevím no :nevim: to těch 60 korun dám taky na dobrpu věc. já jsem nakonec koukala na ten FB, a našla jsem tam, že v Baumaxu kousek od nás, to taky sbírají pro nějakou holčičku. tak to zavezu tam, máme to 2 zastávky busem. ale každopádně všem moc děkuju za tipy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.13 23:54

Moje bývalá spolužačka sbírá pro svoji holčičku. https://www.facebook.com/vickaproanicku?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.7.13 07:56

@slavuska1

mně to je jednou kolik dám za poštu, když to chlapečkovi pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
21.7.13 10:32
@Mína13 píše:
@slavuska1mně to je jednou kolik dám za poštu, když to chlapečkovi pomůže…

já to nemyslím zle :kytka: ale jen mi přijde logičtější v tomto případě toma chlapečkovi poslat třeba 70 korun na účet, než mu poslat 5 kilo víček, za který ve sběrně dostane 30 korun, a cca 70 korunama „sponzorovat“poštu :nevim: radči dám celou 100 na dobrou věc, 70 korun na účet nějakému děťátku, a víčka v hodnotě 30 korun donesu na sběrný místo v okolí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama