Co se děje? 33tt

Anonymní
4.1.21 21:04

Co se děje? 33tt

Ahoj, prosím o radu. Jsem prvorodička takže nemám žádné zkušenosti. Jsem ve 33tt +2
Od 6 hodiny mi začalo strašně tvrdnout břicho, každých 10 minut chodím na WC, malá se mi pohybuje normálně jako každý den, ale ty křeče jsou nehorázný. Nemůžu se postavit, pořádně chodit, ležet mi nepomáhá spíš mi přijde že je to ještě horší. Teď se mi začala motat hlava a celkově se cítím strašně nervózní. Sprchu jsem zkoušela, na velké jsem taky byla, Magnosolov beru 2× denně podle Dr.
Myslíte že se něco chystá nebo to jsou jen poslíčci a já zbytečně plaším? Břicho mi tvrdlo ze začátku po půl hodině vždy na dvě minuty.
Teď je to spíše každých 10 minut vždy tak na minutu a k tomu se přidají křeče.
Do toho mám divnej tlak v podbřišku, ale není to bolestivé, spíš nepříjemný. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3977
4.1.21 21:06

Jela bych do porodnice a takhle bych jim to popsala. Od toho tam jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
4.1.21 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu. Jsem prvorodička takže nemám žádné zkušenosti. Jsem ve 33tt +2
Od 6 hodiny mi začalo strašně tvrdnout břicho, každých 10 minut chodím na WC, malá se mi pohybuje normálně jako každý den, ale ty křeče jsou nehorázný. Nemůžu se postavit, pořádně chodit, ležet mi nepomáhá spíš mi přijde že je to ještě horší. Teď se mi začala motat hlava a celkově se cítím strašně nervózní. Sprchu jsem zkoušela, na velké jsem taky byla, Magnosolov beru 2× denně podle Dr.
Myslíte že se něco chystá nebo to jsou jen poslíčci a já zbytečně plaším? Břicho mi tvrdlo ze začátku po půl hodině vždy na dvě minuty.
Teď je to spíše každých 10 minut vždy tak na minutu a k tomu se přidají křeče.
Do toho mám divnej tlak v podbřišku, ale není to bolestivé, spíš nepříjemný. :nevim:

Zavolej do nemocnice tam ti poradí nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
4.1.21 21:07

Jeď do porodnice na kontrolu když to trvá tak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
4.1.21 21:08

Val do porodnice. Okamžitě. Nebo ještě lépe - volej záchranku. 33 tt je brzo a ty zjevně rodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
4.1.21 21:09

Taky bych raději zajela do nemocnice. Já to tvrdnutí taky mívám, ale takový křeče to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
4.1.21 21:13

Já jsem 33+3, taky první těhu, občasné nepříjemné tvrdnutí mám už pár měsíců, párkrát za den. Ale křeče? Nebo podobné bolesti? Rozhodně ne. Okamžitě bych jela do špitálu. Do břicha nevidíš. Já jela už kvůli větším „blbostem“. Radši zbytečně 100× než jednou pozdě. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
4.1.21 21:14

Okamžitě do porodnice. Vždyť nemůžeš ani chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 21:22

Díky moc, přítel mi pobali zbytek věcí a radši jedem. Volala jsem do nemocnice zvedla to velmi „příjemná“ Mám zkusit dát nohy nahoru a pít hodně vody, ale jestli se tedy necítím dobře ať přijedu, ale podle popisu to jsou poslíčci a jsem vyplašená tak se mám hlavně uklidnit.
:roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1374
4.1.21 21:49

Hlavně klid, ničeho se neboj, do nemocnice jeď a kašli na to co na to říkají sestřičky, to nejsou lékaři a jestli je noční návštěvy těhotných obtěžují, tak ať to nedělají. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
4.1.21 21:52
@Anonymní píše:
Díky moc, přítel mi pobali zbytek věcí a radši jedem. Volala jsem do nemocnice zvedla to velmi „příjemná“ Mám zkusit dát nohy nahoru a pít hodně vody, ale jestli se tedy necítím dobře ať přijedu, ale podle popisu to jsou poslíčci a jsem vyplašená tak se mám hlavně uklidnit. :roll:

Držím palce ať je všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6106
4.1.21 22:38

Taky bych určitě jela. To vypadá na porod. Držím palce ať se pletu a je vše OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
5.1.21 09:13

Ahojky, tak jak jsi dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
5.1.21 10:31

@slamar Taky mě to zajímá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 10:51

Po dvou hodinách mě včera konečně ošetřili. Malá se mi tlačí pomalu ven, na ultrazvuku byli vidět kontrakce. Dali mi infuzi magnesia a poslali mě domů s tím, že až se to rozjede tak mám přijet. Od včera se to teda vůbec nezlepšilo a je to furt to samé. Jsem vážně naštvaná na přístup doktorů, jelikož moje malá bambulka má váhový odhad pouze 1800 gramů a nerada bych něco zanedbala. Sestra byla důležitější než doktorka a koukala na mě jak na blázna a furt mi opakovala nohy nahoře.
Snažím se nestresovat a být v klidu tak snad to bude v pořádku.
Jinak vám moc všem děkuju za rady a podporu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat