Co se smi do letadla?

Anonymní
10.9.18 18:56

Co se smi do letadla?

Ahoj holky, ve ctvrtek poprve letim letadlem na dovcu a chci se zeptat, zda ty 100ml lahvicky v pruhledne tasce plati pouze pro prirucni zavazadla, nebo i pro kufr? A zabavi mi treba malinkou tubicku s vterinovym lepidlem v kufru? (mam bryle, ktere trochu zlobi :D)? Diky moc!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33080
10.9.18 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ve ctvrtek poprve letim letadlem na dovcu a chci se zeptat, zda ty 100ml lahvicky v pruhledne tasce plati pouze pro prirucni zavazadla, nebo i pro kufr? A zabavi mi treba malinkou tubicku s vterinovym lepidlem v kufru? (mam bryle, ktere trochu zlobi :D)? Diky moc!

Proč se ptáš anonymně? Co je na lepidlu na brýle tak intimního? ;)
Pro kufr striktní omezení neplatí,pochopitelně s danými výjimkami.Přečti si na stránkách Letiště VH instrukce pro cestující.
Nezlob se, ale občas mi zůstává rozum stát, jaké dotazy tu padají a jaká je lenost si potřebné vyhledat jinde než na EM.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 19:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 18:59
@Burj Chalifa píše:
Proč se ptáš anonymně?Co je na lepidlu na brýle tak intimního? ;)

Kvuli par lidem zde jiz radeji vsechny diskuze zakladam anonymne. Blba zkusenost a hnusne osobni zpravy..

• Citovat
  • Nahlásit
33080
10.9.18 19:01
@Anonymní píše:
Kvuli par lidem zde jiz radeji vsechny diskuze zakladam anonymne. Blba zkusenost a hnusne osobni zpravy..

Přečti si pravidla. Pokud byly i ostatní dotazy tak hloupé jako tento, tak se ostřejším odpovědím ani nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12431
10.9.18 19:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ve ctvrtek poprve letim letadlem na dovcu a chci se zeptat, zda ty 100ml lahvicky v pruhledne tasce plati pouze pro prirucni zavazadla, nebo i pro kufr? A zabavi mi treba malinkou tubicku s vterinovym lepidlem v kufru? (mam bryle, ktere trochu zlobi :D)? Diky moc!

Tato pravidla platí jen pro příruční (kabinové) zavazadlo. U odbaveného se tekutiny neřeší. Vteřinové lepidlo pro jistotu dej do odbaveného kufru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.18 19:04
@Burj Chalifa píše:
Přečti si pravidla. Pokud byly i ostatní dotazy tak hloupé jako tento, tak se ostřejším odpovědím ani nedivím.

Letim poprve, hledala jsem na spouste webu a vsude pisou neco jineho. Osobni zkusenost je osobni zkusenost. Omlouvam se ti, jestli te to tak pobourilo.

• Citovat
  • Nahlásit
2100
10.9.18 19:04

V kufru můžeš mít až na nějaké nebezpečné věci, které jsou vyjmenované na stránkách letiště v podstatě cokoli. Tzn. klidně litrový sprcháč i tubu lepidla. Omezení na 100 ml platí pro příruční zavazadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12431
10.9.18 19:06

Tady je to podrobně: https://www.prg.aero/…it-na-palubu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2100
10.9.18 19:08
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30286
10.9.18 19:21
@Anonymní píše:

V odbaveném kufru mít vteřinové lepidlo můžeš.
A tenhle dotaz není intimní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19406
10.9.18 19:55
@Burj Chalifa píše:
Proč se ptáš anonymně? Co je na lepidlu na brýle tak intimního? ;)
Pro kufr striktní omezení neplatí,pochopitelně s danými výjimkami.Přečti si na stránkách Letiště VH instrukce pro cestující.
Nezlob se, ale občas mi zůstává rozum stát, jaké dotazy tu padají a jaká je lenost si potřebné vyhledat jinde než na EM.Příspěvek upraven 10.09.18 v 19:00
:potlesk:
a navíc je tu těchto stejných diskusí už mraky :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4010
10.9.18 20:04

Ja to nechapu,pokud vam ten dotaz vadi tak proc na nej odpovidate??A co vam tak moc vadi anonym?Co nechci to nectu,a na co odpovidat chci,tak je mi uplne fuk jestli to zaklada anonym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19406
10.9.18 20:06
@Ivana 85 píše:
Ja to nechapu,pokud vam ten dotaz vadi tak proc na nej odpovidate??A co vam tak moc vadi anonym?Co nechci to nectu,a na co odpovidat chci,tak je mi uplne fuk jestli to zaklada anonym.

ale anonym zde má určitá pravidla, tento dotaz nemá důvod být anonymní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33080
10.9.18 20:10

@stinga
tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
11.9.18 00:08

@stinga me spis fascinuje jak kazdej zaklada diskuzi anonymne a v prubehu se stejne odkope :nevim:
Anonyme, ty maly lahvicky plati pouze pro kabinove/prirucni zavazadlo, do velkeho kufru pro odbaveni si pak dej vetsi kosmetiku apod, vcetne toho lepidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat