Co se smi do letadla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:56
Co se smi do letadla?

Ahoj holky, ve ctvrtek poprve letim letadlem na dovcu a chci se zeptat, zda ty 100ml lahvicky v pruhledne tasce plati pouze pro prirucni zavazadla, nebo i pro kufr? A zabavi mi treba malinkou tubicku s vterinovym lepidlem v kufru? (mam bryle, ktere trochu zlobi :D)? Diky moc!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 10.09.18 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ve ctvrtek poprve letim letadlem na dovcu a chci se zeptat, zda ty 100ml lahvicky v pruhledne tasce plati pouze pro prirucni zavazadla, nebo i pro kufr? A zabavi mi treba malinkou tubicku s vterinovym lepidlem v kufru? (mam bryle, ktere trochu zlobi :D)? Diky moc!

Proč se ptáš anonymně? Co je na lepidlu na brýle tak intimního? ;)
Pro kufr striktní omezení neplatí,pocho­pitelně s danými výjimkami.Přečti si na stránkách Letiště VH instrukce pro cestující.
Nezlob se, ale občas mi zůstává rozum stát, jaké dotazy tu padají a jaká je lenost si potřebné vyhledat jinde než na EM.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 19:00

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 18:59
@Burj Chalifa píše:
Proč se ptáš anonymně?Co je na lepidlu na brýle tak intimního? ;)

Kvuli par lidem zde jiz radeji vsechny diskuze zakladam anonymne. Blba zkusenost a hnusne osobni zpravy..

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 10.09.18 19:01
@Anonymní píše:
Kvuli par lidem zde jiz radeji vsechny diskuze zakladam anonymne. Blba zkusenost a hnusne osobni zpravy..

Přečti si pravidla. Pokud byly i ostatní dotazy tak hloupé jako tento, tak se ostřejším odpovědím ani nedivím.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4695 příspěvků 10.09.18 19:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ve ctvrtek poprve letim letadlem na dovcu a chci se zeptat, zda ty 100ml lahvicky v pruhledne tasce plati pouze pro prirucni zavazadla, nebo i pro kufr? A zabavi mi treba malinkou tubicku s vterinovym lepidlem v kufru? (mam bryle, ktere trochu zlobi :D)? Diky moc!

Tato pravidla platí jen pro příruční (kabinové) zavazadlo. U odbaveného se tekutiny neřeší. Vteřinové lepidlo pro jistotu dej do odbaveného kufru.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 19:04
@Burj Chalifa píše:
Přečti si pravidla. Pokud byly i ostatní dotazy tak hloupé jako tento, tak se ostřejším odpovědím ani nedivím.

Letim poprve, hledala jsem na spouste webu a vsude pisou neco jineho. Osobni zkusenost je osobni zkusenost. Omlouvam se ti, jestli te to tak pobourilo.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 10.09.18 19:04

V kufru můžeš mít až na nějaké nebezpečné věci, které jsou vyjmenované na stránkách letiště v podstatě cokoli. Tzn. klidně litrový sprcháč i tubu lepidla. Omezení na 100 ml platí pro příruční zavazadlo.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4695 příspěvků 10.09.18 19:06

Tady je to podrobně: https://www.prg.aero/…it-na-palubu

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 10.09.18 19:08

https://m.prg.aero/…do-zavazadla

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 10.09.18 19:21
@Anonymní píše:

V odbaveném kufru mít vteřinové lepidlo můžeš.
A tenhle dotaz není intimní

stinga
Závislačka 4152 příspěvků 6 inzerátů 10.09.18 19:55
@Burj Chalifa píše:
Proč se ptáš anonymně? Co je na lepidlu na brýle tak intimního? ;)
Pro kufr striktní omezení neplatí,pocho­pitelně s danými výjimkami.Přečti si na stránkách Letiště VH instrukce pro cestující.
Nezlob se, ale občas mi zůstává rozum stát, jaké dotazy tu padají a jaká je lenost si potřebné vyhledat jinde než na EM.Příspěvek upraven 10.09.18 v 19:00
:potlesk:
a navíc je tu těchto stejných diskusí už mraky :nevim:

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 10.09.18 20:04

Ja to nechapu,pokud vam ten dotaz vadi tak proc na nej odpovidate??A co vam tak moc vadi anonym?Co nechci to nectu,a na co odpovidat chci,tak je mi uplne fuk jestli to zaklada anonym.

stinga
Závislačka 4152 příspěvků 6 inzerátů 10.09.18 20:06
@Ivana 85 píše:
Ja to nechapu,pokud vam ten dotaz vadi tak proc na nej odpovidate??A co vam tak moc vadi anonym?Co nechci to nectu,a na co odpovidat chci,tak je mi uplne fuk jestli to zaklada anonym.

ale anonym zde má určitá pravidla, tento dotaz nemá důvod být anonymní

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28966 příspěvků 10.09.18 20:10

@stinga
tak

ocean.mama
Povídálka 47 příspěvků 11.09.18 00:08

@stinga me spis fascinuje jak kazdej zaklada diskuzi anonymne a v prubehu se stejne odkope :nevim:
Anonyme, ty maly lahvicky plati pouze pro kabinove/prirucni zavazadlo, do velkeho kufru pro odbaveni si pak dej vetsi kosmetiku apod, vcetne toho lepidla.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >