Co se mnou je?

Anonymní
26.4.17 12:43

Co semnou je?

Nevím co semnou je. Je mi 20 let, nikdy jsem neměla ještě žádný vážný vztah. Líbala jsem se pouze pákrát a to v opilosti v přinucení. Když se začnu výdat s nějakým klukem a za střízliva něco na mě zkouší, tak couvu. Bojím se že se nebudu umět líbat, nebo to budu dělat špatně. Nakonec většinou zjistím že to nebyl ten pravý a nelituji že jsem s ním nic neměla. Poradíte jak se posunout a překonat ten blok? Každá kámoška se líbala už s tolika klukama, měla tolik vztahů a já furt nic:-((

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

80
26.4.17 12:47

Ahoj myslim ze to neni nic vazneho az prijde ten pravy vztah tak to poznas a strach z tebe opada… mela jsem to same taky jsem se vseho bala a stydela se atd. ae pak prisel jeden kluk vše jsem mu rekla jaka jsem atd a uz jsem citila ze je to ten pravy na nic nespechal vzdy pockal az budu chtit ja.. taky jsem si myslela ze neumim libat ale tak nejak to prislo smao

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
26.4.17 12:57

Ahoj, já na tom přesně takhle byla do 23. Trochu už za exota, ale prostě jsem to brala, jak to bylo. Odmítla jsem takhle asi 5 kluků (chudáci, ale prostě to neslo). Nakonec se ten pravý ukázal a nemůžu teda říct, že bych toho nějak litovala, že jsem si počkala. ;) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
26.4.17 12:58

No nevím teda mi připadáš trochu jako troll, ve dvaceti už jsem opravdu neřešila s kámoškama s kým se líbaly… to jsme probíraly naposledy asi na základce :mrgreen: pokud je to pravda tak vyhledej nějakou pomoc… čím víc roků ti bude tím víc budeš ta divná panna

• Nahlásit
  • Citovat
915
26.4.17 13:16
@Anonymní píše:
Nevím co semnou je. Je mi 20 let, nikdy jsem neměla ještě žádný vážný vztah. Líbala jsem se pouze pákrát a to v opilosti v přinucení. Když se začnu výdat s nějakým klukem a za střízliva něco na mě zkouší, tak couvu. Bojím se že se nebudu umět líbat, nebo to budu dělat špatně. Nakonec většinou zjistím že to nebyl ten pravý a nelituji že jsem s ním nic neměla. Poradíte jak se posunout a překonat ten blok? Každá kámoška se líbala už s tolika klukama, měla tolik vztahů a já furt nic:-((

Tak tohle jsem resila s holkama v patnacti letech, tusim :) Pak jsem prisla na to, ze ono ani neni co ucit, je to prirozeny instinkt, proste delas co je ti prijemne. Takze az potkas nekoho kdo se ti bude hodne libit a bude mezi vami ta spravna chemie, tak to proste pujde samo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21379
26.4.17 13:23

Ve dvaceti jsem na tom byla podobně. Ale kámoškám jsem se teda nesvěřovala. Není žádné pravidlo, kdy musíš být políbená. Dělej jen to, co je ti příjemné, nebo budeš v křeči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9597
26.4.17 13:50
@Doe_Jane píše:
No nevím teda mi připadáš trochu jako troll, ve dvaceti už jsem opravdu neřešila s kámoškama s kým se líbaly… to jsme probíraly naposledy asi na základce :mrgreen: pokud je to pravda tak vyhledej nějakou pomoc… čím víc roků ti bude tím víc budeš ta divná panna

Neprehanej. 20 let dneska neni zadny vek. A libat se a sexovat jen proto, aby nebyla „divna panna“ mi prijde nechutne.

Kazdy a kazda dospiva jinak rychle. Nekdo se nemuze dockat 15, az to bude legalni, a nekdo dospeje az po dvacitce. Hlavne se do niceho nenut jen proto, ze ostatni to delaji. Tim si vse krasne, co s laskou souvisi, muzes dost znechutit. Uzivej si mladi, nepremyslej nad tim a najednou zjistis, ze uz to prislo samo a bez nuceni :kytka:

Taky jsem byla v minulem stoleti „divna“, ze jsem prvniho kluka mela az v 19 letech, kdy nektere spoluzacky byly uz tehotne a vdane :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama