Co si mám myslet? Chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:03
Co si mám myslet? Chlap

Zdravím ve spolek.
Vím, že to sem úplně nepatří, ale i tak. Trošku tápám a nerozumím chlapům a proto si jdu pro vás názor. Jsem trošku v koncích.
Začnu úplně od začátku, kdy jsem začala chodit s jedním mužem. V ty době jsem poznala i právě onoho může-kamarád přítele,, se kterým jsem se ale nikdy zvlášť nebavila. Ba naopak. Hrozně dlouho jsme se nesnášeli. Hodně jsme proti sobě zbrojili, rejpali a podobně. Musím sama sobě přiznat, že se mi vždycky líbil a on to ví, protože jsem mu to v opilosti řekla, ale spíš to bylo proto, že jsem mu nakonec chtěla říct, že je to stejně idiot i přes svoji vizáž.
V prosinci loňského roku jsme zakopali válečnou sekeru a vycházíme spolu úplně v pohodě. Jenže já poslední měsíce zjistila, že se mi nejel líbí, ale jsem se do něj zakoukala. Mimo to jsem po 3 letech vztahu asi měsíc sama. Není to ale zakoukání ze zoufalství.
Vídám ho cca jednou, dvakrát do měsíce. Je to hudebník. Když měli posledně koncert, všimla jsem si, že po mě tak pokukuje - je možný, že je to sugesce.. Ale pak večer jsem ho potkala a začal mi dohazoval (jen na sex) svého kamaráda
Druhý den jsem ho potkala znovu a opět mi začal dohazovat někoho jiného. Ten první den jsem mu psala, jestli by neměl čas az skončí. Chtěla jsem s ním pouze mluvit, na to mi sice odpověděl, ale ne moc konkrétně. Pak konverzace o třech větách skončila. Minulý týden měli opět koncert a já se nějak v pátek večer v onom baru nachomejtla. Když mě spatřil, všimla jsem si, že na tom pódiu trošku změnil chování. Že už nebyl tak odvázanej, ale zklidnil to
Po koncertě mi opět dohazoval, tentokrát našeho společného kamaráda, na sex. A tak jsem využila situace a řekla, že chci, ale s ním. Byly to jen gesta, protože jsme stáli od sebe asi 10m a byl hluk. Potom jsme se potkali u baru, kde jednomu známému, se kterým jsem šla na panáka řekl „nevo*ukej mi ji“. Zbytek večera jsem ho už neviděla a pak mu jen psala, jestli nechce přijít, ale odpověď žádná, už spal.
Na různých akcích se hodně střetáváme pohledy. Vidím, že po mě kouká. Ale nikdy sám nepřijde na kus řeči. Vždycky pozdraví první. Jednou zamnou dokonce přišel a pohladil mě po rameni a pozdravil. Jednou jsme ho z akce vezli domu. Byl opilej a v autě do mě zas něco valil. Druhý den mi kámoška řekla, že má spíš pocit, že je to takový koketování, než nějaká „buzerace“. Říkám si, že by ho třeba ani nenapadlo, že z ty nenávisti se ve mě mohl zrodit zájem.
Nechci být úplně konkrétní, aby to v tom někdo nenašel. Do toho všeho je dost hrdý, a bylo mi řečeno, že kdybych ho nezajímala nebo se mu nelíbila, nebavil by se semnou.
Vůbec nevím, co mám dělat a co si mám myslet. V mé přítomnosti na sebe dost upozorňuje, jako kdyby chtěl, abych si ho všimla.
Nechci si mu vylejt srdce o tom, jak to mám, abych se neznemožnila. Koneckonců tam cítím z mé strany jen chtíč. A říkám si, proč vlastně ne, že jo. Nikdy předtím mě ani nenapadlo, že by to všechno dělal proto, že se mu vlastně libim.
Jaký na to máte názor? A omlouvám se za román a za zoufale psaní. Hezky den ❤️

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 21.07.19 19:17

Mám na to takový názor, že tě bere jako levnou holku do postele. Zájem o ženu vypadá úplně jinak.

krysoleta
Povídálka 49 příspěvků 21.07.19 19:17

Myslím, že sis i odpověděla. Jestli ti stačí sex, tak do toho jdi a zkus to na něj. Zbytek uvidíš potom :)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 21.07.19 19:24

Ježíš jsi do něj zakoukana právě proto, že tě vlastně odmítá, ale dělá to tak, že tě to láká. Pravděpodobně má strach ojet kámošovi holku, ale i tak by tě měl jen na to jedno. Ty se prober, chudák tvůj chlap. Protože kdyby tenhle kývl šla by si.

mývalova žena
Kecalka 153 příspěvků 21.07.19 19:25

Někdy je lepší si nemyslet nic, aneb hledáš něco tam, kde nic není. Jestli tě na něco má, tak spíš jako „živou konzervu“ - až nebude mít kam ubytovat toho svýho slimáka, dojde i na tebe. Ale pak se odstěhuje. Máš tohle jednání za potřebí? Předpokládám, že už ti není 20 a na takovouhle naivitu už moc nemáš nárok.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9498 příspěvků 21.07.19 19:29

Ja ti nevim :think:

Denisa56
Kelišová 6853 příspěvků 21.07.19 19:30

Hudebník, pařmen, rád se napije, rád si zakuká, je zvyklý na zájem holek a užívá si to. Jestli tě to láká, tak do toho jsi a vybal to na něj narovinu. Ale připrav se, že budeš jen jedna z mnoha, další zářez na pažbě. Kdyby měl skutečný zájem, choval by se jinak. Podle tvého popisu na mě působí jako samolibej frajírek a ty tím, že chodíš jakoby náhodou do báru, kde zrovna hraje, mu solidně nahráváš, aby si tě vychutnával. Ale jak říkám, jestli chceš jen nezávaznej sex, proč ne, ale víc od toho nečekej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:31

Žádného chlapa nemám. Jsem sama, jak jsem psala @Martha03

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15957 příspěvků 21.07.19 19:33

Víš co kluci co hrají mají takový nabídek a povolných holek co po nich lezou, hele některý lezou i když tam jsou s manželkou :roll: takže si za tebe udělá čárku a jede se dál

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 21.07.19 19:33
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 19:33

@Denisa56 a proč po mě furt tak kouká a ještě mi dohazuje random kluky? Nechápu tohle jeho chování :nevim:

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 21.07.19 19:34
@Anonymní píše:
@Denisa56 a proč po mě furt tak kouká a ještě mi dohazuje random kluky? Nechápu tohle jeho chování :nevim:

Hraje si s tebou jako kočka s myší. A samozřejmě mu dělá dobře tvůj zájem.

mývalova žena
Kecalka 153 příspěvků 21.07.19 19:34

@Denisa56 a nejhorší je, že on jí vlastně ani vojet nechce, jinak už by to dávno udělal, bez urážky vůči zakladatelce, nehodnotí to ji, ale on si myslí, že má na vyšší ligu. Toho bych totálně odstřelila :cert:

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 21.07.19 19:36

On te podle me bere jako takove male roztomile telatko :nevim:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15957 příspěvků 21.07.19 19:36
@Anonymní píše:
@Denisa56 a proč po mě furt tak kouká a ještě mi dohazuje random kluky? Nechápu tohle jeho chování :nevim:

protože se chováš směšně víc co si pak kluci o takových povídají v šatně

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama