Volba rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 20:22
Volba rozchodu

Ahoj, měla bych otázku na ty z vás, kteří už jsou starší a něco zažili, nebo mají zkušenosti. Blbé komentáře si nechte. Je mi 18 let a mému příteli bylo 24 let. Jsme spolu 3 roky a pár měsíců. Před tímto vztahem jsem jiný vztah neměla. Je to můj první kluk i v sexu. Dříve náš vztah byl dost na nic, hádali jsme se a řešili nedostatky. Teď je to mnohem lepší, nedostatky jsme doplnili a nehádáme se. Řekla bych, že je to ideální vztah, který by nám všichni mohli závidět. Ve všem si rozumíme, sex je skvělej. Jenže teď k tomu problému. Je to můj první kluk, jezdíme na fesťáky a různé akce a já mám prostě chuť si něco zkusit s někým jiným… Nemyslím hned s někým spát, ale třeba jen se nechat od něj balit a tak… děkuji za názor. :roll:

Reakce:
wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 20.07.19 20:27

A jak zni otazka :think:?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 20.07.19 20:33

Je jasny, ze chces zkouset neco noveho.Mas na to vek. I pro budouci zivot je lepsi par vztahu vyzkouset, aby si mohla porovnat a zjistit co vlastne mas rada a chces. Pokud toto obdobi preskocis, vetsinou se ti splasi hormony pozdeji, treba v dobe kdy s pritelem zalozis rodinu a pak to napacha mnoho skody a bolesti. Samozrejme se najde par vyjimek, co jsou spolu od 15,prvni partneri, miluji se, maji deti a krasny vztah-ja osobne nikoho takoveho nikdy nepoznala.Vzdy ten jeden z nich nakonec potkal nekoho jineho a vymenil prechozeny vztah za neco noveho.

Náměsíčná
Závislačka 4510 příspěvků 20.07.19 20:33

Clověk se v životě nadělá konin. Když to tak cítíš jdi to toho :palec:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 20.07.19 20:41

Leo44
Kecalka 287 příspěvků 20.07.19 20:44

Mám kamarádku ta měla v životě jen jednoho kluka a teď jsou spolu 20 let mají dvě krásné děti a ona pokaždé řekne, že by v životě neměnila a že nikdy neměla touhu s někým jiným.

Mám druhou ta měla prvního po 4 letech chtěla zkoušet i jiné. Nakonec se dohodli že se rozjedou a že Teda ať si někoho zkusí. Do teď toho lituje protože už nenašla žádného chlapa jako byl ten její první teď jich měla už cca 9 a pořád ji nevyhovují. Lituje toho, že prý byla mladá a blbá a neviděla co má. Ten její první má teď tři děti a ženu u který on je její první. :lol:

No a pak mám kámošku a ta má svého prvního manžela a protože ona chtěla se nechat balit i jinýma tak chodí do baru tak se o ní někdo začne zajímat tak se nechá chvíli balit a pak přijde ten její dá ji polibek řekne něco ve smyslu že je zadaná a ona je spokojená, že ji někdo balil a že zároveň má svého chlapa kterého miluje

No a pak mám kamarádky které jsou rádi že si vyzkoušeli i jiné a teď mají konečně své partnery a nemají už chutě na jiné…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 20.07.19 20:50
@Leo44 píše:
Mám kamarádku ta měla v životě jen jednoho kluka a teď jsou spolu 20 let mají dvě krásné děti a ona pokaždé řekne, že by v životě neměnila a že nikdy neměla touhu s někým jiným.

Mám druhou ta měla prvního po 4 letech chtěla zkoušet i jiné. Nakonec se dohodli že se rozjedou a že Teda ať si někoho zkusí. Do teď toho lituje protože už nenašla žádného chlapa jako byl ten její první teď jich měla už cca 9 a pořád ji nevyhovují. Lituje toho, že prý byla mladá a blbá a neviděla co má. Ten její první má teď tři děti a ženu u který on je její první. :lol:

No a pak mám kámošku a ta má svého prvního manžela a protože ona chtěla se nechat balit i jinýma tak chodí do baru tak se o ní někdo začne zajímat tak se nechá chvíli balit a pak přijde ten její dá ji polibek řekne něco ve smyslu že je zadaná a ona je spokojená, že ji někdo balil a že zároveň má svého chlapa kterého miluje

No a pak mám kamarádky které jsou rádi že si vyzkoušeli i jiné a teď mají konečně své partnery a nemají už chutě na jiné…

A ted si vyber :lol: :lol:

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 20.07.19 20:53

Dopřej mu možnost na nalezení nějaké fajn ženy :palec:

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 20.07.19 20:58
@Tableta píše:
Dopřej mu možnost na nalezení nějaké fajn ženy :palec:

Vidím to podobně. Akorát marně přemýšlím, co toho kluka nutí - kromě šu. ání kdy ho napadne - bejt s takhle nevyzrálým dítětem. :roll:
„Máme skvělej vztah, ale chci jinýho“ - jako jasně, tohle prostě nejde nezávidět :potlesk: :potlesk: :potlesk:

atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 20.07.19 21:01

Měla jsem vztah od 17ti let. Do mých 29ti jediný vztah a jediný chlap (sex atp). Několik krizí. Posslední jsme neustáli. Po roce a třičtvrtě od rozchodu lituju. že jsem se snažila dávat něco dokupy a ztrtatila tak spoustu let. Zase s ním mám 2 krásný zdravý děti :srdce: Tím jak jsem byla mladá a neměla srovnání jsem přehlížela a tolerovala spousty věcí, protože mi zpočátku přišly normální. Ted se současným partnerem vidím, že to má být úplně jinak.
Za mě radím - pokud chceš zkoušet něco někde jinde, tak se rozejděte, nemá to smysl.
Neříkám, že nejsoui páry, které jsou spolu od puberty a klape jim to, ale moc jich není.

Leo44
Kecalka 287 příspěvků 20.07.19 21:05
@wildcherry píše:
A ted si vyber :lol: :lol:

Přesně ale za mě bych ji asi jen mohla napsat, že kdybych potkala mého muže tenkrát v 17 tak bych na jiného ani nepomyslela, a to máme přesně ten vztah kdy se nehadame, pouze občas něco někomu vytkne ( myšleno hele tady jsi nechal drobky, nebo kde je zase toto a tamsto nemůžeš to dávat na své místo?) takže prkotina nic vážného. sex je skvelej a mém krásnou dceru. Navzájem si vycházíme vstříc.

Asi proto jsou ženy které se nám snaží náš vztah zničit.

Epp.dron
Povídálka 17 příspěvků 20.07.19 21:06

Měla jsem kamarádku na střední, která měla stejnou potřebu jako ty. Začala svému příteli zahýbat, když některý z jejich bojovém chtěl něco víc, kopla ho do zadku a našla si jiného. Přítel se to dozvěděl, dokonce jí to i nějakou dobu toleroval, jenže co se nestalo, v době, ale pak on sám poznal slečnu, do které se zamiloval a kámošku opustil.
Jestli chceš poradit, tak navrhni příteli pauzu, bude to čestnější než mu nasazovat parohy za zády.

topkiss
Kecalka 402 příspěvků 20.07.19 21:37

Rozejdi se s ním. Nejdřív se vyblbni, pak se můžeš usadit. Jinak tě to dřív nebo později dožene a nebudeš nikdy spokojená. Pořád si budeš říkat co kdyby…

Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 20.07.19 21:48

Mám dvě velice blízké kamarádky, které jsou už cca 20 let s prvním partnerem, obě mají rodiny, obě jsou spokojené. Sice přiznávají, že ta zvědavost, jaké by to bylo s někým jiným, tam je, ale nikdy to nepřesáhlo teoretickou rovinu, obě věří, že jsou s tím pravým mužem a jestli můžu soudit, tak ty vztahy jsou opravdu pevné a šťastné. Pak mám ještě jednu kamarádku, která se z podobných důvodů rozešla (i když nebylo to to jediné, co ji v tom vztahu trápilo). Byla asi dva roky sama, hodně se navyváděla (nemyslím tím teda, že by vojela vše, co před ní nevyleze na strom, spíš si prostě užívala single život a sem tam muž se přichomýtnul :lol: ), teď má asi půl roku nový vztah a vypadá zatím taky velice spokojeně, rozchodu nelituje. Takže, můžeš si to risknout, no. Sama za sebe bych ti poradila, ať zůstaneš tam, kde jsi, protože normálních mužů pro život zase tolik volných k dispozici není, mi tak připadá, když se koukám kolem sebe. Ale jsi ještě fakt mladá, třeba za pět let potkáš toho na bílem koni.

Váš příspěvek
Reklama