Co si myslet? Proč mi nepodepíše?

Anonymní
15.9.20 19:26

Co si myslet?proč mi nepodepíše???

Ahoj.Jsem trochu mimo. Nechápu chování a myšlení některých mužů. Seznámila jsem se s mužem. Byla jsem u něj přes noc.On volný, já vdaná :oops: :oops: No vyspali jsme se spolu, ale bylo to takové jakože já dělala drahoty, on to prostě chtěl. Pak jsem odjela, rozloučil se se mnou docela chladně. Pak jsme si psali, že se ještě samozřejmě uvidíme. Pravda je, že jsem psala já jemu, on vždy odepsal. Teď před dvěma dny jsem mu psala jestli si udělá na mě půl dne čas, že bysme se mohli vidět. On že proč ne.Je hodně časově vytížený. Já mu napsala jestli bysme spolu mohli strávit i noc, případně dvě…Odpověď už nepřišla, i když vidím že je aktivní. Proč mi aspoň neodpoví, že ne, že už nemá vůbec zájem :zed: :zed: klidně mě může poslat do prčic, ale nestojím mu ani za odpověď. Proč? může mi to někdo vysvětlit? vím, že podlízat je ubohost.Ale já kdybych neměla zájem, tak to slušně napíšu a je to.Jsem z toho docela v prde.. :( :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4746
15.9.20 19:28

Asi nemá rád nedostupný. :think: Prostě se mu to nelíbilo, a je mu blbý ti to psát. Víc bych za tím nehledala, neponizuj se víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
15.9.20 19:28

Dobře ti tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
15.9.20 19:32

Měl s tebou sex, jsi vdaná. Co má od tebe ještě chtít? On je uspokojený. A že ti to nenapíše narovinu? Takových “vyhnívačů” je spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
15.9.20 19:34
@karkarka píše:
Dobře ti tak.

Ty nezklameš :mrgreen: přpadáš mi jako věčně naštvaná a nespokojená :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9512
15.9.20 19:34

Prostě ti to nenapíše. Je to jednodušší. Nejspíš se moc vnucuješ. Už mu nepiš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
15.9.20 19:35

@GabinkaCh kdepak, já sem naopak v manželství spokojena. Proto asi nechápu, že zakladatelka podvádí manžela a diví se že pro jiného chlapa byla jen zářez na pazbe. Taky ještě mohla stát v posteli za prd ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28582
15.9.20 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj.Jsem trochu mimo. Nechápu chování a myšlení některých mužů. Seznámila jsem se s mužem. Byla jsem u něj přes noc.On volný, já vdaná :oops: :oops: No vyspali jsme se spolu, ale bylo to takové jakože já dělala drahoty, on to prostě chtěl. Pak jsem odjela, rozloučil se se mnou docela chladně. Pak jsme si psali, že se ještě samozřejmě uvidíme. Pravda je, že jsem psala já jemu, on vždy odepsal. Teď před dvěma dny jsem mu psala jestli si udělá na mě půl dne čas, že bysme se mohli vidět. On že proč ne.Je hodně časově vytížený. Já mu napsala jestli bysme spolu mohli strávit i noc, případně dvě…Odpověď už nepřišla, i když vidím že je aktivní. Proč mi aspoň neodpoví, že ne, že už nemá vůbec zájem :zed: :zed: klidně mě může poslat do prčic, ale nestojím mu ani za odpověď. Proč? může mi to někdo vysvětlit? vím, že podlízat je ubohost.Ale já kdybych neměla zájem, tak to slušně napíšu a je to.Jsem z toho docela v prde.. :( :( :(

Myslím, že to nechává vyšumět, protože se mu to už nechce opakovat, tu neodpověd ber jako „ne“ a už mu nepiš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
@karkarka píše:
Dobře ti tak.

Jako vzdy kratky, ale presny komentar :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Čičorečka píše:
Měl s tebou sex, jsi vdaná. Co má od tebe ještě chtít? On je uspokojený. A že ti to nenapíše narovinu? Takových “vyhnívačů” je spousta.

A to právě nechápu. Takže srab, který se bojí to napsat přímo :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2532
15.9.20 19:37

Hele, proč by něco vymýšlel, když neodepsat nic je snazší :nevim: Na nějaké vysoké morální zásady jste si nehráli od začátku, tak je mu asi jedno, co si o něm budeš myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
15.9.20 19:39

@GabinkaCh ano přesně tahle paní či slečna se jí pořád něco nelíbí a pořád lidem ubližuje ať se jedná o cokoliv. divna to paní asi no. Neprejici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
15.9.20 19:40
@Anonymní píše:
Je hodně časově vytížený. Já mu napsala jestli bysme spolu mohli strávit i noc, případně dvě…Odpověď už nepřišla, i když vidím že je aktivní. Proč mi aspoň neodpoví, že ne, že už nemá vůbec zájem :zed: :zed: klidně mě může poslat do prčic, ale nestojím mu ani za odpověď. Proč? může mi to někdo vysvětlit? vím, že podlízat je ubohost.Ale já kdybych neměla zájem, tak to slušně napíšu a je to.Jsem z toho docela v prde.. :( :( :(

Tak s tim podlizanim uz davno zacalas a z tveho textu tomu rozumim tak, ze mu vlezlas do postele prakticky bez jeho vetsi snahy.

Ale pises, ze je casove hodne vytizeny, takze je i dost mozne, pokud ten sex stal za to, ze si ted preorganizovava casove plany tak, aby tu jednu, popr dve noci s tebou mohl stravit. Proc videt hned vsechno negativne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 19:40

Jako fakt je, že jsem nechtěla sex takhle brzy a on byl nadržený. Dělala jsem fóry no. Samozřejmě to jeho mlčení beru jako: je konec, dej mi pokoj

• Citovat
  • Nahlásit
28582
15.9.20 19:41
@Anonymní píše:
A to právě nechápu. Takže srab, který se bojí to napsat přímo :think:

Ale on nemusí nic, vztahy jsou snad dobrovolné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama