Co si myslíte o těch teroristických útocích?

Dračice 2
22.3.16 12:31

Co si myslíte o těch teroristických útocích?

Ptám se, jaký máte názor na to co se teď stále častěji děje v Evropě. To se budeme v budoucnu muset bát pustit děti do kina za zábavou, nebo někam vlakem, letadlem?
Budeme se bát chodit po ulici, cestovat na dovolenou? Politici stále jen řeční, odsuzují teroristické útoky a stále umírá více neviných lidí.
Copak to takhle jde stále těm šílencům ustupovat.
Ve jménu toho jejich bláznivého Aláha vraždí neviné lidi.
Já bych kromě Arabských a muslimských zemí tu jejich středověkou šílenou víru všade postavila mimo zákon. Zavřela tady u nás ty jejich mešity kde je ti jejich Imáni jen štvou proti nám. Udělali jsme jim snad něco? Ať si to vyznávají tam u nich a nám tady dají pokoj!!! :(

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54
22.3.16 12:35

Já osobně mám názor takový…že bych je sem nepouštěla a už vůbec bych se jim nepřizpůsobovala..protože to oni chtějí..jenomže náš stát a evropa všeobecně jsou zaslepeni a nebo moc dobře ví, jak zlé to je, ale nevědí jak z toho ven…my kvůli tomu už do ciziny nejezdíme..prostě máme strach..myslím, že nás už to tolik nezastihne, ale naše děti v dospělosti, nebo jejich děti…mě se to nelíbí..myslím, že se to dost vymyká z rukou :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Gianela
22.3.16 12:40

Poviem ti svoj názor…zbytočne sa trápiť, ži ako doteraz, uplne normálne, ty to neovplyvníš, vláda tomu nezabráni, snažia sa naoko posíliť bezpečnostné zložky, ale to je h…o platné, kde boli zložky v Bruselu než sa to stalo? prečo to riešia vždycyky po…!!?? ked si raz niekto zaumieni, že neco vyvede, tak to VYVEDE…vobec sa tým netrápim, len ma to rozčuluje, ja si budem letat po svete kam ja chcem a jezdiť metrom taky budem (žijem v PHA), fakt zbytočne sa strachovať, to by si uz zachvilu ani nevyšla z bytu…

• Citovat
  • Nahlásit
2780

Jsou to vymasteny hovada ty teroristi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346

No na vaše otázky je jediná odpověď ANO. Upřímně cestovat někam-kam? S dětma? Ani náhodou!!! Politici vždy řeční a řečnit budou, bohužel za jejich nečinnost platíme a platit budeme my-obyčejní lidé. Co s tím dělat? Podnikat defenstrace nebo snad petice, k čemu to? Politici si z toho stejně nic nedělají, když půjde do tuhého mají dost nahrabaného aby se sbalili do bezpečí a nás v tom nechali. Myslíte že oni budou stát v první línii? To určitě! My můžeme jen křičet že se nám to nelíbí, ale stejně nemáme tu moc abychom něco udělali. Všichni křičí že je tady nechtějí, ale kolik z těch co jdou tak slyšet byli zabránit na letišti v Ruzini převozu na Moravu těm uprchlíkům(prej křesťanům)??? Někdo řekne že když křičí na protestech že alespoň něco dělá, ale otázka je-má to účinek???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879

@Dračice 2 Já osobně jsem se zřekla dovolené už letos. Naštěstí jsem otěhotněla čimž jsem si potvrdila, že nikam cestovat nebudeme. V ČR se zatím nebojím. Bydlím v malé prd*li, ale když jsem byla v Praze na letišti tak jsem byla nesvá jak jsem viděla muslimy. Jinak s tím nic neuděláme :nevim: raději na to moc nemyslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9642
22.3.16 12:41
@Dračice 2 píše:
Ptám se, jaký máte názor na to co se teď stále častěji děje v Evropě. To se budeme v budoucnu muset bát pustit děti do kina za zábavou, nebo někam vlakem, letadlem?
Budeme se bát chodit po ulici, cestovat na dovolenou? Politici stále jen řeční, odsuzují teroristické útoky a stále umírá více neviných lidí.
Copak to takhle jde stále těm šílencům ustupovat.
Ve jménu toho jejich bláznivého Aláha vraždí neviné lidi.
Já bych kromě Arabských a muslimských zemí tu jejich středověkou šílenou víru všade postavila mimo zákon. Zavřela tady u nás ty jejich mešity kde je ti jejich Imáni jen štvou proti nám. Udělali jsme jim snad něco? Ať si to vyznávají tam u nich a nám tady dají pokoj!!! :(

každý extrémismus je katastrofa, ale oni ani křesťané nemají čistý štít, i ve jménu boha se vraždilo - jen se na to trochu zapomíná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
22.3.16 12:50
@Pam12 píše:
každý extrémismus je katastrofa, ale oni ani křesťané nemají čistý štít, i ve jménu boha se vraždilo - jen se na to trochu zapomíná

Tak ono si staci precist treba neco o husistvi, to se taky pekne zvrtlo, jen neni dostatecne in to rikat. Prusvih je, ze islam teprv ted proziva nas stredovek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
22.3.16 12:52

Konkrétně o útocích z dnešního rána v Bruselu si myslím, že šlo o selhání bezpečnostních složek. Před pár dny dopadli Abdeslama a snad si mysleli, že to bude bez odezvy? Nevím no, ale už jak ho dopadli říkala jsem si (a určitě nejen já), že to je výzva pro teroristy k nějaké akci :nevim:

Co se týká víry, muslimů, imigrační krize, raději se nevyjadřuju. Mám na to docela jednoznačný názor a třeba by mě tu i zablokovali :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
22.3.16 12:53
@Pam12 píše:

a to i docela nedavno - teroristicke utoky baskitskych separatistu - ETA (celkem asi 900 zavrazdenych), teroristicka „valka“ v Irsku - IRA (celkem asi 10tis utoku za 30 let) atd.
tim nikoho neobhajuju, ale prave, ze kdyz byl v Evrope konecne relativne klid, tak by bylo moc fajn ho udrzet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
22.3.16 12:58

Dnešek mě nepřekvapil. V ČR nedokážeme ( nebo nechceme :nevim:) ukočírovat ani romy, zbytek Evropy je laxní k tady těm.

edit admin - rasistické narážky 22.3.2016

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9642
22.3.16 13:01
@anivbl píše:
Tak ono si staci precist treba neco o husistvi, to se taky pekne zvrtlo, jen neni dostatecne in to rikat. Prusvih je, ze islam teprv ted proziva nas stredovek…

jo, průsvih je, že islám je ted tam kde bylo křestanství ve středověku a ještě větší průšvih je, že tomu islámu necháváme otevřené dveře a zveme si ho sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
22.3.16 13:04

Dnešek mě nepřekvapil. Co jinýho Brusel mohl čekat po zatčení Abdeslama. Spíš to beru jako selhání jejich bezpečnostních složek. Podobný útok bych teď čekala i v jiných velkých evropských metropolích (Paříž, Londýn).

Jinak dovolený se vzdávat nehodlám. Útok se může stát kdekoliv i když člověk nevytáhne paty ze svýho malýho města. Jediný čemu se vyhýbám jsou rizikový země (Tunis, Turecko, Egypt apod.) + Brusel, který má dlouhodobě problémy s migranty.

• Citovat
  • Nahlásit
1523
22.3.16 13:08

Bezpečnějc asi dlouho nebude. Spíš naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
22.3.16 13:08

@Dračice 2 ono je fuk, zda je to muslim či jiný cvok, vraždí se ve jménu čehokoliv.. jsou to cvoci, nic jiného.. osobně? uzavřít hranice, nepouštět. :nevim: nebudu se bát chodit po ulicích, ale když potkám černé hábity, tak bych to fakt na potkání fackovala :oops: a že jich tu je dost.. což o to ještě ty baby, ale zažila jsem scénu, kdy chlap tu babu mlátil, takové fakt zrušit.. zavřít, až zčernají a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat