Trpím, že nemám dceru

75
21.3.16 12:39

Trpím,že nemám dceru

Krásný den všem,
ani pořádně nevím, co bych od vás chtěla slyšet… snad, že se to někdy změní, že mě to přestane trápit, že to zmizí…mám dva prima kluky, další dítě nepřipadá v úvahu a to je to-hrozně jsem chtěla dceru a neumím se s tím vypořádat.
Vím, že bych měla být ráda, že jsou kluci zdraví, že jsou ženské, co by dali cokoliv za mimčo, ale vždycky když se dozvím, že se někomu narodila holčička, tak to obrečím. Ne, že bych ji druhým nepřála, ale že bych ji taky chtěla. Jak se dám dohromady, tak jsem na sebe naštvaná, že s tím nedokážu nic udělat a že tyhle pocity pořád mám. Holky co máte kluky a chtěli jste holku, přejde to někdy? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
21.3.16 12:43
@kristynaa píše:
Krásný den všem,
ani pořádně nevím, co bych od vás chtěla slyšet… snad, že se to někdy změní, že mě to přestane trápit, že to zmizí…mám dva prima kluky, další dítě nepřipadá v úvahu a to je to-hrozně jsem chtěla dceru a neumím se s tím vypořádat.
Vím, že bych měla být ráda, že jsou kluci zdraví, že jsou ženské, co by dali cokoliv za mimčo, ale vždycky když se dozvím, že se někomu narodila holčička, tak to obrečím. Ne, že bych ji druhým nepřála, ale že bych ji taky chtěla. Jak se dám dohromady, tak jsem na sebe naštvaná, že s tím nedokážu nic udělat a že tyhle pocity pořád mám. Holky co máte kluky a chtěli jste holku, přejde to někdy? Díky

mam kamarádku co ma 4 kluky - jedou porad na holcicku a maj 4 kluka vicemene cerstve a taky je z toho hodne spatna ze nedokaze dat manzelovi holku a ja ji chápu taky by me mrzelo kdybych mela dve stejna pohlavi asi :nevim: ale byla bych rada na druhou stranu ze mam dve zdrave deti ;) podle me to nikdy neprejde je to ta touha která zustane nikdy nesplnena :nevim:

Příspěvek upraven 21.03.16 v 12:48

• Citovat
  • Upravit
23296
21.3.16 12:46

Ajajaj…timhle tematem tady asi pichnes do vosiho hnizda. Nedavno jsem podobnou diskuzi tady cetla a chudak zakladatelka :roll: No ale k dotazu, taky jsem chtela vzdy holcicku a cekam druheho chlapecka. Samozrejmne me to vzalo, obrecela jsem to, ale jsem rada, ze je zdravy a uz se na neho tesim. :srdce: Ale rozumim ti…sice si s manzelem rikame, ze zkusime treba jeste treti, jestli to nevyjde, ale tak nejak podvedomne vim, ze tu holcicku nikdy mit nebudu, ze manzel proste holcicky neumi. On sam to taky rika :mrgreen: Jestli ta touha a „zklamani“ nekdy prejde, nevim…Ale podle me se s tim clovek tak nejak smiri. Moje tchyne treba taky vzdy chtela holcicku, no mela dva kluky a ti maji taky same kluky…takze se ji asi nedocka vubec nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
21.3.16 12:47

Za to, ze nemate dceru neni treba se obvinovat, i kdyz chapu, ze to musi byt tezke. Navic geneticky za to „muze“ vas manzel, nebot jsou to jeho spermie, co rozhodne, zda se povede kluk nebo holka. Ja mam taky dve holky a nenadelam nic… Vas to asi jen trapi o trochu vic. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
21.3.16 12:48

@kristynaa ne, holku bych fakt nechtěla :think: jsem ráda, že mám 2 rarachy…upřímně tuhle touhu moc nechápu, jsem fakt vděčná, že mám 2 relativně zdravé děti a víc jsem to nikdy neřešila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3774
21.3.16 12:49

Ne všechno v životě se dá naplánovat. Vím, že je to asi pořád opakovaný výrok, ale člověk by měl být opravdu rád, že má zdravé dítě. To je fakt nadevšechno a nevyplatí se rouhat ohledně pohlaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88583
21.3.16 12:50
@JayLee píše:
mam kamarádku co ma 4 kluky - jedou porad na holcicku a maj 4 kluka vicemene cerstve a taky je z toho hodne spatna ze nedokaze dat manzelovi holku a ja ji chápu taky by me mrzelo kdybych mela dve stejna pohlavi asi :nevim: ale byla bych rada na druhou stranu ze mam dve zdrave deti ;) podle me to nikdy neprejde je to ta touha která zustane nikdy nesplnena :nevim:Příspěvek upraven 21.03.16 v 12:48

Tak kamarádce vysvětli že se trápí zbytecně, protože tu holku musí DÁT manżel jí. Pohlaví vychází od chlapa totiž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88583
21.3.16 12:51

@Elephantka byla jsi rychlejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 12:51

Ja myslim, ze je to uplne normalni a vubec vas za to nejak neodsuzuju… muzete byt rada, ze mate dva zdrave kluky, a pritom touzit po holccice… ale je to proste neco, co otupi az cas, a to jeste kdovi jestli, asi uz si vždycky budete rikat, jake by to bylo, mit dceru, a jaka by byla… Ja zase tajne lituju, ze mam jen jedno dite, ale druhe uz ze zdravotnich duvodu nebude, nevi o tom ani manzel, ze o tom vubec premyslim… taky kdyz vidim nekoho s miminkem mam podobne myslenky, jestli bych mela holcicku nebo kluka, jak by miminko vypadalo… Ale bohuzel…

• Nahlásit
  • Citovat
10248
21.3.16 12:53

Když jsem otěhotněla, chtěli jsem holčičku… máme dva kluky. Jsem za ně ráda!!! A jestli bude někdy holčička vůbec neřeším.
Přijde mi to malicherný hrozně, ale chápu, že to někoho trápí… jen nevím co s tím. K psychologovi? Je kravina se za to nesnášet, třeba by ti pomohl ten pocit nějak přijmout a zpracovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
21.3.16 12:55
@Anna766 píše:
Tak kamarádce vysvětli že se trápí zbytecně, protože tu holku musí DÁT manżel jí. Pohlaví vychází od chlapa totiž.

však ona to vi a moc dobře ale uz jsou v takove fazi, kdy on ma milenky ona o tom vi, ze je nestastnej diky tomu ze nemá dceru ale nerozvede se taky proc pac jsou v tom 4 deti a hypo no :nevim: on uz si ji nevazi nemá proc a holku proste chce navíc ma brachu co ma 3 holky takze evidentne to maj rozdeleny u nich v rodine a v zadnej se nenajde opacny pohlavi :nevim:

• Citovat
  • Upravit
159
21.3.16 12:56

@kristynaa a co je na holčičce tak super, že to kluci nemají? Díky za odpověď. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
21.3.16 12:56

@Bejbyy neni to malicherný, holčičky mají k matce bliz (teď nemluvím o mamancich),ale vztah matka/dcera je jiný. Muzes toho s dcerou prožít víc-od spolecneho oblečeni, když to nápisu stupidne až po prožívání těhotenství apod.

• Citovat
  • Upravit
Amerielle
21.3.16 12:57

Tvoje starosti bych opravdu chtěla mít. 8o

• Citovat
  • Upravit
10248
21.3.16 12:57

@JayLee on má milenky protože ta jeho mu nedokáže dát dceru? 8o

• Nahlásit
  • Citovat