Jak se zavděčit?

Anonymní
20.3.16 21:41

Jak se zavděčit?

Ahoj, prosím o zachování anonymu. Jedni známí mě v poslední době někam vozí autem, já řidičák nemám a v noci autobusy nejezdí. Je to tak jednou týdně, zajíždí si asi 5 km. Chtěla bych jim dát alespoň na benzín, nebo něco, protože je mě trapně kvůli tomu. Kolik bych jim měla dát, poradíte? Nebo něco i jiného dát? Hloupý dotaz, ale nechci si udělat ještě ostudu tím, že bych jim dala třeba málo. A bylo by vám taky kvůli tomu trapně, že jste na ně odkázáni?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6173
20.3.16 21:42

Jednou týdně 5 km je asi nezruinuje, ale lahví dobrého vína je snad neurazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
20.3.16 21:44

Osobně bych peníze nechtěla, potěšilo by mě kafe, víno, šampáňo. Zas ne nic extra drahýho, prostě jednou měsíčně něco takovýho

• Citovat
  • Upravit
16152
20.3.16 21:44

5km tydne je otazka par korun :) spis bych dala nejaky osobni darek, ale to musis vedet sama co maj radi, co je bavi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23422
20.3.16 21:46

Taky bych dala láhev vína, dobrý čaj, dobré kafe, čokoládu. Něco co potěší, ale ne peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
20.3.16 21:47

Souhlasím s ostatními, částka za 5km je fakt směšná (cca 10 Kč, pokud počítám jen náklady na benzín), takže bych jim také spíš koupila čokoládu, víno, kávu, čaj, prostě něco takového.

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
20.3.16 21:47

JCInak bych změnila název diskuze na „Odvděčit“, zavděčit se má trochu jiný význam, ale to je jen kosmetický detail

• Citovat
  • Upravit
Meha
20.3.16 21:49
@Bora-Bora píše:
JCInak bych změnila název diskuze na „Odvděčit“, zavděčit se má trochu jiný význam, ale to je jen kosmetický detail

Zrovna jsem myslela na to samé :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.16 21:50

@Bora-Bora Když já snad půl hodiny přemýšlela nad názvem :-D. Jo, víno a čokoláda je dobrý nápad, asi bude opravdu lepší než peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
20.3.16 21:51
@Meha píše:
Zrovna jsem myslela na to samé :mrgreen:.

já vím, že ty máš stejné smýšlení jako já :palec:

• Citovat
  • Upravit
23422
20.3.16 21:51
@Anonymní píše:
@Bora-Bora Když já snad půl hodiny přemýšlela nad názvem :-D. Jo, víno a čokoláda je dobrý nápad, asi bude opravdu lepší než peníze.

Určitě bude, protože částka je to fakt minimální a dát jim 100Kč na týden, že pro tebe jezdí, tak se budou cítit blbě oni, že jim dáváš moc atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
20.3.16 21:55
@Anonymní píše:

já vím, a pak napíšeš něco totálně mimo. Tak ale zas tohle není tak moc mnimo a možná takovýhle název přitáhne víc čtenářek :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.3.16 22:02

@Aspera Já jim chtěla dát dvě stovky, ale proto, že to trvá už tři měsíce. Ale tak raději něco koupím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.3.16 22:04

@Bora-Bora Neuvedomila jsem si to, jde to změnit?

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
20.3.16 22:09
@Anonymní píše:
@Bora-Bora Neuvedomila jsem si to, jde to změnit?

mám pocit, že ne, pokud jseš anonymní, ale 100% to nevím

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama